ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
26. feb 2013

@elle81 ahoj tak to je mi luto ale neboj budeme bojovať spolu máš ešte mrazačikov alebo ideš odznova?

elle81
26. feb 2013

nie, ja som bola na 1ivf v novembri, ale mala som iba 3vajicko z toho bolo dobre iba jedno vajicko a to sa mi neuchytilo sa, tak teraz mi Doc. Valky predpísal inu liečbu
@ada83

elle81
26. feb 2013

@klaudia84 ja som dnes zacala stimulovat na druhe....velmi somvverila ze nam vide to prve 😒

katulka25
26. feb 2013

@elle81 ahoj,je mi to luto. aj ja som mala prve IVF neuspesne. teraz cakam na kontrolu a uvidim kedz bude KET

katulka25
26. feb 2013

@elle81 aj ja chodim k valkymu. neboj sa, on nam urcite pomoze. uvidis

elle81
26. feb 2013

@katulka25 ja mu verím, je taký zvlástny, ale určite je veľký odbornik, hned ako nevyslo 1ivf zacal rozmyslat nad novou liecbou, teraz mám ine lieky ako minule, dnes som tam bola a hned mi dal aj lieky a užaj pichám.....a to som 2mesiace cakala na poistovnu, v piatok to len prislo do iscare a to sme to tam posielali v decembri 😒 ale aspon ze hned stimulujem 🙂

ada83
26. feb 2013

@elle81 tak dufam ze tato liecba bude lepsia drzim palce

elle81
26. feb 2013

@katulka25 ....viem, že ti to nevišlo, čitala som všetky vaše príspevky...ale netráp sa, musíme sa otriasť a isť dalej, raz to určite vide 🙂 🙂 🙂 ja som to tiez niesla tazko ale vedela som, ze ked sa budem trapiť, nikomu to nepomože musíme silné 🙂

elle81
26. feb 2013

@ada83 ja verím že bude, pri prvej som mala velmi málo vajicok a nedozreli, iba jedno bolo použitelné a dokonca, ked mi ho vlozili, hned na druhy den som dostala chripku a misela som brať paralen, tak neuspech pripisujem tak trosku aj tomu

katulka25
26. feb 2013

@elle81 a co si pichala pri prvom a co pichas teraz? ja som mala 200 puregon a cetrotide. a mala som z toho OHSS :(

katulka25
26. feb 2013

@elle81 mne nevadi aky je. pretoze viem ze mi pomoze. a verim ze druhy krat to bude uspesne

klaudia84
26. feb 2013

@elle81 no aj ja som strašne naštartovaná,veľmi dúfam,že nám to víde.každi deň chodim na uzv picham piaty den.petrova ma drzi strasne pod kontrolou.cca buduci tyzden by mohol byť aj odber.nie?

ada83
26. feb 2013

@elle81 uvidis teraz mozno bude lepsie a budes mat viac vajicok

elle81
26. feb 2013

ja so mala v 1ivf menopur(postupne mi zvyšoval davku) puregon a tiež cetroide a teraz mám zatial tiež menopur.ale silnejsi a diphereline, ale menopur, este nepicham, az ked dostanem menzes cca 2.3............aj ja mu verím, inak by som k nemu uz nešla, ja si myslím, že je veľký odbornik a vie, co robi, videla som ako velmi rozmyslal, co mi predpísat, nevzdava to a vyberie liecbu, ktora pasuje tej, ktorej zene...kazda potrebujeme,nieco ine

ada83
26. feb 2013

@klaudia84 ahoj az tolko chodis na kontrolu ja som bola 3 x za celu stimulku 😀

elle81
26. feb 2013

@klaudia84 tak ti drzim silno prsty 🙂 kolko más vajok?

elle81
26. feb 2013

@ada83 ja tomu verim, ze ich bude viac, silno rozmýšlal, co mi predpise a začala som pichať ovela skor ako minule, a cim som vobec nepocitala, ale tesim sa 🙂 picham aj ked este nemam menzes, ale ja mu verim ze vie co robi 🙂

elle81
26. feb 2013

@katulka25 ale vajicka ti zobrali aj tak nie?

ada83
26. feb 2013

@elle81 ucite vie co robi ja ho moc nepoznam len z videnia ale pocula som vela o nom ze je dobry

elle81
26. feb 2013

@ada83 ty teraz stimuluješ?

ada83
26. feb 2013

@elle81 nie ja som po neuspesnom vklade v utorok som bola na krvy mala som hcg 27 vo stvrtok som isla este raz a klesa ta po dalsej mrche mam prist za dr sa dohodnut na ket mam 4 embrijka v mrazaku tak uvidime ja chodim k dr lattakovej

elle81
26. feb 2013

a to ako moze byt neuspesny vklad tomu nerozumiem? to si kola akoze tehu a potom to kleslo? ci ako?
@ada83

ada83
26. feb 2013

@elle81 neviem presne musim sa isť opýtať dr ale mala by som tam isť až po dalšej mrche takže až za mesiac tam pojdem a uvidime čo povie asi sa to možno chytilo ale nie moc tak odišlo a

elle81
26. feb 2013

@ada83 aha, a menzes si už dostala,?....som tu citala ze to nemavas celkom pravidelne

katulka25
26. feb 2013

@elle81 no tak to mas asi dlhy protokol tetaz.
A vajicka vybealu. Bolo ich 14 takze asi preto bol ohss

elle81
26. feb 2013

@katulka25 ano mám dlhy protokol, ty to kedy vidis na dalsi vklad? ty asi mas nieco aj v mrazaku ze?

ada83
26. feb 2013

@elle81 hej dostala este v stredu už mi konči 😉 tak este mesiac počkame a pojdeme sa dohodnuť

elle81
26. feb 2013

@ada83 tak ale aspon mas este nieco v mrazaku 🙂

zuzullik1001
26. feb 2013

@elle81 urcite ti pomoze docent 🙂 je fakt odbornyk ... Nam pomohol a moc mu za to vdacim 🙂)

ada83
26. feb 2013

@elle81 to hej ako som bola na vklade povedali že zo 7 oplodnených prežili 3 a nakoniec ako sme boli platiť tak v kancelarii povedali že je ich 4

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre