ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
27. feb 2013

@ada83 este mam a ked tak tak si dam vypisat u mojho... v heliose nieje zataz? ja to chcem a netrapi

ada83
27. feb 2013

@denulka85 uvidis zajtra co ti povedia 😉 😉 pri ket by som asi aj ja isla hnetna dalsi vklad

denulka85
27. feb 2013

@ada83 vsak to ti hovorim baby mi pisali ze ked je sliznica dobra tak nieje dovod odkladat ket

ada83
27. feb 2013

@denulka85 nevies da sa ket aj bez tabletiek

denulka85
27. feb 2013

@ada83 da ked je sliznica dobra, ale teraz ked beries lieky a este su v tebe a ides hned po kramoch na ket tak nemusis vraj taku davku zas brat aspon tak mi to pisali

ada83
27. feb 2013

@denulka85 strasne zo zvedava co ti povie dr ked jej budes volat 😎 😎 no do obeda som v praci ale ak sa bude dat budem to sledovat cez telefon

katulka25
27. feb 2013

@denulka85 budem drzat prsty

denulka85
27. feb 2013

@ada83 neboj zajtra idem s drahym rano na krv a potom okolo 9tej idem pre vysledky ... dam vediet

denulka85
27. feb 2013

@katulka25 dakujem ti a nezabudni sa spytat na ket

katulka25
27. feb 2013

@ada83
@denulka85 no sama som zvedava co sa dozviem.a deni ty to ako myslis? Ze kwdy by si isla? Akoze hned. Bez tej dalsej mrchy?

denulka85
27. feb 2013

@katulka25 ak teraz nic, tak by som chcela ist tak ako chodia baby v heliose... pridu im teraz kramy a on 5 dna beru extrimax a idu na ket

ada83
27. feb 2013

@katulka25 mozno uz pojdes teraz po mrche na ket 😉 😉 😉

katulka25
27. feb 2013

@denulka85 to fakt? Ale to je podla mba velmi skoro. Ved telo si musi aj oddychnut
@ada83 no rada by som.uvidime

denulka85
28. feb 2013

@katulka25 no takto chodia v mt helios len sa spytaj

ada83
28. feb 2013

@katulka25 ahoj ako si. dopadla

katulka25
28. feb 2013

@ada83
@denulka85 dievxata, tak dnes som u valkyho sedela asi 30minut a hladali sme kde moze byt problem.preco to stale nejde. A idwm este raz na hematologiu. Nezdali sa mu moc tie vysledky a ze su odflaknute :( meviete ako dlho sa caka na vysledky? A pytala som sa aj kedy bude dalsi vklad a povedal ze moze byt hned. Moze zacat stimulacia od dalsieho cyklu. Takze uvidime ako rychlo sa vybavi hematologia

denulka85
28. feb 2013

@katulka25 ahoj hovorila som ti ze moze byt hned vklad, a kedy mas ist na hematologiu? j idem pomaly pre vysledky bojim sa este dnes som si nedala lieky

ada83
28. feb 2013

@katulka25 ahpj tak to by bolo super keby si hnet sla na ket

denulka85
28. feb 2013

Baby hcg s 39,3 je 125,2 a neviem sa dovolat do ba ci to je dobreeeeeeeeeeeeeeee

sakura
28. feb 2013

@denulka85
no teeeeeda 🙂 Tak skus druhé číslo 🙂) Ja som sa tiež včera nemohla dovolať....a skúšala som druhé číslo 🙂

makovicka53
28. feb 2013

@denulka85 super ...rastie 🙂 dnes si kolky den po ET

sakura
28. feb 2013

@denulka85
no jasné že dobréé.. ved stúpa 🙂 Držím silno palce 😵 😵 😵 😵
A čo ti na to povedal tvoj dr?

ada83
28. feb 2013

@denulka85 gratulujem drzim palce

gigi77
28. feb 2013

@katulka25 ahoj, no ja som nahematologiu chodila k milosrdnym bratom (dr. cechova), a ked som sla rano na odber tak poobede som mala vysledky. teda ja som tam chodila kvoli anemii v tehu. ale inak tam bolo straaaaasne vela ludi ale nastastie tam boli casenky, len velmi skoro som tam musela prist aby som bola medzi prvymi, takze je to aj o cakani i ekd mna nakoniec ako tehotnu vzali medzi prvymi, ale zase ked by ti to urobili tak ze na druhy den vysledky tak by to bolo ok. mozno ze tym ze som bola tehu to robili este v ten den, ale ked povies ze to potrebujes kvoli tehu, tak asi sa da vsetko ked chcu. ale neviem ci to takto bezi vo vsetkych ambulanciach, asi vela zalezi kam ides. inak, ja som jej naprv volala kedy prist a bola velmi mila
@denulka85 deniiii, to stupa, to je dobre znamenie, daco sa tam deje, drzim palceky nech to je vsetko znamena pozitivne spravy 😀

cucoriedkacucoriedka
28. feb 2013

@gigi77 teším na stretnutie v pondelok🙂

martinazvo
28. feb 2013

@denulka85 ahoj, tak to je SUPER dobra sprava, babatko sa zakuslo 🙂 GRATULUJEEEEEEEEEEM A VITAJ MEDZI TEHULKAMI 😀 😀 😀 😀

martinazvo
28. feb 2013

@denulka85 a hned vlozit utrosa !!!!!!!!!

bibi24
28. feb 2013

@denulka85 je to supeeeer, kazde dva dni sa zdvojnasobuje 😉 Silno drzim palce nech rastie a rastie 😵

gigi77
28. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka joj, aj ja, hlavne nech zavolaju v nedelu ze je to ok 🙂 to je podstatne...vcera som zacala brat utros aj ja, a veru mi to pripomenulo ako som si ho vkladala az do 12 tt, no ako pisala uz davnejsie martinka, uz mi to vtedy aj na nervy islo 🙂 ale ochotne budem vkladat ak to vyjde 🙂

@denulka85 veru deni, treba hned dat utros

katulka25
28. feb 2013

@denulka85 supeeer. Vyzera to velmi dobre. Tesim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre