• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

8. decembra 2016 
Ahoj , náhodou som sem zablúdila. Chcem vám len dodať optimizmus. Ja som si tiež absolvovala ISCARE. Konkrétne p. dr. Petrovú. Bola som s ňou spokojná. Všetko sa podarilo na prvý krát. Mám 3 ročného synčeka a dve "zmrzlinky" 5 mesačné dievčatká. Mám ešte jednu dávku zmrazenú, ale na to si už netrúfam. Obidva razy sme to absolvovali v januári. Asi je dobre, keď je človek zrelaxovaný po sviatkoch. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Musím priznať, že keď som tam bola pred 4 rokmi, bolo to pohodovejšie. Teraz je to tam ako na bežiacom páse a nikto nemá na vás čas. Ale hlavne nech sa darí. Držím všetkým palčeky a hlavne myslite pozitívne.
14. feb 2013 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@martinazvo dakujem, osud ukaze co s nami zamysla :slight_smile: drz sa
14. feb 2013 o 16:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. feb 2013 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@b.bardyova no to nieje potom fyzicka praca ale nervy :unamused:
14. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 vies co. Pri tom vsetkom som si povefala ze idem a budem fungovat normalne. Hej ma komplikovanu zlomeninu :( chuda moje
14. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ada83 to teraz tak citis lebo si sklamana ale este nieje nic stratene :slight_smile:
14. feb 2013 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katulka25 urcite ta to posilnilo ale este nemas potvrdene tak este nieje nic staratene :slight_smile:
14. feb 2013 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 asi hej
14. feb 2013 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jvierocka dakujeme tak to mas pravdu ako na beziacom pase ale to je asi vsade, lebo v centrach je pomaly viac pacientov ako normalne u gynekologa :unamused:
14. feb 2013 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 neviem. Chvilu si este myslin zecano chvilu ze nie. Nic ma nenoli len sem tam picha v podbrusku. A dnws ma brutal boli hlava;(
14. feb 2013 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky, tak som medzi Vas nakukla. Myslela som ze dobre spravy budu a divaj sa , toto sa my nepaci, ze sa kumne takto pridavate. Uz ee uz dost ...

Ale ako pisete osud to tak zariadil a nic s tim nenarobime len musime pozitivne mysliet a ono to dobre sa nam vrati v podobe detureniec. Drzkajte sa! ;)
14. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@katulka25 ale este nezufaj nemas to potvrdene ked budes mat vysledky tak potom.... neboj slubili sme si ze tento rok bude nas plodny a zatial je len asi matka :slight_smile:
14. feb 2013 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@csokasi nemôžeme ťa nechať samu :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 teraz je pre mna hlavnejsie aby bol synovec ok
Nic ine neries
14. feb 2013 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katulka25 a budu ho aj operovat? kolko ma rokov? jaj stale sda nieco kasle :unamused:
14. feb 2013 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 este neviem ci ho budu operovat. Uvidi sa. 8 rokov ma
14. feb 2013 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85
@ada83
@denulka85
@katulka25 babky, vsetky ma budete nasledovat tento rok, to je istotka a moje velikaaanske prianie :wink:
14. feb 2013 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@martinazvo dakujem bodaj by si mala pravdu :wink: :wink: :wink:
14. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@chilinkaxxx hej, máš pravdu, svojská, ale ked sa opýtam, povie, je milá ku mne, nemám problém s nou.:slight_smile: aj sakure som písala, že nepotrebujem ju za kámošku....ale jedno sa jej nedá upriet, jedná rýchlo, nič nezdržiava, nič ti nesľubuje, ale fičí...ale ako rozmýšľam, to môže byť už aj profesionálna deformácia u nej:slight_smile:))

no, ja prvý pokus, mala som vela vajíčok v novembri, tak som dostala OHSS, nebol vklad, tak máme desať eskimáčikov, ako hovorí moj manžel:slight_smile:)) takže ja vôbec prvý vklad..KET:slight_smile:

no, dúfajme, že sa nám to podarí..samozrejme aj tebe, aj sakure.)
14. feb 2013 o 18:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinazvo haloooo my ostatné sme kdeeee?:slight_smile:)))) ty si kámoška:slight_smile:))))))
14. feb 2013 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@csokasi moja, aj ty sa drž...musí sa to raz podariť:slight_smile:
14. feb 2013 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lea231 jaaj, tak to mi je lúto....ale asi to fakt teraz nemalo vyjsť:( pozri, tak ako som ti písala, užijete si trošku , naberiete silu....venujte sa jeden druhému...a maličké časom príde..možno čo nevidieť..drž sa:slight_smile:
14. feb 2013 o 18:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@martinazvo pokusime sa ta nasledovať potom odlož vecičky budeme potrebovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jvierocka veľmi pekne ti ďakujeme:slight_smile:)) dodala si nám optimizmu:slight_smile:) drž sa.
14. feb 2013 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ada83 dobre ty vravíš:slight_smile:))))
14. feb 2013 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ona ich potrebovať nebude už :grinning: :grinning: :wink:
14. feb 2013 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@b.bardyova no, ja som učila 4 roky:slight_smile:) bolo to krásne obdobie:slight_smile:) a učím popri robote aj teraz, lebo mi to chýbalo:slight_smile:)) hned by som sa do školstva vrátila:slight_smile:)
14. feb 2013 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ada83 noo, šak práááve, a ked bude mať dvojičky a ty tiež, lebo predpokladám že osamote jedno nenecháš, tak to tak akurát dobre vychádza:slight_smile:
14. feb 2013 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka nenecham jedno samo aj teraz som chcela 2 :wink: ale nechceli nechať 1 z mrazaku aby mu nebola zima :dizzy_face: budu postupovat vecicky dalej podla poradia :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ach, tak ja svojho drahého na delenú stravu chcem nastaviť...tak som urobila granadir..akože pre seba na zajtra...tak si dal....super, pochválil, urobila som masko s fazulkami a baby karotkami, že dnes pre mna aj pre neho, no šecko zjedol..podelil granadir, podelil maso a zeleninu..všetko zmixoval..a ešte je hladný..pomooooc:slight_smile:

zbohom delená strava.....
14. feb 2013 o 18:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok