ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@gigi77 ahoj moja, takže sa v pondelok 4. 3 vidíme🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@viki86 a načo by si ho tam chcela? nech to ide radšej pomimo neho🙂 ešte si užije🙂

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevaas 🙂 No ako je?
Noo takže ideš už v pondelok na vklad?? Ja idem v utorok na sono 🙂)

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura ahoj, hej, idem...všetko je v poriadku...od dnes aj utroš beriem od večera, takže už mám bobky...:(dochádza mi to nejako všetko zrazu🙂 tak uvidíme čo z toho bude🙂

no super, takže čoskoro nasleduješ🙂

martinazvo
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, neboj, vsetko dobre dopadne, myslim na Teba 😉

ada83
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka držim palčeky aby to v pondelok dobre dopalo

gigi77
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka takze mame vklad rovnako? no veru, som aj ja zvedava ci bude co vkladat 🙂 ale ak bude tak sa vidime...ja mam ist na 12

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@martinazvo ďakujem ti martinka🙂 vidím že ti tie čísla pri týždňoch pekne naskakuju🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@gigi77 no ved počkáme, len nech sa pekne delia, nemysli na to, že nebude čo🙂 no, aj ja na dvanástu, resp. na pol dvanástu🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@ada83 ďakujem adi. si zlatá

martinazvo
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ano, leti to nenormalne..... dalsiu kontrolu mam az 11.3. a to uz zacnem 10tt 😀

gigi77
27. feb 2013

@klaudia84 ano aj ja chodim k petrovej 🙂 nemozem sa stazovat, mne velmi vyhovuje, ale uz som stihla byt aj u inych lekarov, ak bolo treba a petrova tam nebola a mozem povedat ze boli vsetci velmi mili. napr. dr. Hruzik co k nemu chodi matka, ten sa spraval uplne fantasticky, vsetko mi trpezlivo vysvetloval, valky ten so mnou srandoval 🙂 a napr. odber vajicok pri 1. ivf mi ani nerobila petrova lebo tam nebola, ale dr. tadzberikova, vlastne ani neviem ci tam este je, tu sa v diskusiach nejako nespomina

gigi77
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka jasne, myslim pozitivne 🙂 akurat musim dotiahnut aj manzelika lebo musime podpisat dohodu, povodne som myslela ze sa tam doveziem aj sama odveziem ale zabudla som ze este potrebujem jeho "povolenie" na vklad 🙂

gigi77
27. feb 2013

@ada83 adi neboj, aj ty sa dockas, uvidis, ked nastupis do prace, ubehne ti mesiac ovela rychlejsie 🙂 viem ze sa mi to asi lahko vravi, ked uz jedno babatko mam, ale ver mi, sice ja som sa pocas 1. ivf nestresovala, lebo uz som isla do centra vyrovnana, ale tie roky predtym ked sme sa snazilkovali a neslo to, to som sa tiez nasmutila, preco to nejde ☹ a inak, vela urobil moj drahy, on je taka dobra kludna povaha, on vobec nepochyboval o tom ze nam to raz vyjde a velmi ma tym pozitivne ovplyvnoval 🙂

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
a máš aj PK??

@gigi77
no márnosť 🙂) že "povolenie" na vklad 🙂) to budem potrebovať aj ja 🙂)

ada83
27. feb 2013

@gigi77 no neviem či to pojde rýchlo chodim od pondelka do práce a ide to strasne pomaly mrcha mi už skoro po týždne skoncila tak dufam že ta dalšia príde načas alebo aj skor 😀 😀

denulka85
27. feb 2013

@zuzullik1001 ahoj ktory si pozerala ten ruzovy test?

ada83
27. feb 2013

@gigi77 keď ideš na ket musisa zase niečo podpísať alebo už tam môžeš isť sama?

lea231
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka drzim palce nech sa vsetko podari ako ma 🙂 a budem sledovat vysledok 😲

ada83
27. feb 2013

@lea231 ahoj ako sa mas čo kedy pojdeš na kontrolu až po dalšej mrche?

katulka25
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka drzim silno palce na pondelok 🙂

gigi77
27. feb 2013

@sakura
@ada83 potrebne je podpisat dohodu o vklade embrii, musi to podpisat aj mnazel, lebo su to jeho spermie, takze aj ked sme manzelia, bez jeho suhlasu by mi to asi nevlozili, aspon tak mi vravela ta baba v kancli ze pred vkladom to musi byt podpisane a tusim to mam aj rovno zaplatit 🙂 no som zvedava ako budem pit, lebo pri 1. pokuse ma poslala petrova na wc ze mam az prilis plny mechur 😀

sakura
27. feb 2013

@gigi77
som si aj myslela že to nevložia len tak 🙂)
No to s tým pitím.to sa teším aj ja 🙂) Som sa veelmi dlho po vklade bála ísť vycikať 🙂))

ada83
27. feb 2013

@gigi77 no uvidiš ja som mala tak akurát mechur 😀 😀 no potom daj vedieť ako to prebieha aby som vedela na čo sa pripraviť 😉 😉

gigi77
27. feb 2013

@sakura
@ada83 no bolo to celkom zabavne, pretoze oni po vklade mi ukazali obrazovku, dali fotku a ja jedine na co som myslela je ze sa pocikam a ze nech uz ma nechaju ist na wc 🙂 ja uz som mala az krce 😀 ale tusim hned ako mi pichli injekciu tak som isla na wc

gigi77
27. feb 2013

nepocuvala manzela ze nemam tolko pit a potom som sa uz bala ze ked pojdem na wc tak sa vycikam uplne...ale to bolo aj preto, ze som sa dostala na sal az hodinu po tom ako mi kazali prist 😀

denulka85
27. feb 2013

Baby takze duha krv odovzdana a teraz cakat do rana 😒 strasne ma boli brucho... asi si uz rano nedam lieky aby cim skor prisli kramy nie?

ada83
27. feb 2013

@gigi77 no ja ako som bola na sale tak tiez ta co mi drzala na bruchu ten ultrazvuk tak tlacila ze som myslela ze sa pocuram. To s tym cakanim poznam ja som mala prist na 11 a na vklad som isla az o 12 ale ako sme prisli do iscare som isla hned curat aby som vydrzala cakat

ada83
27. feb 2013

@denulka85 ja som si uz nedala lieky rano ako som isla na krv ked som videla ze mrcha silnie

denulka85
27. feb 2013

@ada83 ja necitim ze by mala prist mrcha len brucho ma boli ako po transfere ja som len chcela vynechat aby prisli lebo urcite nic nebude aj ked sestricka u mojho gyndosa ma upokojovala bola hrozne mila nie ako henta do fonu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre