ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 tak vidíš, asi vedeli čo robia🙂 a teraz ti vložia dve...o tom nepochybujem🙂) a oni sa ujmú...tak, si to všetko jedným vrzom odskáčeme🙂 a dobre bude, uvidíš🙂

chilinkaxxx
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aha tak urcite to terz vyjde... Mam aj silnejsie hormon.injekcie tak uvidime..mne len vadi to ze musim dlho cakat. Asi dva razy sa mi stalo ze som isla skoro na cas dovnutra 🙂 ale mas pravdu vie co robi... Terz caksm kedy to konecne dostanem...uz je to 9ty den od agolutinu.

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka už som sA zmierila s 1 a zase budem sa musieť zmieriť s 2 ak sa rozmrazia

martinazvo
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka prepaaac, jasne ze VSETKY CO STE TU ma budete nasledovat, len tu sa da odpovedat len na tie nicky co su na poslednej strane, sorryyyyyyyyy ☹ ☹ ☹

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@chilinkaxxx no, ved som čítala, že ti mešká mrška:( ja som dostala načas na 28 den , na 20 som mala pichnutý decapeptyl.....a už piaty den stimulujem sliznicu.)

ja som mala minimálne hormony a to som mala 17 v pravom vaječníku vajíčok a 25 mi nechali v ľavom:( tak uvidíme, či aj nám to vyjde...ale dúfajme🙂

martinazvo
14. feb 2013

@ada83 no ak bude len jedno teraz tak pre druhe este budem potrebovat 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 ale to je také milé zmierenie🙂))) že?

ada83
14. feb 2013

@martinazvo to ti potom 😝 vrátim 😀 😀 😀

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 ja mam velmi dobre deticky a pracujem max do 11:40 alebo 2x do tyzdna 12:45 tak potom mozem oddychovat 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@martinazvo no ešteeee že tak🙂)) je ti odpustené🙂)
ako sa cítiš?🙂

b.bardyova
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ja zboznujem svoju robotku :D a nechcem si ani predstavit, ze by som mala byt od zaciatku tehu pn ...to by som sa asi nudila(ale ako povie lekar)

martinazvo
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tehotne 🙂 spala by som cele dni a uz takmer cele dopoludnia mam zaludok ako na vode... negrckam, ale musim predychavat 🙂 ...no a bradavky ma niekedy tak palia a svrbia, ze by som ich rozdriapala najradsej 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@b.bardyova ja som učila na strednej🙂 ale mala som úžasnú triedu...a potom som odišla do rakuska na rok a ked som sa vrátila, tak som išla na to miesto kkde som doteraz🙂 už pomaly 9 rokov🙂

ale fak, viem o čom hovoríš, aj ja som tú prácu milovala..ani ja nechcem byt pn od začiatku🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@martinazvo no, ale tak je fajn, že ta nevoľnosti obchádzajú, teda grckanie....to by sa malo okolo tretieho mesiaca upraviť, tak ešte chvílku si tie nepríjemnosti uži🙂)))

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ale hej ty ides tiež pre dvojicky ?

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 no, tak do dúfam..aj ked sme sa bavili s mužom, či jedno, či dve, ale nakoniec, ak to odporúčia, tak si pôjdem pre dve🙂

b.bardyova
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja mam tych najmensich :D moje zlaticka ..veru tuto pracu by som nevymenila za inu ...iba za babo :D

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@b.bardyova krásne napísané🙂

martinazvo
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ale hej, tak to beriem, ze aj ked este nebol uzv, viem ze sa nieco deje 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@martinazvo ultrazvuk ti už len potvrdí, či je jedno alebo dve🙂 to že čakáš bábenko/ka, tak to je isté🙂 juuuj, som rada že ti to vyšlo, aj moja kolegyna je tehotná, už v 27 týždni, jej sa to podarilo tak, že povedala že chce a tretí cyklus to vyšlo🙂))) tak sa teším s nou...veľmi som rada keď to vyjde ktorejkoľvek🙂)))

martinazvo
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka hej, moj tatino v nebi mi to tam vybavil, som nesmierne vdacna 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@martinazvo hej, bdie nad tebou...aj nad maličkým/mi🙂

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova tak to mas dobru pracu ja to nemozem povedat tak preto som pn......

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

no, už zasa som v tv🙂))))))......chodíme točiť s mužom reklamy🙂 a čo nevidím, ja🙂))) hm

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka v akej reklame si

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 no, najnovšie na nejakú stavebnú sporiteľnu....začína to asi tak, že jednotka je malé číslo🙂) hehe, sa to natáča pol dna a dve sekudy sme v obraze, ale inak, sranda to je, už chodíme asi 6 rokov, ja som mala aj šteky v seriáloch a tak....straaaašne ma to baví🙂))))) sranda

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka moj rasto sa na to dal ale este ho nevolali zacal len od decembra tak budem sledovat

katulka25
15. feb 2013

dievcata dnes som merala aj BT a je 37 tak som opat spravila test a negat. nechapem tomu :(

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@ada83 no, tak dúfam že ho rýchlo zavolajú...je to sranda, postreávaš kade koho🙂 tak len nech sa mu pekne rozbehne herecká kariéra🙂

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@katulka25 nemôže byť vyššia z utrošu? no, už nič iné neostáva, len počkať na krv..kedy ideš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre