ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
16. feb 2013

@martinazvo no tak to ti nezavidi nik. ale snad to najhorsie uz mas za sebou

martinazvo
16. feb 2013

@ada83 ahoj moja, dakujem za podporu, uz je lepsie ako nespim a mam nejake aktivity... a ty sa ako mas? testovala si dnes ci cakas uz az na krv?

martinazvo
16. feb 2013

@katulka25 dufam ze ano moja, este ze aj rehabilitacie budu boliet ale ze menej ako toto...

ada83
16. feb 2013

@martinazvo už nebudem testovať a nervať sa 😀 😀 😀 počkam na krv a v apríli idem pre snehuliacikov a už si potom asi test neurobím 😉 😉

katulka25
16. feb 2013

@ada83 ja som zas a j dnes dala test a nic. takze je to jasne :( a v pondelok mi to uz len potvrdia. nevadi.

katulka25
16. feb 2013

@martinazvo ach jaaj, tak to ma fakt mrzi. ja som nikdy nemala nic zlomene tak ani neviem co ta caka. drzim silno prsty

ada83
16. feb 2013

@katulka25 ale ty môžeš isť hneť teraz na ket lucia mi písala že ket po kete može isť hneť len po ivf musí byť prestávka

katulka25
16. feb 2013

@ada83 nie ja ty mozes ist teraz. pockame teraz na mrchu. a pri dalsje zacneme brat lieky ako ja teraz., to je na pripravu sliznice. takze ani ty nemusis teraz cakat. 🙂

ada83
16. feb 2013

@katulka25 ale k dr ides až keď my skonci da dalšia mrcha nie tato?

katulka25
16. feb 2013

@ada83 nie tato ked skonci. pretoze od tej dalsej uz budes brat liekty. tie sa beru od prveho dna. cize v pondelok, tebe v utorok povedia ze nic a vysadte vsetky lieky. pride nam mrcha a pojdes sa objednat na kontrolu. ak bude vsetko ok. tak nam predpisu lieky, a ked pride v marci mrcha, tak zaciname s liekmi. estrimax a potom neskor nam pridaj utrogestan.

ada83
16. feb 2013

@katulka25 ja som myslela že až po marcovej mrche takže v apríli sme tehu 😀 😀 😀 😀

katulka25
16. feb 2013

@ada83 presne tak 🙂
inac dnes ma zacinaju trosku prsia boliet, a brucho ako na mrchu. takze ak v pondelok vysadim lieky, tak mrcha pride asi skoro. dufam, nech to ide co najskor 🙂

ada83
16. feb 2013

@katulka25to hej už sa neviem dočkať ináč na to chudnutie nemáme dosť času 😀 😀 😀 😀

denulka85
16. feb 2013

@soni1 mne lekar povedal hnd ze ked ostatnem tehotna tak len s cisarskym 😉

denulka85
16. feb 2013

@katulka25 ahoj v pondelok ides do iscare na krv?

martinazvo
16. feb 2013

@katulka25 no akurat sme sa bavili aj s manzelom - on uz mal zlomene obe ruky ale ze nikdy o tom pomaly ani nevedel... no co uz, ked uz zlomit tak kvalitne, ja nerobim polovicate veci 😀 😀 😀

katulka25
16. feb 2013

@denulka85 AHOJ, ANO. a ty ako? vsetko ok? ja uz viem ze nic. test stale negat. akurat ma dnes zacali boliet trochu prsia

katulka25
16. feb 2013

@martinazvo no mozno by si ani ty o tom nevedela, keby mas lieky. ale takto je to horsie

katulka25
16. feb 2013

@ada83 to nie, ale nevadi. ked dame aspon nieco dole. tka bude fajn. ja zacinam hned v utorok. tri krta tyzdenne. rano pred robotou 🙂

martinazvo
16. feb 2013

@katulka25 asi tak nejak, ale pre babo aj toto vytrpim !!!

katulka25
16. feb 2013

@martinazvo to asi kazdy 🙂

denulka85
16. feb 2013

@katulka25 no mna este boli brucho.... pojdeme teraz do lekarne a zajtra by som, urobila test na 8 den mozno by sa nieco ukazalo uvidim....

katulka25
16. feb 2013

@denulka85 no mna tiez to brucho, ako svalovica. ale uz nic., nedavam tomu velku nadej. prave som doupratovala a idem varit obed 🙂

silvinka20
16. feb 2013

@denulka85 je mi to velmi luto, no ber to tak ze asi fakt boli take slabulinke ze by sa ani neuchytili. Ako si ich mala zamrazene ako prvojadra?

denulka85
16. feb 2013

@silvinka20 to neviem nehovorili, teraz mam 6 a 8 bunkove tak dufam ze aspon tie sa uchytia 😉

denulka85
16. feb 2013

@katulka25 uvidis v pondelok, ma este stale boli a uz akokeby viac ako svalovica neviem ci to je dobre 😒

katulka25
16. feb 2013

@denulka85 jaaj tak to neviem. ja uz teda vobec neriesim. uz som presvedcena ze to nevyslo :(

denulka85
16. feb 2013

@katulka25 a lieky beries aj dalej?

katulka25
16. feb 2013

@denulka85 zatial ano. pockam na vysledky krvi.

cucoriedkacucoriedka
16. feb 2013

@martinazvo jaaaaaaaj, mna to bolí len z tých obrááázkov.....to si si musela vytrpiet...ach, drž sa ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre