• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

16. septembra 2017 
@silvinka20 Fuuuha, na zasitie? Nik mi nic takenehovoril, takze nejdem na nic take. Ty mozno kvoli tomu krvacaniu,nie? Ja som nekrvacala a ani len nespinila, u nas je v tomto vsetko v naj poriadku a hadamaj ostane. A sranda, ze ich uz tak citis. Mne povedali, ze v 14tt este nic nepocitim, ze tak az tak nejak v 16tom zacne. Ale tak u kazdej je to asi ine. Ano, na 3D urcite chceme ist. Ja tiez neviem kedy sa presne chodi na 3D, ale v pondelok ako pojdem na kontrolu, tak sa vsetko popytam doktorky. Potom budem mudrejsia :slight_smile:
A uz vies co budete mat? Nam na tom poslednom UTZ potvrdila, ze jedno babo je isto chlapec a druhe sa zda na dievcatko, ale to nam este nevedela potvrdit. Mozno teraz v pondelok sa ukaze aj druhe babo.
22. feb 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 diik pojdem asi až o dej dalšej mrche a hneď ako skonči manžel povedal že počkame a pojdeme ako kazali :wink: :wink:
22. feb 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ahoj aj si si kupila tie tabletky ?
22. feb 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj ked som bola v lekarni vcera pre utros tak tam nemali a nechcelo sa mi ist do maxu ale zajtra urcite pojdem... ako sa mas?
22. feb 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ale v bolestiach ani tableta nezaberá bola som si dať ukončiť pn od pondelka lebo neviem ako by som bola v práci a ty ako?
22. feb 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ja neviem cecky ma vobec nebolia a brucho ma aj dnes boli ja neviem tak ostavas aj dalej na pn....
22. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 nie idem do práce čo budem doma do apríla moj mi povedal že pôjdeme k dr až po dalších krámov tak uvidíme
22. feb 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ako myslis ale na tie duhe kramy si uz mohla brat lieky
22. feb 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 no, idem v pondelok:slight_smile: takže ja tiež predpokladám, lebo už mi niečo naznačila, že vklad bud v piatok, sobotu alebo pondelok...takže sa možno aj 2. v sobotu stretneme:slight_smile: no, ja ani veľmi nemôžem vylihovať, lebo mám už naplánované aktivity aj na 4 aj na 6.marca..ach..ale jeasné že aspon dva dni povegetím:slight_smile: no mne celkom fajn tá divina robí...už sa nemotkám ako z estrimaxu:slight_smile: takže v pondelok budem múdrejšia:slight_smile:
22. feb 2013 o 12:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla no, to sa zvykne u báb robit serkláž....neviem ako sa to píše, pis ako počuje..dáva sa svorka, aby sa žena neotvárala a predčasne neporodila.
22. feb 2013 o 12:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ja viem ale mangel povedal že počkáme uvidím ešte možno ho ukecam
22. feb 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ako myslis nutit ta nikto nemoze to je vase rozhodnutie....
22. feb 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ja viem ja som chcela už že pojdem ale uvidím možno ho ukecám a pojdeme ešte tento mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no, tak v utorok uvidime ci sa stretneme :slight_smile: a vlastne aj pri kete sa ide potom po 14 dnoch na krv? alebo je to inak? lebo to vkladaju ovela neskor ako pri et. ak by som sla v sobotu tak to je 19 dc. ja mam aj dost kratky cyklus tak to budem cakat ci medzitym aj dalsi menzes nepride :slight_smile: lieky to asi aj trochu posunu, hoci na mna v tomto smere nikdy nejako nezaberali, aj s liekmi som mala presne :sweat_smile:
22. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak vela stastia na ukecavanie :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 ahoj ja som po ket a v sprave mam pisane ze na 15 den test
22. feb 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 nemala som mu povedať že sestrička povedala že až po dalšej mrche máme prísť som sprostáááááááááááááá
22. feb 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ale aj tak by si mala ist po tejto mrche na kontrolu co je vsetko ok a tak sa rozhodnete kedy pojdete na dalsi vklad
22. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 asi máš pravdu možno ho skusim ukecať budem sa snaziť
22. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no kontrola je dolezitaaaaaaaaaaaaa tak mu to vysvetli :wink:
22. feb 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 budem sa snažiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla o zasiti mi lekar hned ako videl ze su to dvojicky povedal, nie je to kvoli krvacaniu. Mne povedal ze jedno babo bude tlacit na druhe a aby som nezacala sa priliz skoro otvarat, tak neviem. Teraz na 16 tt mi spravi krvne testy a vyter a ked bude vsetko v ok tak ma zasije.
no on si len tipol ze vraj to vyzera na dvoch chlapcov no isto mi to nevedel povedat kedze sa im nechce moct ukazovat, jedno sa mi v kuse otaca chrbtom akonahle pociti sono.
Ja ich citim ako sa otacaju a viria plodovou vodou, je to akoby skvrkanie v bruchu no trosku insie, citim ich na dvoch miestach, je to mozno tym ze sa mi moc tahaju na lavu stranu, v kuse je jedno tam a druhe dole. a su blizko brusnej steny. Brusko ti uz narastlo? Ja ho mam ako v 6-tom mesiaci, moja sesternica je v 6 mesiaci a ma uz skoro mensie brusko ako ja, na seba uz nic nedam. Ako si na tom ty?
22. feb 2013 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 a aj ti vraveli ze si mas skusit tehu test, ci ani nie? podla mna tehu test nemusi nic ukazat ani na 14 den, ale v krvi to uz je.
22. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ahoj,je mi to luto,ze ti to nevislo:(ja som bola dneska v centre a dnes som zacala stimulaciu
22. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 nic nehovorili ohladom tehu testou ja som robila aj pri prvom vklade na 10 den aj teraz a stale bolo negativne a teraz este tento jked neviem ako dopadol ale pisali mi baby ze nemusi to este nic znamenat lebo krv je dolezita....
22. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia84 takze to je superrrrrrrrrrrrr gratulujem :slight_smile:
22. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby,kolko vody ste pili pri stimulacii?
22. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinka20 fuha, ze preventivna serklaz. :confused: Ku komu chodis k dr? Citala si si o tom nieco? V sucasnosti sa od nej upusta a uz vobec sa nerobi len tak, preventivne :confused: Moze totiz sposobit predcasny porod! Nedaj si to robit, alebo asoon konzultuj u ineho lekara.
Inak je naozaj viac ako zvlastne, ze citis pohyby :slight_smile: v tomto tt ich casto este necitia ani druhorodicky - tie tak 15 - 16 tt, prvorodicky 18 - 23 tt. Ja som citila pohyby od 19tt.
A pohlavie mozno rozoznat az od 16 tt a to kvalitnym utz, do tej doby pohlavie muzske aj zenske vyzera rovnako :wink: cize to su len uplne odhady doktora, aj ked, trafit sa moze :slight_smile:
22. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
@silvinka20 kočky moja segra to mala a to ani dvojicky necakala
22. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok