ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo jaj ano aj vy idete v pondelok.... a co ako co citis??

martinazvo
7. mar 2013

@elle81 mas pravdu, taky klud by som urcite nemala...

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo skoro ma slahlo ked to doniesol domov aj on ma bmw tak musel kupit aj fazulke ani nehovor 😀 😀 😀 😀

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 moja mna to bolelo este pred par dnami, teraz tiez este stale citim ale uz len maternicu ako rastie... neboj bude to dobre 😉

denulka85
7. mar 2013

@elle81 ja som pn od laparky od septembra

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo myslis nie stale to boli ani nie velmi dufam ze to nebude mmt?

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 no aktualne sa 2. den tesim ze ma neboli hlava a nie je mi na grcanie..... a inak som na wc 100x za den (v noci min. 1x vstavam), stale vymyslam co jest lebo jednak chute a jednak nechute... no tak ako tehotna 😀

elle81
7. mar 2013

@martinazvo ruka sa zahojí a doma budeš mať dve krásne ratolesti 🙂

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo no to mas dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 curat chodim aj ja stale aj spim cele dni ked nespim tak lezim 😀

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 dufajme ze nie... bolia ta krize? a vies sa vystriet ci si len v predklone?

elle81
7. mar 2013

@denulka85 tak vidim, ze tie, co ste zostali doma, tak vam to vyslo, asi zostanem aj ja doma po vklade

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo nie nic ma neboli len niekedy ma dnes pichne pri vajecnikoch myslis ze sa nemusim bat? alebo mam skocit zajtra k svojmu gyndosovi?

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 myslim ze sa nemusis bat..... ja som sa tiez bala mmt kym nebol prvy uzv takze Ta chapem...

denulka85
7. mar 2013

@elle81 prvy krat v decembri to nevyslo a bola som tiez doma 😒

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo dakujem muzovi to radcej nehovorim lebo sa tesi ako blazonko 😀 😀 😀 😀 😀 este styri dni 😒

elle81
7. mar 2013

@denulka85 tak teda neviem, co mam robiť, co by bolo lepsie, mam sice sedavu robotu ale psychicky dost narocnu, tak neviem, co urobim

denulka85
7. mar 2013

@elle81 pre istotu ostan doma ja nemam sedavu pracu ale neriskuj

elle81
7. mar 2013

@denulka85 a kolko by si mi odporucila zostat doma? dlho nechcem byť pn, ale zase na druhej strane chcem aby sa to podarilo

denulka85
7. mar 2013

@elle81 ja neviem aku mas robotu ked je na psychiku tak neriskuj tak aspon do krvi ....

elle81
7. mar 2013

@denulka85 robim objednavky v jednej firme a pri uchu mi stale vyzvama 5mobilov a same vybavovacky reklamacii a nervozny zakaznici a hlavne teraz ide sezona, tak bude este rusnejsie...je to nanervy 😒 tak zostanem doma do krvy, dam si poradit a myslim, ze to bude najlepsie

denulka85
7. mar 2013

@elle81 jasne aspon do krvi a potom uvidis ako sa budes citit radcej neriskuj neoplati sa ti to 😵

elle81
7. mar 2013

@denulka85 vies co?myslim, ze mas pravdu, toto je dolezitejsie ako všetko ostatne

dadaba
7. mar 2013

ahoj dievcata...absolvovala som IVF v Gynfive v Bratislave,,,chcela by som zmenit centrum..je tu niekto co vymenil gynfiv za iscare??? ake mate skusenosti???

denulka85
7. mar 2013

@elle81 presne tak moja hlavne pre nas co chodia na ivf je to najdolezitejsie :D

denulka85
7. mar 2013

@dadaba ahoj preco niesi spokojna s gynfiv?

denulka85
8. mar 2013

Baby od vcera ma trocha inak bolelo brucho aj v nocim, zlakla som sa tak som skocila mojmu gyndosovi nech sa kukne co je somnou.... lebo do pondelka do caru by som sa asi zblaznila.... Takze jemu utz ukazuje ze som 4tt+5 dni a vidno nam zatial vacok n takze v pondelok este nebude srdiecko vraj mam cakat az o dva tyzdne aspon tak mi to povedal 🙂

ada83
8. mar 2013

@denulka85 no vidiš všetko je v pohode

denulka85
8. mar 2013

@ada83 ano dufam ze aj plod sa doskoro ukaze...

ada83
8. mar 2013

@denulka85 este sa neda zistiť kolko je ich tam?

denulka85
8. mar 2013

@ada83 ani som sa nepytala bola som stastna... len sme trocha pozadu a dufam ze to dobehneme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre