• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

12. októbra 2017 
@gigi77 držim palceky a relaxuj ked ti to tvoja dcera dovolí
4. mar 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ahoj potom daj vedieť ci bola dobra
4. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 okis dam snad bude oka kontrola mi ma dat recept na lieky na ivf...
4. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ona je dobra, mila a aj vsetko vysvetli ...len sa mi nepaci postup pokus-omyl ..ale tak ani ona nevie odhdnut, ze ako moje telo bude reagovat na lieky
4. mar 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.bardyova jasne a ivf teda nevyslo si sla na druhe? mali ste dve embriska ? ja chcem len jedno lebo dvojicky su rizikove skor...
4. mar 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ideš na prve IVF?
4. mar 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.bardyova kokos ak ti dlho meskaju a neskusala si mamatest nahodou?
4. mar 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj herecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 boli sme na 1ivf a teraz cakame na vklad a chceme 2 embrijka :slight_smile:
4. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 dnes mi povedali z krvi, ze negativne a skusala a bol biely ako sneh
4. mar 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ahoj tehula :confused:
4. mar 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
aj my budeme mať PK a aj my máme 5 :slight_smile: Tak dúfam že jeden bojovníček bude :slight_smile: Na kolký deň cyklu ti vyšiel vklad aj s PK? ja budem zajtra 14 deň...
4. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 este nverim :slight_smile: dnes som bola zas na krvi uz moja ruka vyzera ako keby som bola narkoman :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.bardyova pekne tak co moze byt problem nic ti nepovedala? katastrofa
4. mar 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no neviem neviem či narodou nie si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 kebyze vidis ruku tak by som to asi nevedela odtajit :grinning: :grinning: strasne pondelok, streda a dnes tak dufam ze zajtra budu dobre spravy.... ako sa mas?
4. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ale dá sa už ma to prechádza to asi nie lebo narkomanti to radi taja :grinning: :wink: :wink: zajtra cakam len dobre spravy :wink: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 aj ja dufam ze za 5 dni to dobre narastlo.... uz nech je rano :wink: asi mas pravdu taja to :grinning:
4. mar 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ale ty to nemusíš tajiť :wink: :sunglasses: :sunglasses: my ta podrzíme
4. mar 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ooooooooooooooo to je dobre ze sa mozem tu na vas spolahnut :grinning:
4. mar 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denulka85 nato su kamošky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 mas pravdu moja KAMOšKA :slight_smile:
4. mar 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura no, tak to držím pršteky:slight_smile: mne vyšiel vklad na 23.den...ach, mna to tak zmohlo všetko, že som spala tri hodiny, teraz som vstala:slight_smile:)))))
4. mar 2013 o 19:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gigi77 ahoooooj, aj ja som strašne rada že sme sa spoznali:slight_smile: si ukecaná a pozitívne zmýšľajúca baba:slight_smile: noooo, povedala aj mne že všetko ok, že aj tvoj aj môj transfer bezproblémový:slight_smile: a tiež idem v pondelok o dva týždne na krv....inak, som zvedavá, či to vydržíme netestnúť :grinning: :grinning: :grinning:
no a ten agolutín, to neviem čooooo:(
ja som spala tri hodky, teraz som sa zobudila....asi stres opadol:slight_smile: tak len pekne oddychuj aj ty:slight_smile: pekný večer prajem.
4. mar 2013 o 19:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 hej idem na prve ivf koncom marca :wink:
4. mar 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@b.bardyova super drzim palce kedy mate mat vklad?uz stimulujes? Ides tiez na prve hej? Ja dako netusim po dvojickach chcem dve deti ale nie naraz :wink:
4. mar 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
Ked si spokojna v Iscare, tak to je velmi dolezite....ja som sa presvedcila, ze okrem liekov, je velmi dolezita pohoda a klud nielen po ET ale pocas celeho cyklu - a to mi bolo prave na tom Brne pre mna super. Je pravda, ze aj ja som skusala Brno az po 3 pokusoch v Iscare (teda 3xIVF a 1xKET) - lebo potom som uz bola samoplatca (a to by bolo jedno, ci v Brne alebo v Iscare). No a tam to vyslo :slight_smile:
Ale v konecnom dosledku je vzdy dolezite, ze to nakoniec vyjde :slight_smile:))))
4. mar 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 no uz sme jeden vklad mali...teraz cakam na mrchu..vo stvrtok idem na injekciu aby mi ju vyvolali a asi vklad bude -april uvidime co povie doktorka..a mne by dvojicky neprekazali :D
4. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 tak vela statia
4. mar 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, zajtea ma caka hematologia.co ma caka a kolko say asi aka na vysledky? Dakujem
4. mar 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok