ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
26. feb 2013

@sakura neviem lebo ked som volala lattakovej ze ake je hcg bola skor taka hnusna aspon tak som citila z jej telefonatu

sakura
26. feb 2013

@denulka85
hnusná?? Akože ťa nejako odpálkovala, či?

katulka25
26. feb 2013

@denulka85 hcg by malo kazdy den rast dvojnasobne ak sa embryo dobre vyvija.

denulka85
26. feb 2013

@sakura ano pocula som jej to na hlase ze bola hnusna nieze by trocha bola milsia ale hned ma odjebala ze co chcem v tychto dnoch by uz malo byt vacsie hcg bola odmerana

denulka85
26. feb 2013

@katulka25 myslis? tak dva dni stacia aby om zistila ci sa zvacsuje alebo....z....

sakura
26. feb 2013

@denulka85
no odpadnem..ako trošku ludskosti by nezaškodilo.... 😠 😠 😠 😠

martinazvo
26. feb 2013

@denulka85 ahoj moja, no vyzera ze jedno babatko v brusku bojuje, ale teraz bude zalezat ci sa udrzi, drzim palce aby hcg stupalo!!! 😉

denulka85
26. feb 2013

@martinazvo dakujem ale dnesne testy su slabsie ako v nedelu zajtra idem na krv a stvrok mam vysledky

denulka85
26. feb 2013

@sakura no to by nezaskodilo clovek ked je psychicky pomaly dole ked povedali hcg tak by mohla byt trocha milsia

martinazvo
26. feb 2013

@denulka85 budem velmi drzat palce nech chrustik zabojuje...

denulka85
26. feb 2013

@martinazvo dakujem ale podla mna to vzdal 😒 kupili sme ine testy ked sme odchadzali od lekara a su slabsie

ada83
26. feb 2013

@denulka85 neboj bude dobre aj mne sa zda poslednu dobu nejako divna dr neviem preco

denulka85
26. feb 2013

@ada83 vsak? mozno cita MK 😀

ada83
26. feb 2013

@denulka85 je to mozne a potom nam to odpati

denulka85
26. feb 2013

baby na rapid cler teste sa objavila // a na dr.max teste len duch teram mi uz sibe?

ada83
26. feb 2013

@denulka85 uz netestuj kasli na to uvidis zajtra co povie krv

denulka85
26. feb 2013

@ada83 aj tak mama vysledky az na druhy den

sakura
26. feb 2013

@denulka85
tak tak..toto je pre ženu velmi citlivé..ach jo ...
To máš dnešný testík???

denulka85
26. feb 2013

@sakura ano dnesny digi test a ten obycajny dr.max tam je len duch teraz co si mam akoze mysliet? som debil?

sakura
26. feb 2013

@denulka85
no to su teda tie testy úžasné..tento máš s akou citlivosťou?
A zajtra ideš do centra na krv či k svojmu dr?

gigi77
26. feb 2013

@sakura vies ze ani neviem? mne je to vlastne jedno, ved oni vedia, co robit, len mi povedali, ze embriologovia mi zavolaju v nedelu poobede ked to budu sledovat ako sa to vyvija...dr. bola dnes straaasne zlata, aj sme sa zasmiali, ona je taka pokojna...takze ty ides na utz 8.3.? tak si vravim, ze sme sa o kusok posunuli a to ze sliznica je ok, lebo ani to nemuselo byt ok. tak teraz uz len dufat ze hadam aspon jedno z tych mojich poslednych dvoch snehuliakov bude ok. dr. mi vravela ze ked nepreziju znamena ze neboli zdrave a predsa chceme aby boli zdravucki nie? takze sme sa dohodli ze ak nebude vklad, tak dobehneme podat ziadost buduci tyzden, lebo ktovie ako dlho to potrva. mi vravela ze vseobecnej to trva najdlhsie, ze staci ze ide zenska na dovcu a stoji to, tak uvidime ci stihneme este aprilovy cyklus. myslim ze 1. ivf nam schvalili za 3 tyzdne.

denulka85
26. feb 2013

@sakura citlivost 10 k svojmu nebudem zbytocne sa trebat do ba.... podla teba velmi to je zle?

denulka85
26. feb 2013

baby co si mam teraz mysliet? ostane to tam co myslite?

sakura
26. feb 2013

@gigi77
jaaj ty máš len 2, že? Mne budú rozmrazovať jednu várku v ktorej mám 5 snehuliačikov...a dr navrhla PK..tiež to nechávam na nej 🙂
No neviem.. myslím že na budúci týždeň v piatok by som mohla ísť. neviem..musím jej zavolať..kázala na ten 14,15 alebo 16 deň.. a to vychádza utorok, streda, štvrtok.. mám pocit že bude kázať prísť v piatok na 17 deň.. vtedy je v Iscare..uvidím..
Juuuj silno držím palce 🙂

sakura
26. feb 2013

@denulka85
neviem moja.. ja ti silno držím palčeky aby šlo HG hore...ten test vyzerá pekne...

denulka85
26. feb 2013

@sakura dakujem modlim sa aby islo hore nic ine si neprajem

bibi24
26. feb 2013

@denulka85 Mrzi ma ☹ zial, uprimne...nevyzera to nadejne, al zazraky sa deju, nikdy nevies.

katulka25
26. feb 2013

@denulka85 presne tak uz netestuj. Ostan v klude

denulka85
26. feb 2013

@bibi24 ani ja tomu velku nadej nedavam 😢

denulka85
26. feb 2013

@katulka25 uz nebudem vyhadzujem peniaze na testy a ket.ka uz ma to nebavi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre