ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 dakujem ti katka len dufam ze to tam fakt je ked test ukazuje aj dnes a ziadny pregnyl som nemala 🙂 🙂

katulka25
24. feb 2013

dievcata aku ste mali mrchu po vysadeni utrosu? lebo ja ju mavam taku normal a cca4 dni. a teraz bola 3 dni a taka mierna., bez bolesti a v pohode. trosku tomu nechapem, lebo som cakala ze bude o dost silnejsia

katulka25
24. feb 2013

@denulka85 urcite ano moja, neboj sa. hlavne teraz vela kludu. a v utorok sa dozvies tu najkrajsiu spravu 🙂 uvidis.

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 ja som mala v decembri normalne tri dni a padali zo mna take kusy a mala som aj krce

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 jaj nic ine si neprajem len to aby mi sestricka povedala ze ste v tommmmmmmmmmmmmmmmm

katulka25
24. feb 2013

@denulka85 no ved prave ze to som cakala aj ja. kusy som mala len dva ale inac nic vynimocne. tak neviem. snad je vsetko ok. a ty ked si isla na tento vklad, tak po mrche po utrosi si isla na kontrolu a na tej dalsej si uz stimulovala?

ada83
24. feb 2013

@katulka25 ahoj tak moja mrcha este trvá a bola desná v piatok som 3x pretiekla a musela som si dať tabletky od bolesti

katulka25
24. feb 2013

@denulka85 urcite to tak bude, uvidis 🙂 tesiiim sa s tebou

martinazvo
24. feb 2013

@denulka85 ahoj moja... no tieto 3 testy su jasny dokaz toho, ze HCG krasne stupa a si tehotnaaaaaaaaaa 🙂 mysli pozitivne, mojkaj Brusko, je iste ze aspon 1 babatenko sa zakuslo 🙂 🙂 🙂

katulka25
24. feb 2013

@ada83 ahoj, fuuha moja, tak to ma mrzi. ja som ju cakala o dost silnejsiu, ale sama som z toho prekvapena. no asi pojdem na kontrolu, lebo je to divne :(

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 no prisli mi kramy v decembri pri vysadeni utrosu a isla som na kontrolu potom mi dala recept na lieky a prisli mi kramy a brala som lieky a potom o par dni na to kedy ides na kontrolu?

cucoriedkacucoriedka
24. feb 2013

@denulka85 je to taaaam, nič sa neboj...už nech to len krvička potvrdí a ide sa tehotniet čím dalej tým viacej🙂))

katulka25
24. feb 2013

@denulka85 no ja hlavne teraz pojdem na kotrolu ci je to ok a dufam, ze mi dovolia ist na vklad hned. lebo sestricky mi kazali prist az po tej dalsej mrche.

denulka85
24. feb 2013

@martinazvo jaj vies co by som za to dala keby si mala pravdu.... ale verim az v utorok

martinazvo
24. feb 2013

@denulka85 skus pekne cvaknut vsetky 3 testy vedla seba a uveris 😀 😀 😀

ada83
24. feb 2013

@katulka25 to neviem prečo si ju mala len taku slabu ale aspon si nemala bolesti

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 urcite ti dovolia ak pojdes traz na kontrolu lekar ti pozrie sliznicu ak ke v poriadku tak ides na vklad urcite na tu druhu mrchu a ja som bola tak....

katulka25
24. feb 2013

@ada83 no ja som cela divna a sama zahada. nechapem vobec co sa so mnou deje

katulka25
24. feb 2013

@denulka85 no snad bude sliznica ok, lebo pri stimulke bola nizka a skoro ani vklad nebol. tak uvidime

ada83
24. feb 2013

@katulka25 aj ja by som chcela isť teraz na vklad ale tiež sestrička povedala že až po dalšej mrche povedala som to mužovi a on na to tak pojdeme až potom ako mi kázali

denulka85
24. feb 2013

@martinazvo mam ich aj vedla seba len to nie je cvaknute aj s dnesnym ale tie 8,10 tam neni vobec nic a vcera 14 je tam slabsia a dnes 15 den je taka ako na fotke................

ada83
24. feb 2013

@katulka25 kedy chceš isť na kontrolu? som zvedavá čo ti povedia

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 ale mozno sa ti upravila od extrimaxu zato nic nedas ked pojdes teraz po kramoch na kontrolu a budes vediet kedy pojdes na vklad... sestricky ti nerobia ultrrazvuk tak nevedia ake mas telo zvnutra 🙂

katulka25
24. feb 2013

@ada83 no asi na stredu sa objednam. som zvedava,.

katulka25
24. feb 2013

@denulka85 no mozno mi zmeni lieky. uvidime. v pondelok zavola ma objednam sa na stredu

ada83
24. feb 2013

@katulka25 no to som zvedavá čo ti povie potom skusim isť aj ja na kontrolu 😀 😀

sakura
24. feb 2013

@denulka85
jasné že je to taaam 🙂

martinazvo
24. feb 2013

@denulka85 moja, klud, poznam tie pochybnosti, aj ja som sa az do krvi bala, ale je to tam 🙂

katulka25
24. feb 2013

@ada83 jajne. a ty ako? uz by ti mrcha mohla skoncit nie? nemas ju uz tyzden? teda skoro tyzden?

denulka85
24. feb 2013

@katulka25 urcite ti povie ze na buducu mrchu sa chystas na vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre