• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

23. marca 2017 
@cucoriedkacucoriedka a čo test nedáš ????????????
13. mar 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 jáááááj, noooooo, to aj ty dostaneš...lebo my sme s gigi dostali obe, hned po kete, len neviem prečo mne dala aj na dalsie dni..hm...šak hádam vie čo robí:slight_smile:
13. mar 2013 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 nedááááám:slight_smile:)))) aj ked pokusa ma to...ale ja sa bojím sklamania...nedám veru:slight_smile:)))
13. mar 2013 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 a vôôôbecc, prečo ma dráždiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka nožzno nie ako som bola na vklade a boli tam 2 po ket tak im na izbe nič nepichali ale mne a este jednej čo sme boli et tak pichli pregnyl jedine že by im to dali na salé
13. mar 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka len tak že či náhodou :grinning: :wink: :wink: :wink:
13. mar 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 hm, ale ja som rada že mi pichli, lebo agolutin podporuje tehotenstvo..... resp. je to aj vyvolávačka...ale ak je žena tehotná, tak je to na podporu..dobrá haluz, že?
13. mar 2013 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ne, bojím sa, neotestujem...som slaboch:slight_smile:
13. mar 2013 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka to hej aj ten pregnyl je na prasknutie vajička a tiež ho pichaju tak bdem dufat ze aj mne pichnu možno tým mladším nepichajúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. mar 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja mám už kupené zase 3 testy a to som nechcela pri ket testovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ada83 a to akože čoooo to má byt toto...:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkaj, ved pride gigi a pustíme sa do vás mladších:slight_smile:))) a ešte aj martinka sa určite pridá:slight_smile:))
13. mar 2013 o 19:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka nie nie to tu už ja nebudem radšej :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 možno že vydržíš:slight_smile:
13. mar 2013 o 19:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no neviem ked sa na mna chystáš s tými staršími :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. mar 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 možno budeme milosrdné:slight_smile:
13. mar 2013 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka no nevie neviem necháme sa prekvapiť možno to ani nezistia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83
@cucoriedkacucoriedka aj ja som bola na ket a nic mi nepichli :( aj som sa pytala lebo kocky co bolina et tak dostali pregnyl a zeveaj pri ket sa nic nepicha :( tak kazdy to asi inac riesi
13. mar 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 no, tak to veru neviem....mi sme s gigi dostali hned po ket agolutin...a mne potom ešte predpísala tri ampulky..že až do uhnezdenia...tak asi tak ako máme iné protokoly, tak to riešia inak aj po ket
14. mar 2013 o 06:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 so mno co boli tiez dve na ket im nic nepichli uvidime ci mne nieco pichnu asi zalezi od dr
14. mar 2013 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
ahojky :slight_smile: Počuj chcem sa spýtať kedy cca volali z Iscare že ako su na tom bobaci?? Nejako doobeda?
14. mar 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura mne ked sa nevyvyjali po pk tak rano 7.45 a ked bolo dobre tak az po 9,00
14. mar 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ada pregnyl sa pycha ked mas et nie ket aspon tak viem
14. mar 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 aha, takže doobeda. A nevieš ked odem zajtra na Ket to ich začnú rozmrazovať dnes? Či už začali včera?
14. mar 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
@ada83
@denulka85
@katulka25 ahojte kočky, ako sa mi mate? Ja som vcera bola objednat nove okna, dnes sa pride chlapik pozriet a spravi nam cenovu ponuku na novu strechu :slight_smile: zamestnavam sa ako sa da aby som "zabudla"... dnes budem este manzelovi uctovat prvy stvrtrok :slight_smile:

No a sice ma uz "odovzdali" mojej gynekologicke, ale predsa len idem este 4.4. do Iscare na testy na downov syndrom - budu mi robit speci UZV a brat krv... bojim bojim... na vysledky sa tusim caka aj 2 tyzdne.:frowning2:
14. mar 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo ahoj ja nic nove.cakamna vysledky hematologie a potom sa uvidi
14. mar 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo a neboj vsetko bude ok.aj vysledky ;)
14. mar 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
@ada83 asi je to indy vindy :slight_smile: ale tak snad vedia co robia :slight_smile:
14. mar 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 drzim palceky :slight_smile:
14. mar 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo ahoj mna este boli sem tam brucho to je dobre ze sa nenudis a nemyslis... a ako testovat na downov syndrom? to sa robi teraz? nie ked este embryo nedali do nas?
14. mar 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok