ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
5. mar 2013

@denulka85 mala si si dať urobiť ultrazvuk aspon by si idela kolke je ich tam 😉

denulka85
5. mar 2013

@katulka25 dakujem katuska stale je to neuveritelne

ada83
5. mar 2013

@katulka25 ahoj a ty si ako dopadla?

denulka85
5. mar 2013

@ada83 vies nechcela som aby este vo mne zbytocne kutral bala ssom sa

martinazvo
5. mar 2013

@denulka85 a kedy si mala vklad? vypocitam Ti to...

ada83
5. mar 2013

@denulka85 asi máš pravdu

denulka85
5. mar 2013
denulka85
5. mar 2013

@ada83 uvidim v pondelok...

b.bardyova
5. mar 2013

@sandra077 asi ano ..alebo uvidime ci to nenechame na leto :D nech ma este doktorka pozoruje :D

gaga83
5. mar 2013

@denulka85 supeeeeeeeeeer sprava tesim sa s tebou

b.bardyova
5. mar 2013

@ada83
@denulka85 Kocky tak mcha dnes prisla v plnej parade ..asi si telo rozmyslelo, ze nechce žiadnu injekciu

denulka85
5. mar 2013

@gaga83 baby dakujem vam vsetkym ja normlane este neveriiiiiiiiiim 😀 😀 😀

denulka85
5. mar 2013

@b.bardyova tvoja mrcha sa zlakla 😀 😀 😀

ada83
5. mar 2013

@b.bardyova tak to je super nemusis isť na injekciu

martinazvo
5. mar 2013

@denulka85 takze mala by si byt: 9.2. - 3 dni bez PK - 14 dni = 23.1. den "akoze MS", takze to si dame do tehu kalkulacky... termin porodu mas 30.10., dnes si v 6tt (5tt+6), zajtra zacinas 7tt.... to je este na srdiecko skoro....... ale v pondelok uz budes 6tt+5 a to uz budu srdiecka asi vidiet... ja som bola 6tt+4 a uz bili ako zvony 🙂

b.bardyova
5. mar 2013

@denulka85 :D tak mi to pride :D lebo vo stvrtok som mala ist na injekciu :D

b.bardyova
5. mar 2013

@ada83 velmi sa tesim, ze nemusia zas do mna davat nejake tie vyvolavacky

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo ano posledny ms bola 23.1 kokso to ako si vypocitala? dole klobukkkkkkkk.... 😀 takze teraz som akoze zaciatok 6 tt ja umrem, v pondelok mozno uz nieco aj bude blikat neviem sa dockat 🙂 dakujemmmm a ake hcg si mala ked ti bili srdiecka nevies?

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@denulka85 moja, blahoželám, veľmi, veľmi🙂

ada83
5. mar 2013

@b.bardyova to ti verím aspon bez hormonov trochu teraz po mrche ideš do car sa dohodnuť že ako

denulka85
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeee 😎 hrozne dobry pocit a moj gyndos sa zatvaril hrozne milo aby som bola spokojna tak mi vcera spravil novy test na hcg a takto to dopadlo 🙂

b.bardyova
5. mar 2013

@ada83 asi zavolam Lattakovej, ze co bude dalej :D a mozno to necham na leto ..nech ma este dobre popozoruje :D

sandra077
5. mar 2013

@b.bardyova a co ti je teda a preco nevyslo ivf prve ste mali dva transfery hej? co som citala ze vela bab co chodi do centra nevie otehotniet pomocou ivf?

martinazvo
5. mar 2013

@denulka85 no dnes si uz na konci 6.tyzdna, lebo si 5tt+6, zajtra si uz 6tt+0, takze 7.tyzden, chapes? No mne brali krv na HCG len raz, vtedy na 15. den po ET, co som mala tych 540... potom uz zial nie takze neviem ako to stupalo.... ale podla toho ako zle mi je uz par dni som zjavne uz na maxime a pekne sa to aj prejavuje negativne ☹ ☹ ☹ este musim cca mesiac vydrzat a uz to zacne klesat... a snad mi bude lepsie 😀

ada83
5. mar 2013

@b.bardyova uvidiš ako chceš možno v lete bude viacej kludu a ty budeš mať prazdiny

sandra077
5. mar 2013

@ada83 dakujem 😉

b.bardyova
5. mar 2013

@sandra077 No to preco som neotehotnela nikto nevie :( teraz mi robili vysetrenia na protilatky ..tak sa uvidi ..ale ani doktorka nevie pricinu :(

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@denulka85 perfektné🙂 už aj bábo cíti ako sa tešíš.🙂 nech to všetko dobre pokračuje.🙂

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo veris ze ja este neverim tomu ze sme tehotny,? stale sa klepeme 🙂 dakujem takze zajtra sme 7 tyzden ja umrem od radosti ja som stale unavena inak nic brucho stale boli po svalovke inam nic 😵

denulka85
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujeme snazime sa aby bolo vsetko ok dakujeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre