ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
18. feb 2013

@denulka85 to neviem to tam ja nemám napísané to nie je ta tekutina v čom je to embryo

martinazvo
18. feb 2013

@denulka85 fundus je lekarsky dno, klenba...

denulka85
18. feb 2013

@martinazvo a co si mam s toho mysliet ked emryo je vo funde?

denulka85
18. feb 2013

@ada83 ja vobec netusim ako haluz co tam napisali

martinazvo
18. feb 2013

@denulka85 no asi ze ho tam umiestnili, neboj, bude to dobre 🙂

ada83
18. feb 2013

@denulka85 to neviem čo ti to tam valky popísal haluz vieš aspon všetko lattakova tolko toho pam nepopísala 😀

denulka85
18. feb 2013

@martinazvo
@ada83 lebo v prvej sprave mam napisane ze vkladali dve 4bunkove a teraz ze vkladali a s perovom dopisane ze 2 a funde ...

martinazvo
18. feb 2013

@denulka85 no asi bude najlepsie spytat sa lekarky

lucia2505
18. feb 2013

@katulka25 to je pravda, potvrdzujem príkladom z môjho okolia. Mamina kamoška nemohla dlhé roky otehotnieť, vtedy sa ešte ivf neriešilo. Po 10 rokoch si raz šuchli cez ms a hneď ostala tehotná.

martinazvo
18. feb 2013

@lucia2505 @katulka25 potvrdzujem, jedna moja kamoska ma obe deti zo styku cez mrchu

denulka85
18. feb 2013

@lucia2505
@martinazvo mne jonas nepomohol ☹ ale zato nemohol lebo cez zleopene vajcovody to nejde 😀 😀 😀

ada83
18. feb 2013

@denulka85 asi zabudol vieš je to starší pán 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sakura ahoj, no tak to by si mala dostať....ja som dnes volala pretrovej, 9. deň stimulujem a je mi nejako divne, tak idem zajtra na ultrazvuk..:(

denulka85
18. feb 2013

@ada83 ale aj tak chapes.... uplne je to na hlavu spadnute.... a mala som nechat u sestriciek v sobotu cislo uctu a vraj do tyzdna mi vratia 150 e za pk dnes je uz pondelok o tyzden neskor a stale nic v kancelarii su hrozne zeny kaslu na vsetko

sakura
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
akože ja nevime čo.. ak do zajtra nepríde...čo už ani sa tak necítim že by mala prísť tak jej budem musieť asi zavolať..švihne ma asi... 😝

sakura
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
si s nou volala? Ako divne ti je? Zle? Či ako???

ada83
18. feb 2013

@denulka85 to hej v tej kancelarii su divne ja idem zajtra platiť za mrazenie a uskladnenie nevieš to uskladnenie musim zaplatit na celý rok? a ak miniem skorej tak vratia prachy

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 mne jonáš nepomohol:(

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sakura hej, zle..točí sa mi hlava, je mi na odpoadnutie, tmie sa mi pred očami, krúti ma...a bolí ma podbruško ako pred kramamy...tak nech sa kukne či je všetko oka:( zajtra ti dám vedieť

sakura
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
fuuuuuha, ja som mala to isté tie prvé dni čo som začala šlapať na euthyroxe..kámoška zas teraz frčí na gynaxe a tiež mi dnes písala že asi umre..že tak zle jej nikdy nebolo..že 2x odpadla na záchode...čo už toto je..
Drž sa a daj vedieť..
Ja budem asi zajtra tiež volať lebo ta madam...grrr si dáva riadne na čas..sa k tej stimulke asi ani nedostanem 😝

katulka25
18. feb 2013

@ada83 ja som mala tiez mrchu divoku.ale po potratoch sa upravila. Tak uvidime
@denulka85 ja uz som vypocet mala

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sakura no strašne ti držím prsty...nech už len dorazí, aby si sa mohla tiež pripravovať🙂 no, nejako to len musíme zvládnuť..nič iné neostáva...ale už sa modlím, nech je to za mnou...posledné tri dni, odkedy mám dvakrát denne estrimax...a to nechcem vedieť, čo bude, ked ho budem mať od desiateho dna 3krát a k tomu aj utroš:( 😝

katulka25
18. feb 2013

@lucia2505 asi to skusim

katulka25
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no a dodrziavala si vsetko?

denulka85
18. feb 2013

@ada83 nemusis platit na celx rok na mesiac je 6 eur. no to su divne aj ja im buýdem zas zajtra volat nech mi uz poslu peniaze

denulka85
18. feb 2013

@katulka25 a nepomohol ani tebe....

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 áno, presne🙂

ada83
18. feb 2013

@denulka85 dobre vedieť tak asi zaplatim len na 5 mesiacov zatial

denulka85
18. feb 2013

@ada83 vies co my sme pred transferom zaplatili na tri mesiace takze do konca aprila lebo ak by to nevyslo tak aprili idem zas a nebudem zbytocne platit vidis co robia ked maju vracat peniaze .

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 fundus uteri - je to základ, dno maternice🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre