ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
18. feb 2013

@martinazvo občas je dobrá ale to sa stáva malokedy no neviem čo by povedala v stred ak by som neprišla 😀 😀 😀 a este ked jej poviem že v aprili idem zase na pn

ada83
18. feb 2013

@denulka85 ako čitam tak smola nad smolou už by sa ti patrilo mať aj trochu štastia

martinazvo
18. feb 2013

@ada83 na to teraz nemysli, babo je prvorade 🙂

denulka85
18. feb 2013

@ada83 aj ja hovorim ale co spravim tak dufam ze tento rok nieco dobre uz donesie ked uz v maji je ta svadba a marci bude treti rok co zomrel svokor tak dufam ze sa dozviem dobru spravu bud.tyzden

ada83
18. feb 2013

@martinazvo ja viem že je prvorade rasto aj mama aj svokrovci mi hovoria aby som ostala doma a nešla do práce ale teraz je mi už dlho povedala som si že ak to pojde dobre ostanem do 12 týždna doma a potom by som možno šla na par mesiacov do práce 😀 😀 😀

denulka85
18. feb 2013

Baby zajebem sa.... teraz citam spravu valky napisal ze estrofen brat 3x2 a ja mam extrimax ktory beriem 3x1 co mam robit?

katulka25
18. feb 2013

@denulka85 no ja som si tiez myslela ze ked budeme chciet tak dieta bude. Pravidelne som chodila na preventivky a nic:( umele ma ani vo sne nenapadli.ale idem slusit aj jonasovu metodu. Topiaci sa aj slamky chyta

ada83
18. feb 2013

@denulka85 to poznám mne zase umerl otec 2 týždne pred svadbou šete ako žil povedal nech ju neposuvame tak sme ju posunuli a bola presne 6 týždnov od pohrebu tento rok je to už 8 rokov ☹

katulka25
18. feb 2013

@denulka85 a preco estrofen? Ka mam tiez estrinax 3x1. A kto ti predpisal lieky?

ada83
18. feb 2013

@katulka25 kamoška mi poradila nejakého liečitela v nitre lieči kamenmi že už pomohol jej 3 kamoškam
@denulka85 zavolaj tam

katulka25
18. feb 2013

@ada83 tak to mi je luto :(

martinazvo
18. feb 2013

@denulka85 ahoj, a nie je to to iste len ine davkovanie? zavolaj si do centra...

katulka25
18. feb 2013

@ada83 no neviem je to dost dalekp. Hedine cez vikend tam chodit. Ba manzel chodi autom do prace

denulka85
18. feb 2013

@martinazvo
@katulka25
@ada83 no volala som, tam nedalo mi to pokoj.... akoze skoncila som s nimi na plnej iare.... takze dobre som to mala jest 3x1 a valky mi dojebal davkovanie a pytala som sa ze robila som si test na 8 den a vraj to je este skoro pri ket:.-- urcite odchdzam od nich

denulka85
18. feb 2013

@katulka25 ja mam aj jonasovu metodu a objednala som si aj cez otehotnenie.sk gel na podporu pocatia

denulka85
18. feb 2013

@ada83 chuda moje tak aj ti ma ssm,olu tak ako my

ada83
18. feb 2013

ja tiež neviem či tam isť
@katulka25

martinazvo
18. feb 2013

@denulka85 moooja, hlavne ty musis byt teraz este v klude, min. do krvi!!! ziaden hnev, to babatkam nerobi dobre! zaklad je ze si to uzivala spravne, kaslat na to ze sa pomylili... drz sa a hlavne pozitivne !!! 🙂

ada83
18. feb 2013

@denulka85 možno kedy robila vklad naša tak to máš dobru správu ber to tak valky ta nepozná a neboj bude dobre volala si lattakovej?

katulka25
18. feb 2013

@denulka85 tak to ma mrzi ze bola zla sprava. Hkavne ze to uzivas ok. A aj ste skusali cez jonasovu? Ja som ju mala, vyslimi dva terminy. Ale kryli sa mi s ovu takze nic. Aj sme to skusili a potratila som.

katulka25
18. feb 2013

@ada83 ja si dam spravit vypocet podla jonasa a skusim to este tak

ada83
18. feb 2013

@katulka25 ja som si dala ale nie jonasa ale od inej firmy tam bolo kedy dievca a kedy chlapec ale trmin bol stale ked som mala mrchu 😀 😀 😀

katulka25
18. feb 2013

@ada83 .no ved leave ze niektora zena moze otehotniet len cez mrchu. Co he divne ale je to tak

denulka85
18. feb 2013

@martinazvo
@ada83 uz som sa ukludnila isla som do pekarne na vzduch ale chapes toto co je? a je jedno ze nie lattakova to robila ale su zodpovedny za kazdu z nas aj ked niesme ich pacienti

ada83
18. feb 2013

@katulka25 tak neviem ale moja mrcha je aj divná nemá 28 dni ale 31 a viac možno by ju to chcela nejako upraviť a išlo by to

denulka85
18. feb 2013

@katulka25 mala som od jonasa vypocet plodnych dni na rok este mi plati do februara ale mne to nepomohlo. stela jonasova je na fb a pysala som jej ze aky mam problem a povedala ze aj nadalej mam pouziovat ich vypocet lebo staci jedna mala dieka pri vajcovodoch a mophlo by to vist... ale nevyslo....

ada83
18. feb 2013

@denulka85 to máš pravdu neboj bude dobre už si viac nečitaj tu správu lebo tam este niečo najdeš 😀 😀

denulka85
18. feb 2013

@ada83 ano nasla som ze embryo je vo funde a co to znamena? to neviem zabudla som sa spytat

martinazvo
18. feb 2013

@katulka25
@ada83
@denulka85 kočky my sme kedysi davno (mohla som mat 8 rokov) kupili od Jonasa pocitac... haluz... dal mame nejake vypocty a zistila ze ani jednu z 3 dcer by nemala keby sa drzala jeho rad... tak neviem ci tomu verit alebo nie ☹

denulka85
18. feb 2013

@martinazvo no ja som sklamana on uz nerobi vypocti ale jeho dcera....
@katulka25 chces vidiet ako vyzera jeho vypocet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre