ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 no uvidim co povie doktorka, minule sa jej nepacila maternica, ze bola vysoko(asi z liekov) a teraz uvidime ako bude ak bude v poriadku ideme na vkla a ak bude zas zla bude to riesit liekmi...:(

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova aj vy si vytrpite, a aky mate vy problem,? JA Mam zlepene vajcovody 😢 😢 😢 😢

sakura
14. feb 2013

@chilinkaxxx
no má toho vela...ja som tam vždy vybavená za 5 minút 🙂) A to medzi tým vybaví 3 telefonáty 🙂 Ale verím jej.. vie čo robí a ja sa tiež nepotrebujem vykecávať - 🙂)
Na prvý krát sa nám podarilo 🙂 A dúfam že sa tak zadarí aj teraz 🙂

lea231
14. feb 2013

kocky, tak nam to nevyslo ale drzim veeeeeeelke paste,aby ste boli uspesnejsie hned 1.krat .... 😎

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 no my mame priemerne spermie a ja mam slabu endometriozu ...vraj by sa nam pohlo podarit aj bez ivf ..ale doktorka pri kazdej kontrole zisti nieco ine..v com je problem ...tak skusame:(

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova uzasne,.... a odkedy takto skusate?

denulka85
14. feb 2013

@lea231 ahoj je to iste? ak hej tak je mi to luto 😢

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 teraz to bude tri rok ..

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova aj my mame treti rok....... 😒

lea231
14. feb 2013

@ada83 adi, nevesaj hlavu,ak by ti to nevyslo... pojdeme spolu na ket a potom to vyjde 🙂

lea231
14. feb 2013

@denulka85 hej ale ked boli dva razy testy iba s jednou ciarkou, nepochybovala som, ze nic z toho nebude. inac vsetko zle je na nieco dobre...bola som aj dost prechladnuta, ktovie, ci by to bolo vhodne na uvod tehotenstva. v aprily budem mat po skuskovom, bude po chripkovom a mna bude cakat naplanovat sluzobky a KET 🙂 a este si chcem splnit to toskansko autom .... asi to tak malo byt 🙂

denulka85
14. feb 2013

@lea231 tak asi hej aj moja sestra mi hovorieva ze vsetko zle je na nieco dobre.... aj ja vsetko zle velmi zle znasam 😖

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 tak po tretie a budeme maminky:ň ve trikrat a doost

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova no tak to dufam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze toto cudo co dali v sobotu tak sa uchytiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲 😲

ada83
14. feb 2013

@lea231 boli sme spolu ja na vyber a ty na vlození a tam nič tak som zvedavá či sa nám spolu ked podarííííííííííí ale už ma to sklamanie prechádza

denulka85
14. feb 2013

@ada83 to je super ale este nic nemas stratene vsak si nebola na krvy mozno mas nizke hcg a test to este nezachytil 🙂

ada83
14. feb 2013

@marculik už som sa s tým zmierila a počkam asi už neurobim test a počkam na krv

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 jasne, ze sa uchyti 🙂ani nepochybuj

ada83
14. feb 2013

@denulka85 aj mama mi to povedala že nemám sa náhliť tak počkám až na krv už nebudem asi robiť test 😉 😉 😉 😉

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova nepochybujem musime verit vsetky a hlavne klud a pohada 😀 😀 😀 😀

denulka85
14. feb 2013

@ada83 no vidis ja som ti hovorila nevesaj hlavu dobre vies ze ked mne test nic neukazal v decembri nic tak ste ma podporovali az do krvi a stale sa aj budeme podporovat... nevesaj hlavu to nesmies 🙂 🙂

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 veru, sice pri tomto druhom som si povedala, ze v den vkladu budem domka ale na druhy den idem do prace

ada83
14. feb 2013

@denulka85 bola som dnes 1 krát vonku so psom a pomohlo to trochu som sa odreagovala 😀 😉

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova mna do roboty nikdo nedostane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja si oddychujem na pn. ja nemam sedaciu pracu a nenapadne ma riskovat-- ty mas asi dobru pracu vsak?

martinazvo
14. feb 2013

@lea231 moja moja, a tak som dufala ze krvicka bude pozitivna... no ale zaklad je, ze Ty zostavas pozitivna, ozaj to v aprili vyzera na priaznivejsie obdobie tak nepochybujem ze sa vam to podari... jar je na to ako stvorena 😉

denulka85
14. feb 2013

@ada83 to urcite, aj ja sa dns chystam troska na vzduch. a potom zas sup do postele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
14. feb 2013

@denulka85 mne sa už v tej posteli nechce ani ležať už by som šla najradšej do práce

denulka85
14. feb 2013

@ada83 no mne este nechyba robota 😀 😀 😀 😀 😀 mne je dobre v postely kukat tv netujem z postele co viac si priat? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jedine miminko 😎

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 no ja som ucitelka 🙂))

ada83
14. feb 2013

@denulka85 no hej aj mne to do včera nechýbalo až dnes rano

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre