• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

5. decembra 2017 
@katulka25
ďakujem moc moc moc :slight_smile: Ináč ja ani neregistrujem že zajtra idem do Iscare.. nemám ani nič ešte schystané - teda košelu a papuče a papiere :slight_smile:))) A necítim ani žiadny stres.. nič..som prekvapená sama zo seba :slight_smile:)
Ale ono je to asi tým že už jedno baby máme...i keď strašne túžim ešte po jednom :slight_smile:
14. mar 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura hehe ja som sa tiež prvýkrát bála, že ich očuram. Keď som si ľahla a išlo sa na vklad, hovorím Petrovej, že dúfam, že vás neočuram haha a ona, že keď potrebujem, môžem si ísť odcvrknúť, ale vydržala som :wink: a po vklade som tŕpla poctivo 30min bezhybne, aby náhodou nevypadli :grinning:
14. mar 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csokasi no vidiš tak máš aspon dosť casu mne sa tie kg nedarí dať zatial dole :unamused:
14. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 môžeš mi nejaké dať... :wink:
14. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka dobre kolko ich chceš :slight_smile: :wink:
14. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak 4kg mi budú stačiť :grinning: dikes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 Tak Ja som dala dole už necelé 2 kila, ale 2 týždne som necvičila, lebo sme sa sťahovali a nebolo času. No už zas poctivo makám aby som do OPU a ET bola fit a pripravená na priberanie :grinning:
14. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka ja že aspon 15 kg
14. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi no vidíš ja nič ale mala by som neviem sa donutiť ked ma chytí depka jem sladké
14. mar 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura tak drzim palce nech to zajtra rychlo prebehne :slight_smile: a nech sa nepocikas, lebo ja som mala dost este pred vkladom a ked nam este povedali ze mame ist na wc po 20 min joj veru, nebolo to med lizat :grinning: ale zvladnut sa to dalo
14. mar 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 no ved este uvidime ako to s tym testom bude, nejako ma to velmi netlaci, ale ktovie mozno v nedelu pred odberom sa rozhodnem....no, tie lieky mozno na mna vplyvaju len o tom neviem, lebo ma nic neboli :grinning:
14. mar 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak nedepkuj xixi Viem ľahko sa to hovorí, ale treba sa zameatnať a nemyslieť nato všetko ... A onak nemusíš čakať do krvcania, kľudne može ísť na kontrolu. Mne dnes Valky zažal, že už tento cyklus nič ale neurobime a Ja naňho kukala jak puk, a hneď som mu povedla, že sestry my kazali prisť takto. Jeden nevie nakoniec čo ma robiť.
14. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 asi to tak bude no ked ta ten test neláka nedala by som ho asi neviem ja neviem vydržať :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie som silná
14. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi vieš čo už je to jedno v utorok by mala prisť mrska no uvidime čo povie moja dr ked tam pojdem. ved prave sestry ti nakážu a dr sa to nepáci
14. mar 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura nemusíš sa báť, ak sa niečo prihodí nebudeš ni prvá ani posledná.Mne veľa nechýbalo, som sa tam prechádzala kím prišiel Valky a keď sonda trepala na kozu tak my aj cvrklo a oni v poho s úsmevom hneď komentovali, že dnes sme dake cikajuce a doniesli my misu na vycikanie sa hneď na koze ... Takže pohodička.
A zajtra držím palce nech všetko dobre dopadne a bublinke sa u Teba páči.
14. mar 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 tak to hej to už vydržiš. Veď totok a potom nevieš čo máš robiť
14. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi nie ešte som nebola na ket tak sa nechame prekvapiť
14. mar 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 presne taaaak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale som jej povedala, že ked tu prídeš, aj s katku sa do nej pustíme:slight_smile:)))

a čo? ako malá? lepšie?
14. mar 2013 o 20:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 ahoj...mna už dnes trošku tiež pokúša urobit test, ale nechce mi chlap dovolit...že mam počkat na krv:slight_smile:))) nie, nemám menzes..som jeden den, osmy, spinila, uplne minimálne a potom už nič...tak uvidíme...:slight_smile: ale už mam stres..strašne. strašne..strašne:slight_smile:
14. mar 2013 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja otestujem v nedeľu :slight_smile: načo sa trápiť :slight_smile:
14. mar 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka ja sa práveže netrápim...ale bojím sa urobit si test.( strašne sa bojím...ach
14. mar 2013 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka som zvedavá :slight_smile: a už to aj tak neovplyvním...je dávno rozhodnuté, či tam budú dve alebo iba jedna. Len ja mám krv až 22.3. a doteraz som na to nejak nemyslela, lebo je ešte málo dní po ET, ale v nedeľu bude už 9 a to tam musí byť niečo vidno, keď sa to podarilo si myslím :wink:
14. mar 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no, okolo desiateho dna by tam niečo mohlo byt....ja mam dnes 11. den...ked rátam aj den vkladu...áno, máš pravdu:slight_smile: už je rozhodnuté...inak, teraz keby som mala doma test, testujem:slight_smile: booože, kde je moja pevná vôla:slight_smile:
14. mar 2013 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka hehe, nemôžeš sa ničoho báť - keď sa to malo podariť, tak sa podarilo a čo sa má stať sa stane vždy, aj keby sme sa na hlavu postavili :wink: no ja dúfam, že uvidím v nedeľu duchov :grinning: som si chcela kúpiť iba jeden test, ale bola zľava v lekárni, že dva mamatesty za cenu 1, no nekúp to :sunglasses:
14. mar 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka ale veď no, tiež mám presne takýto názor:slight_smile: ale predsa:slight_smile:

no, tak to si veľmi dobre kúpila:slight_smile: ja inak neviem ani aký by som si mala kúpiť....ked kúpim teda:slight_smile:
14. mar 2013 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka určite mamatest 10tkový, ten je najpresnejší všetky vravia :slight_smile: aj keď...ja som si ho po IUI robila a vyšiel mi duch a nebola som tehu....takže.... :grinning:
14. mar 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka hehe, takže je až tak presný že ukáže nepresne, čo?:slight_smile:))) no, tak dík za tip...tak uvidím...fakt...pre mna najhoršie z tých dvoch týždňov bude asi čakanie od odberu po výsledok:slight_smile:
14. mar 2013 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csokasi drzim prsty :slight_smile: a preco musite cakat. Kvoli zlemu spermiogramu?
14. mar 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura neboj sa.bude to ok :slight_smile:
14. mar 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka nič ti nezaručí 100% výsledok, iba krv :wink: a inak sa ako cítiš? :slight_smile: no ja som zvedavá na nedeľu....
14. mar 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok