ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
22. feb 2013

@klaudia84 jasne, vsetko mozes a najlepsie je to striedat, mozes aj polievku do toho zapocitat, to je tiez tekutina 🙂

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo to vsetko mi baby pisali preto som ti od zaciatku hovorila ze budes mat dvojiky len nikdy si mi neverila 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@klaudia84 hej, môžeš...jasom pila aj medovkové, aj harmančekové a alechemilku

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 ja som myslela ze to len preto si to myslis, ze sme 2 vkladali 🙂

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@klaudia84 a martinka už písala že aj polievky...jasné, ja som si varila vývary...kuracie a hovadzie...mne povedali v centre, ale je pravda že až pri ohss, že recepty starých materí je to najlepšie čo máme...takže aj poliekvy...zeleninové a vývary🙂

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo urcite nie 😀 😀 😀 😀 😀 aj mne stale dve vkladaju, ale test ukazal hned velke hcg a preto si uz mala na 8 den. //

klaudia84
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka povedala som jej ,ze by sme chcely dvojicky,ale ze to neodporuca,lebo casto sa stane ze sa narodia uz 5,6 om mesiaci a ze je to riziko pre matku aj deti,ale ze uvidime.

silvinka20
22. feb 2013

@bibi24 dakujem za radu, bojim sa toho aby to babatkam neublizilo, ide si o tom cosi pozistovat, este raz vdaka za radu.

silvinka20
22. feb 2013

@martinazvo aj svagrina v 6 mesiaci sa zacala otvarat tak ju zasili, no musim si precitat o tom.

ada83
22. feb 2013

@klaudia84 ani mne neoporučili dvojičky že je t riziko a že som mlada a strasne vela veci mi rozprávali a dvojičkách aby ma odradili

bibi24
22. feb 2013

@klaudia84 ahoj, ja som viac pila len od opu. A este som si doma robila bielkovinove kokteily - ze mlieko, tvaroh, vajicko, vanilkovy cukor a rozmixovat 🙂 prevencia ohss su aj bielkoviny. Ale ak ti ohss nehrozi, nie je potrebne pit extremne mnozstva vody, lebo to zatazuje oblicky. Staci klasika 2 l denne.

bibi24
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
@klaudia84 kocky, alchemilka sa uz od ovulacie, v nasom pripade od opu neodporuca pit. A bylinkove tiez opatrne, nie vo velkom mnozstve a treba to striedat. Vela byliniek sa v tehu nemoze.
Najlepsia je voda, mineralky, miesat vodu a dzusy, pripadne ovocne caje.

sakura
22. feb 2013

len minerálky nie Lucky 🙂) Ja ked som dr hovorila že ako je možné že pijem vela vody a mám OHSS len tiež krútila hlavou ako je to možné.. až pokial som jej nepovedala že pijem Lucku 😀 Že ved to vôbec neobsahuje minerály a nemám sa teda čomu čudovať 😅

klaudia84
22. feb 2013

@ada83 ale aj manzel videl v telke,ked otom hovorili.tak asi na tom nieco bude

klaudia84
22. feb 2013

@bibi24 ten tvoj kokteil vyskusam🙂dakujem za recept

ada83
22. feb 2013

@klaudia84 aj ja som to pozerala valky o tom rozprával ale povedal že potom by mala poisťovna preplacať viac pokusov

denulka85
22. feb 2013

@ada83 to co ste pozerali a kde?

ada83
22. feb 2013

@denulka85 v reflexe to bolo sa mi zdá asi mesiac dozadu

denulka85
22. feb 2013

@ada83 a co tom bolo,?

sakura
22. feb 2013

@bibi24
presne tento koktail 🙂 Ja som na ňom fičala 😀

klaudia84
22. feb 2013

@ada83 mala by,tri pokusy je niekedy malo,a neni to lacna zalezitost.ja som si najprv mislela,ze su vysie percenta na uspech.

ada83
22. feb 2013

@klaudia84 to som aj ja myslela že sa toto podarí a pozerala som percentá a nič moc

bibi24
22. feb 2013

@sakura no ved ja si to pamatam 😀 😀 To boli casy... 😀

sakura
22. feb 2013

@bibi24
noo to teda boli 😀 Dúfam že to nebudem musieť znovu absolvovať 😅

klaudia84
22. feb 2013

@ada83 druhy pokus bude uspesni🙂 ja stale rozmislam ci ist do roboty alebo ostat doma.dviham dost taske veci,drogeriu.neviem ci budem stihat v robote tolko pit,kedze ja nesedim v kancelarii.poradte mi

denulka85
22. feb 2013

@klaudia84 ahoj ja som pn od laparky co je od septembra a dnes ma zdeptala sms ze kedy sa vratim ci maju dat zatial nahradu miesto mna aj ja mam dost zlu pracu tazke zdviham a neviem co mam robit....

ada83
22. feb 2013

@klaudia84 ja som chodila do prace až v den odberu som si zobrala pn kolegyne si so mna robili srandu že som viac na wc ako za okienko

klaudia84
22. feb 2013

@denulka85 a co si povedala v robote preco si pn?

ada83
22. feb 2013

@denulka85 no neviem na pn možeš byť len rok potom konci pn

klaudia84
22. feb 2013

@ada83 neviem si predstavit,ze ako to bude.chcela som ist na pn od marca.sestricka hovorila,ze 3eho by mal byt odber ,tak priblizne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre