ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
26. feb 2013

@sakura a nechces ist radsej v utorok ked je v iscare a ty budes 14 dc? lebo ja som dnes 15 dc a od zajtra mi pridala utros, tak aj kvoli liekom. ci budes volat priamo jej? ja som volala iba na recepciu a objednala som sa. nevadi, ved ked snehuliaci nepreziju, ja som pripravena ist na dalsi odber, viacmenej som nan nastavena, ale bolo by fajn, keby som nemusela samozrejme 🙂 lieky som doteraz znasala velmi dobre ale naco sa ladovat ked nemusime, ze? uvidime v nedelu.

katulka25
26. feb 2013

@denulka85 moja, hlavu hore. Vsetko bude dobre. Teraz sme sice nestastne ale bude to ok

denulka85
26. feb 2013

@katulka25 ak to zas nevide neviem ci to zvladnem

sakura
26. feb 2013

@gigi77
a ty si sa dohadovala cez recepciu?

sakura
26. feb 2013

@gigi77
aha čítam.. no asi radšej skôr ako neskôr, že? Idem tam cinknúť...

sakura
26. feb 2013

@gigi77
taaak volala som 🙂 v utorok o pol 11 tam mám byť 😀

katulka25
26. feb 2013

@denulka85 moja zlata, viem ako sa citis. Ja som si tiez myslela ze to nezvladnem. Ze som na konci sil a uz sa dalej nepostavim. Ale zacala som cvicit, 3 krat do tyzdna a to mi dava silu. Mam viac energie a tesim sa zo zivota. Ja som tych sklamani uz tiez mala vela. Ale musime byt silne. To sme len zivotom skusane. Drz sa moja. Hlavu hore

gigi77
26. feb 2013

@sakura urcite pojdes dalsi pondelok po mne 🙂 urcite ste sa tu pisalo o PK ale nejako si to nepamatam, ked sa ma to netykalo, to znamena ze kolko dni sa sleduju embria? nam zmrazovali dvojdnove embria, tak potom kolko este budu sledovat teraz pred ket? ja som si myslela ze 24 hod, ale asi to mia dlhsie, ci nie?

ada83
26. feb 2013

@denulka85 ten test som mala aj ja

ada83
26. feb 2013

@denulka85 neboj viem bolí to poplakala som si a musíme bojovať dalej nevzdávaj to 😉

sakura
26. feb 2013

@gigi77
noo som zvedavá že čo mi povie 🙂) Neviem kolko trvá PK ale dáme ju určite.. chceme dať vložiť len 1....tak dúfam že tam bude 1 riadny bojovník 🙂)
A máme tam potom ešte dve 8 bunkové zamrazené 🙂

denulka85
26. feb 2013

@ada83 ktory ten ruzovy?

ada83
26. feb 2013

@sakura ahoj pk trva 5-6 dni 😀 😀

sakura
26. feb 2013

@ada83
máárnosť 😨 😕

ada83
26. feb 2013

@denulka85 hej a tam mi neukazalo nič ten 9 den potom som to zabalila a už som test nedala mám ešte jeden doma viem presne ako sa citiš ja som sa presne pred týždnom tako isto citila ako mi povedali že tam asi niečo je

ada83
26. feb 2013

@sakura prečo nechce sa ti tolko čakať ja som mala odber vo štvrtok a vklad bol v utorok 😀 😀 😀

sakura
26. feb 2013

@ada83
aa v pohode.. len tie dni trpnutia že či niečo prežije....no čo už.. bude ako má byť 🙂 Akurát budeme malej chystať oslavu tak nebudem velmi nad tým rozmýšlať 🙂

denulka85
26. feb 2013

@ada83 a nehovorili ti potom ze na kolkoti kleslo hcg?

ada83
26. feb 2013

@sakura to ti super vijde potom to aj ja som sa bala ze kolko ich zo 7 prezije

ada83
26. feb 2013

@denulka85 nie povedali ze mi klesa hcg a ze dr mi odkazuje vysadit tabletky a prist az po dalsej mrche preto sa bojim ist za dr ked poslednu dobu je taka divna

denulka85
26. feb 2013

@ada83 veru ked mne to nedopadne dobre tak hned idem nech ide do certa ked bude aj stvrok neprijemna tak jej poviem svoje....

ada83
26. feb 2013

@denulka85 ešte máš kolko mrazačikov a vrátili ti už tie prachy ?

denulka85
26. feb 2013

@ada83 co si mala? vcera som im volala a v kancli povedala ze hned mi zavola naspat a vykaslala sa na to... a dnes sms neprisla. este 4

ada83
26. feb 2013

@denulka85 mne povedali ze nie je problem z vracanim penazi tak neviem lebo sa pytala na kolko chceme uskladnenie ze nech si dame na rok a potom to vratia

denulka85
26. feb 2013

@ada83 no vidis mn eod 9ho nevratili...

ada83
26. feb 2013

@denulka85 no som aj ja zvedavá ked na to príde

gaga83
26. feb 2013

@denulka85 je mi to ľúto ale netreba sa vzdávať, nabudúce sa to padarí

elle81
26. feb 2013

ahojte dievčence, pridávam sa k vám, po 1.neúspešnom ivf, sa teraz momentálne pripravujem na druhé, a dúfam, že už úspešné, sem-tam som sem nazrela už aj pred tým, len som asi nemala odvahu, ešte o tom písať, trošku som sa sama musela spamätať s toho neúspechu a hlavne sa vyplakať

klaudia84
26. feb 2013

@elle81 ahoj,to je mi luto,ze sa ti to nepodarila.ja idem na prve ivf.som v stimulacii

domuska11
26. feb 2013

Baby, mate skusenost s dr. Obsitnikom- urolog??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre