ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@gaga83 no, ja som evidovaná u endokrinologa, ja mam hypothyreozu..ale liečenú a výsledku úplne ok..ziadne cysty ani struma🙂

sakura
14. mar 2013

@denulka85
🙂) Ja si to tak dedukujem že ak sa má ujať tak sa ujme 8 bunkové 🙂))

ada83
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj ináč prešlo mi to vidíš 😀 😀 😀 😀

denulka85
14. mar 2013

@sakura urcite ano lebo to je silnejsie.... vela stastia na zajtra o kolkej ides?

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@ada83 no, ved kukám, kukám..🙂 ale zasa aha, gigi tu nebola a katka si to nevšimla...a ja že som taká zlatá, tak im to nepoviem🙂))

sakura
14. mar 2013

@denulka85
🙂 Ďakujem moc moc moc 🙂 Na pol 11 som..ale môže byť aj meškanie keďže majú toho na zajtra vraj vela 😝 Tak hádam sa tam nepočúram 🙂)

denulka85
14. mar 2013

@sakura chod si stale odcvrknut 😀 😀 😀

ada83
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no nesmieš im to povedať 😀 😉

ada83
14. mar 2013

@sakura neboj nepočuraš sa tam ak hej tak bude sranda 😉 😀

martinazvo
14. mar 2013

@ada83 ahoj moja, no snazim sa ju zapajat do aktivit nech si zvyka...... ale jest s nou este nejem, to by som umrela od hladuuuuuuuu 😀 😀 😀 ale boli no bojujem !!!

no dufam ze mrska dorazi coskoro... kedy ides do car?

sandra077
14. mar 2013

@sakura cafko aj ja budem mat jeden iba vklad chcem sa opytat inak kolkaty den si sla na ten vyber vajicok? ja som 4den v stimulke idem na kontrolu zajtra...tak sa bojim aby bolo vsetko oka...co si brala? ja mam menopur600 a kratky protokol...a co to znamena 8 bunkove atd vies mi to pls vysvetlit? ja som v tomto este neznala... 😕 dakujem

ada83
14. mar 2013

@martinazvo neboj bude to lepšie a lepšie do car idem po mrške tak už ju čakám a dávam si teplu sprchu aby už prišla číííííííííííím skôr

martinazvo
14. mar 2013

@ada83 a uz Ti daju aj receptiky na ket? alebo co Ta caka vlastne?

ada83
14. mar 2013

@martinazvo neviem uvidime ako tam pojdem

sakura
14. mar 2013

@denulka85
xi xi xi nie že ich tam očúram 🙂)

sakura
14. mar 2013

@ada83
noo to teda bude 🙂))

denulka85
14. mar 2013

@sakura ja som si vzdy sla odcvrknut a potom hned po vklade ma valky poslal vycurat aby netlacilo na embryjko lebo som mala velmi plny mechur

sakura
14. mar 2013

@sandra077
ahoj 🙂) Juuj to ja si už nepamätám na kolký deň som mala ET a vklad..to bolo rped 3 rokmi :-// Ale sú tu baby čo boli teraz na ET tak tie to majú čerstvejšie v pamäti 🙂
Ja som mala gonal a cetrotide..a menopur - ten som ale nakoniec nepichala...Aj aj som mala krátky protokol.Mala som 12 vajok a 8 sa oplodnilo...
No to 8 bunkové znamená že sa rozdelilo na 8 buniek..a potom sa delína viac a viac 🙂
A ku komu chodíš? A na kolku ideš? Sa možno budeme aj vidieť 🙂

sakura
14. mar 2013

@denulka85
no ja sa budem krotit a plne sa napijem až pred vkladom.. ved oni ma pošlú buď sa ešte napiť alebo sa vyčúrať 🙂)

ada83
14. mar 2013

ahoj ja som mala opu na 13 den a potom za 6 dni vklad
@sandra077

denulka85
14. mar 2013

@sakura asi hej neboj zvladnes to 😀 😀 😀 😀

ada83
14. mar 2013

@sakura ja som hneť ako tam prišla išla som curať a potom som už nebola

sandra077
14. mar 2013

@sakura no ja idem rano na 8hod takze do 9 som asi vybavena...chodim k lattakovej ale zajtra ma volno tak idem k valkymu este som u neho nebola snad bude vsetko oka 🙂 a ty uz mas teda bejbe ci cakas na vylsedky ci ako?

sakura
14. mar 2013

@denulka85
jasnéé🙂 Idem do toho prsama 🙂)

@ada83
ved ano.. netreba mať skrz toho zas stress 🙂

sandra077
14. mar 2013

@ada83 dakujem a este pred opu si mala aj kontrolu predpokladam...? ja som zajtra 6DC takze je mozne ze 22.3 budem mat opu a potom vklad 28.3? inak ked mi zoberu vajka tak aj cez vikend normalne to kontroluju ? ne ze si spravia prestavku 😀

sakura
14. mar 2013

@denulka85
ja si myslím že embrijko nemôžeš vycikať..ved je v maternici.. Ale vela báb sa bojí....radšej držia ...

sakura
14. mar 2013

@sandra077
tak sa minieme... ja chodím k Petrovej.. hej my už máme 2 ročnú slečnu 🙂 Teraz si ideme pre sestričku 😀
On je taký svojský.. vela nenahovorí.. ale čo sa opýtaš tak odpovie 🙂

sandra077
14. mar 2013

@ada83 jaj a este som sa chcela spytat ze potom abstinencia parnerova je 3dni pred opu hej? ze napr ked pojdem v piatok posledny styk ma byt v utorok ?

sandra077
14. mar 2013

@sakura jej super a ides na teda ivf teraz ci co ? sorac nesledujem kazdy den diskusiu 😕

ada83
14. mar 2013

@sandra077 vieš čo ja chodim tiež k lattakove a mala som 2kontroli celkom bola som v piatok mi predpisala dalsie injekcie a zmenilu mi puregon na menopur a potom v utorok a vo stvrtok bolo OPU ak by sme nedavali pk tak by bol vklad v sobotu ale dali sme pk tak et bol v utorok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre