ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
19. feb 2013

@denulka85 drzim silno prsty. Uz musi pridt dobra sprava

katulka25
19. feb 2013

Dievcata, cvicenie zahajene a je to ta najlepsia vec co som mojla spravit. Citim sa uplne super 🙂 zajtra bude sice svalovica, ale nevadi

ada83
19. feb 2013

@katulka25 ja som chcela aby mi vozili 2 ona ze 1 sa neoplati mrazit ze mam len tieto 3 a nakoniec ich mam este 4 v mrazaku to asi pfeto aby mi nedali 2

ada83
19. feb 2013

@katulka25 ja idem asi od zajtra na to

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ako ze po tejto mrche... teraz co ti pride a zas beries lieky?

katulka25
19. feb 2013

@ada83 neviem je to cele divne. Mne sestricky tiez hovorili ze sa da ist uz o mesiac skor, ale ja radsej pockam. Nwch si telo trochu oddychne. Dovtedy trochu schudnem a bude to lepsie. Radsej nic neunahlit 🙂 a ty este nehadz flintu do zita

ada83
19. feb 2013

@denulka85 povelaze sa dohodneme ked bude volat ale nevie ci s tym dr bude suhlasit

denulka85
19. feb 2013

@katulka25 katulka co vam hovorili sestricky? ze teraz ak krv bude negativna vysadis lieky pridu ti kramy a zas od kramov beries lieky? a ides na vklad? dobre rozumiem?

ada83
19. feb 2013

@katulka25 uvidime mozno by som isla na to skorej dohodnem sa s dr asi

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ak mne to nevide tak ja idem urcite hned na vklad ja sa nechcem vratit do roboty a v maji je svadba a ja budem na pn... a aspon by som uz bola aspon na zaciatku tehu, vobec neviem co mam robit lebo ani na 10 den nic 😢

denulka85
19. feb 2013

@ada83 isla by si aj ti hned vsak? aJ JA tak sa potom spytaj ani ja nemam sancu.....

katulka25
19. feb 2013

@denulka85 nie tetaz vysadim lieky. Pridu kramy.po nich na kontrolu a od tych dalsich lieky. Ale ha este neviem ci pojdem hned. Mozno ano. A nevedno ci doktor s tym bude aj suhlasit. Standardne by sa malo odkrvacat este aj potom. Je to na kazdej

katulka25
19. feb 2013

@ada83 ja neviem teraz som este velmi nahnevana na vsetko. Uvidim

denulka85
19. feb 2013

@katulka25 ja som bola takto : vysadila som lieky, prisli kramy isla som na kontrolu. prisli kramy a brala som lieky... jha som si myslela ze tak vam to hovorili ze pridu teraz kramy a ideme nato zas

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 ahoj moja, no ako testik po zaschnuti?

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo nic jedna ciara 😔 podla mna nic s toho

martinazvo
19. feb 2013

@ada83 adi podla mna oni nechcu mrazit po 1, tak zmrazili 2+2

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 joooj, no skus este o 2 dni a uvidis, mala si 6 a 8 bunkove, je mozne ze sa vrtali neskor...

csokasi
19. feb 2013

@katulka25 Svalovku mám čerstvo za sebou a zistila som, že mám aj svaly o ktorých som dlhšie nevedela 😀 ... A je to super!

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo ja uz testy nechcem vidiet pojdem na krv asi na 12 den myslis ze to ukaze?

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 myslim ze 12. den je skoro, najskor 14. den, ak Ti to vychadza na vikend, pockaj radsej do pondelka...

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo hej ale ked pojdem v pondelok tak mam vysledky az v utorok a podla mna tam nic nieje...

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 chod hned rano, ked stihnes do 8,30 budu ti volat uz poobede 🙂 este nehadz flintu do zita, hlavne pozitivne a pomojkaj brusko 😉

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo ale ja nejdem do blavy ale do nz. a im len zavolam vysledky.... nedaju muzovi volno svine jedny a nemam tam s kym ist 😢

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 jaaaj, jasne...

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo neviem co mam robit sakra vsetko sa nici co moze 😠

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 viem ze je to tazke ale este nezufaj, fakt nemala si PK a tam to hcg stupa neskor a pomalsie...

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo a ty si mala?

andrejta
19. feb 2013

baby, tak vás tu priebežne čítam a chcela by som vás trochu povzbudiť. ja som tiež minulý rok absolvovala IVF v iscare BA, žiaľ neúspešne (26.9. som mala vklad, 10.10. som dostala menzes). tak som sa rozhodla nečakať a išla som sa dohodnúť s Petrovou na KET, že keď dostanem menzes, tak začnem brať lieky na prípravu maternice - ďalší menzes som už nedostala a teraz som v piatom mesiaci 😀. tak nehádžte flintu do žita a hlavu hore, niekedy aj neúspešné IVF-ko pomôže naštartovať možno trochu prispaté vaječníky a stane sa zázrak, len sa kvôli tomu treba trošku posnažiť, prestať sa sústrediť a užívať si milovanie čo najčastejšie, hlavne sa vykašlite na meranie bazálnej teploty, neuveriteľne to ničí život (viem o čom hovorím) - nám cesta k bábu trvala takmer štyri roky. držte sa

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 nemala som ani ja a tiez som mala vlozene dve 8-bunkove... ale po KET to ide zevraj pomalsie, ja som mala ET... este vydrz moja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre