ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
2. mar 2013

@klaudia84 no to mas pravdu... ale zatial to asi vyzera dobre testy su pozitivne tak dufam ze nesnivam 🙂

klaudia84
2. mar 2013

neboj,bude to dobre🙂

katulka25
2. mar 2013

@ada83 no veerim ze ta nada bude mat babo rada 🙂 ved maznat sa s nou budeme stale 🙂

ada83
3. mar 2013

@katulka25 no ta nasa je taká dominantná tak uvidime ako sa zachová 😎 😉 😉

katulka25
3. mar 2013

@ada83 neboj. Urcite bude mat baby velmi rada 🙂

ada83
3. mar 2013

@katulka25 teraz už nemá rada cudzie deti steká po nich ale naša dufam bude mať rada akeho máš?

katulka25
3. mar 2013

@ada83 urcite ano 🙂 a ako?uz lepsie?

ada83
3. mar 2013

@katulka25 ale hej už to prechádza ta depka uvidime na kolko prejde 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura ahoj...nevolali ešte...mali včera alebo dnes..tak uvidíme či zavolajú🙂 a čo zavolajú🙂)) možno že na nás zabudli🙂

elle81
3. mar 2013

ahojte baby,tak, ja stále poctivo pichám do brucha, ale posledné dve injekcie sa mi akosi nepodarili, aj ma to štipalo a aj mi taka mala kvapocka v toho vytiekla,, dufam,, že to nevadi 😒 . Asi podla tohto dlheho protokolu by vklad mohol byt asi koncom marca alebo zaciatok aprila nie? Som zvedava, kolko budem mat teraz vajicok, dufam zeovela viac, ako minule, (minule som mala 3), uz ma riadne boli aj brucho, ale menzes mam dostať až v stredu.

katulka25
3. mar 2013

@elle81 ahoj, tak drzim palce. ale teraz by ti mrcha nemala prist. ci ty teraz pichas pred mrchou? lebo ja som mala kratky protokol, tak enviem ako to fici pri dlhom. a ku komu chodis?

katulka25
3. mar 2013

@ada83 urcite to rychlo prejde

ada83
3. mar 2013

@katulka25 asi hej uvidime ako nam to rýchlo prejde 😀 😀 😀

elle81
3. mar 2013

@katulka25 ano picham pred mrchou , tyzden pred, ja by som mala dostať v stredu, a ak nedostanem, musim ist do iscare. Dufam ze dostanem. Ja som najprv tiez nevedela, preco mi dal pichat tyzden pred, az tu mi niekto napisal, ze je to dlhy protokol 🙂

elle81
3. mar 2013

@katulka25 k doc. Valkymu a ty?

katulka25
3. mar 2013

@ada83 no to hej, uvidime 🙂

katulka25
3. mar 2013

@elle81 tak drzim prsty aby prisla ako ma. To he tvoje prve IVF? Aj ja chodim k docentovi 🙂

gigi77
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, tak nam volali z caru asi pred hodinou a nasi dvaja posledni pojovnici bojuju obaja, takze zajtra vklad 🙂 ze ich rozmrazili skor kedze bol vikned tak volali uz doobeda 🙂 a tebe este nedali vediet? takze sa tam hadam vidime 🙂

ada83
3. mar 2013

@gigi77 držím palčeky na zajtrajsom vklade 😀 😀 😀 😀

denulka85
3. mar 2013

@gigi77 vela stastia zajtra 🙂

gigi77
3. mar 2013

dakujem baby, zajtra mi povedia aj ku kvalite embrii tak dufam ze sa za den nic nezmeni 🙂

denulka85
3. mar 2013

@gigi77 urcite nie neboj sa 🙂

sakura
3. mar 2013

@gigi77
držím palec 🙂 Nech bojujú a kráásne sa delia 🙂

sakura
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
noo moja tak som sme dokvitla a čakám len a len dobré správy..už ti dúfam že volali..

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@gigi77 ahoj moja, aj mne už volali, takže z piatich bojujú štyria, traja slabšie, jedno je 100 percentné...takže zajtr aj ja vklad..zatial jedno je na vklad...ach, už sa bojím, straaaašne:(

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura ahoj, hej, volali....no, tak uvidíme, takže asi jedno vložia🙂 akurát som písala gigi že už sa aj bojím:(

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

baby, mám strašne zmiešané pocity....chýba mi ale pocit tešenia..mali ste to aj vy? ja to akosi ani neriešim...som asi vadná....

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj aj ja som mala divne pocity ale dopadne to dobre mne ani nepovedali kolko je ich a v ako staciu ked som volala až na sale som sa dozvedela a potom die dalšie zase zamrazia alebo co sa s nimy dej vyhodia ich?

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 bud sa prestanú delit aj tie a zomrú...alebo ak sa budú delit, tak mrazenie..ale to už nie je velmi dobréé, takže dúfam, že to pán boh tak zariadi, že .......a jedno silné sa uchytí...booože, je to také divnééééé...

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 ale povedala mmi petrová, že to už nie je dobré mrazit druhýkrát

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre