ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo velku sancu nedavam ale uvidim, mozno skusim este vydrzat 😒

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 kludnr vydrz bez testov do krvicky, len este nezufaj a hlavne ver a dufaj!!! 😉

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo budem sa snazit len neviem preco stale citim brucho a kramy mali prist vcera som uplne na dne uz zas to zacina 😔

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 beries este ten utrogestan, to moze byt aj tym... ale nevysadzaj az do krvi...

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo nevysadim urcite ale aj tak mam pocit ze to nevyslo .... jaj slahne ma

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 chapem a aj a som mala take pocity a vidis - nakoniec som sa mylila...

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo ano ale tebe test uz ukazal ducha uz 8 den tak ti si mala obrovsku sancu a co ja stale biely test a nic na nom... uz ma to fakt nebavi

katulka25
19. feb 2013

@andrejta dakujeme za pozitivne slova ;) a vela stastia

katulka25
19. feb 2013

@csokasi to caka mna zajtra 🙂 ale uz teraz zacinam citit bruslko 🙂

vidruska
19. feb 2013

Baby, musim sa pochvalit 🙂 Dnes sme boli na 1. uzv kontrole, som 6tt+3, tak p. Lattakova sa vyjadrila ze vsetko prebieha krasne, je vsetko ako ma byt a videli sme bit srdiecko 🙂)) Manzel kukal ako puk 🙂)

Dufam, ze vsetky postupne sa dostanete do tohto iste stadia 🙂

martinazvo
19. feb 2013

@vidruska ahoooj, velka gratulacia! dufam ze Ta budem nasledvat, ja idem vo stvrtok a to budem tiez 6tt+3 😉

denulka85
19. feb 2013

@vidruska jej to ti gratulujem aj ja k nej chodim a ake ti vkladala? prve ivf si mala?

vidruska
19. feb 2013

@denulka85 dakujem, ano bolo to nase 1. IVF a vkladala 1 embryo s PK

denulka85
19. feb 2013

@vidruska ake bolo nevies? ja mam 1 ivf a druhy vklad a podla mna nic s toho nebude dnes je 10 den ket a test nic neukazuje 😢

vidruska
19. feb 2013

@denulka85 myslis kolko buniek? uf, uz si nepamatam...

denulka85
19. feb 2013

@vidruska ano, na to som myslela a citila si aj nieco ked sa uhniezdnilo? a test ti normalne ukazal ciarky?

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 tak som nasla na strane 587 ze @vidruska mala 1 blastocystu 😉

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 ja som necitila co sa uhniezdenia tyka vobec nic a nemala som ani len naznak spinenia

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo hej vidis ja take stastie nemozem mat vobec si neviem prestavit aky pocit su dve ciarky zazit... neviem co mam robit ale ak teraz to nevide mam este 4 v mrazaku a urcite opustam iscare... asi tak som dost sklamana a hlavne ako mi tvrdili ze mmne to hned vide lebo nemam velke problemy a vsetko je v poriadku a vidis namotali ma

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 ono je to vzdy loteria a vzdy treba pocitat aj s neuspechom, najma pri 1.IVF, to oni vlastne len tak testuju ako telo zareaguje... je myslim nezodpovedne slubovat ked statistika je 40% a matiku neodrbkas 😠

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo vsak to citim sa ako zviera na ktorom sa testuje.... teraz mi pridala prednison a potom mi da co....

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 moja ale to na kazdej z nas testuju.... mne napr. podcenili stimulku, mala som len 3 vajicka... co je ich neuspech lebo silne uvazovali ci ich vobec budu riesit dalej...

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo asi mas pravdu na ivf skusenostiach mi pisali ze test nic nedokazuje nemam sa bat ako ti si pisala lebo dolezita je kvr a niektorym sa ukaze len z krvi....

martinazvo
19. feb 2013

@denulka85 presne tak, kazda jedna sme ine a sice sa snazime neustale porovnavat, ale tu vzorce neplatia ani ked maju baby rovnake "vstupy"

denulka85
19. feb 2013

@martinazvo tak trocha som si poplakala a teraz uz kaslat na to pockam krv a uvidime

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ada pisala som si s jednou ceskou ze ked mam kratky cyklus tak mozem ist hned teraz na dalsi ket. ja mam kramy 3dni a ze na ten 7by som sa objednala a pokracovala dalej.... este sa ti neozvali?

katulka25
19. feb 2013

@denulka85 ja asi tiez ked dostanem kramy tak pojdem potom na kontrolu. Sa mi nechce cakat

ada83
19. feb 2013

@denulka85 hej ak by sa dalo tak by som išla teraz po mrche pojdem za dr a pohodneme sa ze čo a ako

ada83
19. feb 2013

@vidruska gratulujem a držte sa

denulka85
19. feb 2013

@katulka25
@ada83 ja som sa rozhodla ak to teraz nevyslo, tak budem trvat aby po tychto kramoch som isla na dalsi vkld tak ako baby v cechach. a ked ani tent vklad nebude pozitivny tak odchadzam z iscaru... ada a spytaj sa sestriciek na ten vjklad ked nechcem,e este cakat este jeden cyklus....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre