ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka chceme nechat tam auto a ze pozreme asi na obchodnu pojdem si nieco kupit a odreagovat trochu 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 noo, super....tak tomu už hovorím relax🙂)))

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 inak, písem si sms s mojou kamarátkou, tá bola dnes na OPU ale ona chodí do gynfivu, a tá sa pýtala embryologicky, že či detičky z KET nepreferujú neskôr dovolenky v severských krajinách, resp. či nemajú problém s ľadovými nohami🙂)))) že riadne sa pobavila embryologička a povedala že nieee, že sú to úplne normálne detičky🙂))

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka a tej sa paci v gynfivu? No mala by si sa aj ty opytat nasej tuto otazku. To bude relax po dlhej dobe uz som 2 tyzdne na pn a ked uz budem v meste treba to vyuzit

denulka85
18. feb 2013

@klaudia84 ahoj vitaj uz som ti akurat dnes pisala ze co je s tebou dlho si nebola.... takze potom zacinas stimulku 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 a veru že sa aj opýtam🙂 už ked budeme mať eskimákov🙂 vieš čo, no nepáči, ale nechcela to už meniť...uvidí, mala tam 3 uiu, a teraz že im zabudli poslať židosť do poisťovne a naťahovali to a taaaak...tak uvidí, a pritom je to osoba, ktorá je tak za vodou, že by si mohla ivf aj v amerike sama platiť🙂 ale verí proste gynfivu...zatiaľ..povedala že nezmení🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 no, len si pekne niečo na seba kúp🙂 veru, ide jar, treba si radosť urobiť.....ja dnes ked som išla ráno do práce, tak už som počula aj vtáčikov spievať...už sa nám to pomaly láme.zíma na jar...no, ešte aj nasnežiť môže, ale to už bude len taaaak...už nech je jar...potrebujeme slniečko a optimizmus🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka potom daj vediet co ti povedia 😀 😀 ja byx som isla asi do brna aslebo prahy keby som masla tolko penazi interna povedala ze najlepsi su v prahe ale neviem v ktzorom car?

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 ale ved mi to už nebudeme potrebovať🙂 nám sa to podarí v našom milovanom iscare🙂))) len treba veriť🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej zajtra ma snezit som zvedava mne spieva vtaci doma ci je leto ci zima stale si nieco mele 😀 😀

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dufam ze v aprilovej to uz pride ty uz budes tesu 😀

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 jeeej, máš vtáčika doma? ja som mala ked som bola maličká....a teraz nemôžeme, lebo sme zdedili od susedy mačičku...takú pať ročnú lady🙂))) už je u náš rok🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 nooo, bodaj by si mala pravdu🙂 čas ukáže🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka hej mame je aj na fb som ho dala ako kecal ma uz 4 roky mame psa a strasne sa nemusia robia si napriek

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 úžasné🙂))) to inak ja si viem mici predstaviť, čo by tá s vtákom dorobila🙂)) ked sedí na parapete a priletí holub alebo sýkorka, tak ide z kože vyskočiť🙂 a je prikrčená, ako keby aj cez sklo sa dalo zaútočiť🙂
no, zvieratká su milé🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ked je vonku tak ho pes sindy nahana a miky lieta tak asby ho nedociahla asi o chlpje tzo sranda ako sa nahanaju

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 no, tak to ti verím🙂 a čo máte za psíka? akú rasu?

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka yorkshir a vtak je alexander maly

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 jeej, no nádherný, viem aký to je..aj havo aj vtáčik....a máte ho modrého alebo zeleného? oni majú také oranzové zobáčiky, že? ked sa nemýlim

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka zeleneho mame on ma skorej do cervena ten zobacik a okolo krku ma taky pasik

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 áno, áno viem, už som si aj vygooglila...presne som takéhoto myslela..je krááásny:
🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka skusim dat nejake foto

katulka25
19. feb 2013

@ada83 dnes drzim prsty. Snad aspon tebe povedia dobre spravy

ada83
19. feb 2013

@katulka25 dikk ale nedávam tomu nadej potom dam vedieť ako to dopadlo

denulka85
19. feb 2013

@ada83 vela stastia 🙂 🙂 🙂

martinazvo
19. feb 2013

@ada83 Adi, silno drzim palceky, myslim na teba 😉

denulka85
19. feb 2013

DNES SOM SI ROBILA TEST JE 10 DEN A TEST NIC NEUKAZAL... UVIDIM KED ZASCHNE 😒

ada83
19. feb 2013

@martinazvo
@denulka85 dakujem rozpravala som sa so sestrickpu ze moze prist aj po tejto mrche ale nie je to standard.. inac ako som bola platit mrazenie som sA dozbedela ze mam 4 snehuliakov to bolo nefer od nich mohla som si dat vlozit 2

ada83
19. feb 2013

@denulka85 neboj ukaze mne sestricka povedala ze to noc nezmamena lebo sa pytala ze ako ja. ze nic asi nebude ze ci spm robila na 9 den ze to je skoro a ona potom ani duch pam nebol ja ze nie

katulka25
19. feb 2013

@ada83 neboj. Mozno to bude ok. A kolko si si myslela ze mas zmrazenych?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre