ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
14. mar 2013

@katulka25
ďakujem moc moc moc 🙂 Ináč ja ani neregistrujem že zajtra idem do Iscare.. nemám ani nič ešte schystané - teda košelu a papuče a papiere 🙂))) A necítim ani žiadny stres.. nič..som prekvapená sama zo seba 🙂)
Ale ono je to asi tým že už jedno baby máme...i keď strašne túžim ešte po jednom 🙂

fantinka
14. mar 2013

@sakura hehe ja som sa tiež prvýkrát bála, že ich očuram. Keď som si ľahla a išlo sa na vklad, hovorím Petrovej, že dúfam, že vás neočuram haha a ona, že keď potrebujem, môžem si ísť odcvrknúť, ale vydržala som 😉 a po vklade som tŕpla poctivo 30min bezhybne, aby náhodou nevypadli 😀

ada83
14. mar 2013

@csokasi no vidiš tak máš aspon dosť casu mne sa tie kg nedarí dať zatial dole 😒

fantinka
14. mar 2013

@ada83 môžeš mi nejaké dať... 😉

ada83
14. mar 2013

@fantinka dobre kolko ich chceš 🙂 😉

fantinka
14. mar 2013

@ada83 tak 4kg mi budú stačiť 😀 dikes 😝

csokasi
14. mar 2013

@ada83 Tak Ja som dala dole už necelé 2 kila, ale 2 týždne som necvičila, lebo sme sa sťahovali a nebolo času. No už zas poctivo makám aby som do OPU a ET bola fit a pripravená na priberanie 😀

ada83
14. mar 2013

@fantinka ja že aspon 15 kg

ada83
14. mar 2013

@csokasi no vidíš ja nič ale mala by som neviem sa donutiť ked ma chytí depka jem sladké

gigi77
14. mar 2013

@sakura tak drzim palce nech to zajtra rychlo prebehne 🙂 a nech sa nepocikas, lebo ja som mala dost este pred vkladom a ked nam este povedali ze mame ist na wc po 20 min joj veru, nebolo to med lizat 😀 ale zvladnut sa to dalo

gigi77
14. mar 2013

@ada83 no ved este uvidime ako to s tym testom bude, nejako ma to velmi netlaci, ale ktovie mozno v nedelu pred odberom sa rozhodnem....no, tie lieky mozno na mna vplyvaju len o tom neviem, lebo ma nic neboli 😀

csokasi
14. mar 2013

@ada83 tak nedepkuj xixi Viem ľahko sa to hovorí, ale treba sa zameatnať a nemyslieť nato všetko ... A onak nemusíš čakať do krvcania, kľudne može ísť na kontrolu. Mne dnes Valky zažal, že už tento cyklus nič ale neurobime a Ja naňho kukala jak puk, a hneď som mu povedla, že sestry my kazali prisť takto. Jeden nevie nakoniec čo ma robiť.

ada83
14. mar 2013

@gigi77 asi to tak bude no ked ta ten test neláka nedala by som ho asi neviem ja neviem vydržať 🙂 😝 😝 nie som silná

ada83
14. mar 2013

@csokasi vieš čo už je to jedno v utorok by mala prisť mrska no uvidime čo povie moja dr ked tam pojdem. ved prave sestry ti nakážu a dr sa to nepáci

csokasi
14. mar 2013

@sakura nemusíš sa báť, ak sa niečo prihodí nebudeš ni prvá ani posledná.Mne veľa nechýbalo, som sa tam prechádzala kím prišiel Valky a keď sonda trepala na kozu tak my aj cvrklo a oni v poho s úsmevom hneď komentovali, že dnes sme dake cikajuce a doniesli my misu na vycikanie sa hneď na koze ... Takže pohodička.
A zajtra držím palce nech všetko dobre dopadne a bublinke sa u Teba páči.

csokasi
14. mar 2013

@ada83 tak to hej to už vydržiš. Veď totok a potom nevieš čo máš robiť

ada83
14. mar 2013

@csokasi nie ešte som nebola na ket tak sa nechame prekvapiť

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@gigi77 presne taaaak... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale som jej povedala, že ked tu prídeš, aj s katku sa do nej pustíme🙂)))

a čo? ako malá? lepšie?

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@gigi77 ahoj...mna už dnes trošku tiež pokúša urobit test, ale nechce mi chlap dovolit...že mam počkat na krv🙂))) nie, nemám menzes..som jeden den, osmy, spinila, uplne minimálne a potom už nič...tak uvidíme...🙂 ale už mam stres..strašne. strašne..strašne🙂

fantinka
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja otestujem v nedeľu 🙂 načo sa trápiť 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@fantinka ja sa práveže netrápim...ale bojím sa urobit si test.( strašne sa bojím...ach

fantinka
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka som zvedavá 🙂 a už to aj tak neovplyvním...je dávno rozhodnuté, či tam budú dve alebo iba jedna. Len ja mám krv až 22.3. a doteraz som na to nejak nemyslela, lebo je ešte málo dní po ET, ale v nedeľu bude už 9 a to tam musí byť niečo vidno, keď sa to podarilo si myslím 😉

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@fantinka no, okolo desiateho dna by tam niečo mohlo byt....ja mam dnes 11. den...ked rátam aj den vkladu...áno, máš pravdu🙂 už je rozhodnuté...inak, teraz keby som mala doma test, testujem🙂 booože, kde je moja pevná vôla🙂

fantinka
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hehe, nemôžeš sa ničoho báť - keď sa to malo podariť, tak sa podarilo a čo sa má stať sa stane vždy, aj keby sme sa na hlavu postavili 😉 no ja dúfam, že uvidím v nedeľu duchov 😀 som si chcela kúpiť iba jeden test, ale bola zľava v lekárni, že dva mamatesty za cenu 1, no nekúp to 😎

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@fantinka ale veď no, tiež mám presne takýto názor🙂 ale predsa🙂

no, tak to si veľmi dobre kúpila🙂 ja inak neviem ani aký by som si mala kúpiť....ked kúpim teda🙂

fantinka
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka určite mamatest 10tkový, ten je najpresnejší všetky vravia 🙂 aj keď...ja som si ho po IUI robila a vyšiel mi duch a nebola som tehu....takže.... 😀

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@fantinka hehe, takže je až tak presný že ukáže nepresne, čo?🙂))) no, tak dík za tip...tak uvidím...fakt...pre mna najhoršie z tých dvoch týždňov bude asi čakanie od odberu po výsledok🙂

katulka25
14. mar 2013

@csokasi drzim prsty 🙂 a preco musite cakat. Kvoli zlemu spermiogramu?

katulka25
14. mar 2013

@sakura neboj sa.bude to ok 🙂

fantinka
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nič ti nezaručí 100% výsledok, iba krv 😉 a inak sa ako cítiš? 🙂 no ja som zvedavá na nedeľu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre