ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
27. feb 2013

@denulka85 aj mne sestricka povedala ze bude dobre ze sa nemam bat ze dr sa chce len ujistit ci rastie hcg neviem co je snou poslednom case

denulka85
27. feb 2013

@ada83 fakt neviem som zvedava co povie zajtraak jej zavolam

ada83
27. feb 2013

@denulka85 to som aj ja zvedava ze co ti povie ze ci bude kludnejsia

denulka85
27. feb 2013

@ada83 mna to nezaujima hned chcem vklad lebo uz socka ma nahana 😒 a nemozem cakat... dnes sme sa rozpravali s drahym ak to teraz nevide tak idem hned na ket a ked ani to tak si adoptujeme len neviem ci by som to zvladla na 2ivf ma nepusti nervy ma na iscare ze ani vidiet ich uz nechce

ada83
27. feb 2013

@denulka85 no uvidis co ti zajtra povedia ale to by si az po dalsej mrche zacala brat tabletky alebo teraz a co sa im nepaci ze marodujes

denulka85
27. feb 2013

@ada83 asi hej takze potrebijem cim skor ket tak ako robia v helios v martine

ada83
27. feb 2013

@denulka85 to hej uvidis zajtra co a ako daj vediet asi v praci podali nejaky podnet na socialku

denulka85
27. feb 2013

@ada83 asi neviem.... zajtra budem mudrejsia.....

ada83
27. feb 2013

@denulka85 urcite zajtra bude mudrejsie

viki86
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka a preco nie chcela by som ho tam mat kazdy chceme nieco ine... je to pekne ked kukas na ultrazvuk ako to tam davaju nemusi sa mi pozerat tam dolu a stale som sa nedozvedela ci je to mozne na otazku otazka super

ada83
27. feb 2013

@viki86 podla mna tam asi nemoze ist nepustia ho tam ale sku sa na to opytat ked tam pojdes

lea231
27. feb 2013

@ada83 ano, az potom ...mam sa fajn. ked pojdem na KET nevies kedy je vklad ...cca na ktory den od zaciatku mrchy? mam ponuku na sluzobku do teplych krajov a neviem sa rozhodnut.

ada83
27. feb 2013

@lea231 niekde som citala ze po 20 dni takze niekedy v polovici maja mne to asi vyjde ked zacnem brat lieky v aprilovej na tvojom mieste by som isla pomoze ti to aj by som chcela ist niekam k moru asi by to pomohlo

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura hej, máme PK a rovno s vložia dve🙂 ach..no uvidíme

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@martinazvo no suprové....ešte chvílinku a máš to za sebou🙂))) čo?

viki86
27. feb 2013

@ada83 ahoj noo ja neviem takze asi ani jedna ste to neskusali podla tohto vidim, ze ste tu boli uz viackrat na et, ket a tak som myslela no neva spytam sa ale podla mna v iscare asi nie

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@lea231 no, už len nech sa deje vôla božia🙂)) a dakujem veľmi pekne🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@katulka25 dakujem velmi pekne katka🙂

martinazvo
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no, este si to uzijem....... dnes som studovala bruska s dvojickami...... ja budem mat take v polovici ako maju ine mamky pred porodom 😀 😀 😀 a uz druhy den mi je taaak zle... na tycku neustale.... fuj... dufam ze ma to zase aj prejde...

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
a kedy začnú rozmrazovať?

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@viki86 no, ved je to na dohode....skús sa opýtať v care🙂 samozrejme že ak to chcete obaja, a dovolia vám to, tak prečo nie...tak nech to vyjde🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@martinazvo no moja zlatučká, ale uvidíš, pôjde to už rýchlo...toto je len začiatok martinka....🙂 strašne držím prsty, aby si si to už začala užívať🙂 daj si zázvorové lizatko, ževraj to velmi pomáha...mám tehotnu kolegynu a tá to papala a robilo jej to velmi dobre

lea231
27. feb 2013

@ada83 tento mesiac som dostala 16. mrchu, tak ak po 20 dnoch, to by som sa stihla hadam vratit, ked mam ist 23.-30.4. co myslite kocky? ist ci nie?

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura neviem veru....a poviem ti, ani nechcem vediet...chcem vediet len to, či sa pekne delia a cez víkend budú volat..ach

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
fuuuha tak daj vedieť...kolko ich máte? som zabudla...

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura desat...pat rozmrazia....a ked som sa opýtala dr. že ak sa začnú všetky, že čo s ostatnými, tak mi povedala že mrazit, ale že to už nie je veľmi dobré.

viki86
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka diky moc no neviem napr po laparke tam asi nikto nemohol byt to som sa pytala nesmel ma cakat nikde

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
len isto vieš že ideš v pondelok na vklad, že? Všetko to šlo cez Petrovú alebo ste boli ešte na pokec s emb. ?

martinazvo
27. feb 2013

@lea231 ahoj moja... ja odporucam ist..... aj kvoli psychike a kedze sa Ti ten ket urcite podari, potom uz nepojdes 😀 😀 😀

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
aha.. takže to sa ešte mrazí..ale podla mna asi aj zbytoče.. asi to bude potom už nič moc kvalita 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre