ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a čo test nedáš ????????????

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 jáááááj, noooooo, to aj ty dostaneš...lebo my sme s gigi dostali obe, hned po kete, len neviem prečo mne dala aj na dalsie dni..hm...šak hádam vie čo robí🙂

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 nedááááám🙂)))) aj ked pokusa ma to...ale ja sa bojím sklamania...nedám veru🙂)))

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 a vôôôbecc, prečo ma dráždiš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nožzno nie ako som bola na vklade a boli tam 2 po ket tak im na izbe nič nepichali ale mne a este jednej čo sme boli et tak pichli pregnyl jedine že by im to dali na salé

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka len tak že či náhodou 😀 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 hm, ale ja som rada že mi pichli, lebo agolutin podporuje tehotenstvo..... resp. je to aj vyvolávačka...ale ak je žena tehotná, tak je to na podporu..dobrá haluz, že?

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 ne, bojím sa, neotestujem...som slaboch🙂

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej aj ten pregnyl je na prasknutie vajička a tiež ho pichaju tak bdem dufat ze aj mne pichnu možno tým mladším nepichajúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😉 😉 😉 😉 😉

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja mám už kupené zase 3 testy a to som nechcela pri ket testovať 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 a to akože čoooo to má byt toto...🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 počkaj, ved pride gigi a pustíme sa do vás mladších🙂))) a ešte aj martinka sa určite pridá🙂))

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nie nie to tu už ja nebudem radšej 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 možno že vydržíš🙂

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no neviem ked sa na mna chystáš s tými staršími 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😉 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 možno budeme milosrdné🙂

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no nevie neviem necháme sa prekvapiť možno to ani nezistia 😀 😀 😀 😀 😝 😝

katulka25
13. mar 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka aj ja som bola na ket a nic mi nepichli :( aj som sa pytala lebo kocky co bolina et tak dostali pregnyl a zeveaj pri ket sa nic nepicha :( tak kazdy to asi inac riesi

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@katulka25 no, tak to veru neviem....mi sme s gigi dostali hned po ket agolutin...a mne potom ešte predpísala tri ampulky..že až do uhnezdenia...tak asi tak ako máme iné protokoly, tak to riešia inak aj po ket

ada83
14. mar 2013

@katulka25 so mno co boli tiez dve na ket im nic nepichli uvidime ci mne nieco pichnu asi zalezi od dr

sakura
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ahojky 🙂 Počuj chcem sa spýtať kedy cca volali z Iscare že ako su na tom bobaci?? Nejako doobeda?

denulka85
14. mar 2013

@sakura mne ked sa nevyvyjali po pk tak rano 7.45 a ked bolo dobre tak az po 9,00

denulka85
14. mar 2013

@ada83 ada pregnyl sa pycha ked mas et nie ket aspon tak viem

sakura
14. mar 2013

@denulka85 aha, takže doobeda. A nevieš ked odem zajtra na Ket to ich začnú rozmrazovať dnes? Či už začali včera?

martinazvo
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83
@denulka85
@katulka25 ahojte kočky, ako sa mi mate? Ja som vcera bola objednat nove okna, dnes sa pride chlapik pozriet a spravi nam cenovu ponuku na novu strechu 🙂 zamestnavam sa ako sa da aby som "zabudla"... dnes budem este manzelovi uctovat prvy stvrtrok 🙂

No a sice ma uz "odovzdali" mojej gynekologicke, ale predsa len idem este 4.4. do Iscare na testy na downov syndrom - budu mi robit speci UZV a brat krv... bojim bojim... na vysledky sa tusim caka aj 2 tyzdne.☹

katulka25
14. mar 2013

@martinazvo ahoj ja nic nove.cakamna vysledky hematologie a potom sa uvidi

katulka25
14. mar 2013

@martinazvo a neboj vsetko bude ok.aj vysledky ;)

katulka25
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 asi je to indy vindy 🙂 ale tak snad vedia co robia 🙂

martinazvo
14. mar 2013

@katulka25 drzim palceky 🙂

katulka25
14. mar 2013

@martinazvo dakujem

denulka85
14. mar 2013

@martinazvo ahoj mna este boli sem tam brucho to je dobre ze sa nenudis a nemyslis... a ako testovat na downov syndrom? to sa robi teraz? nie ked este embryo nedali do nas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre