• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

25. mája 2017 
@fantinka no, ved práve:slight_smile: že iba krv:slight_smile:

cítim sa oka...už ma nič nebolí, akurát mi je sem tam cez den zle..tak divne...tak uvidíme...možno sú to stresy, hormony alebo?:slight_smile:))))
14. mar 2013 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka alebo? :slight_smile: moja šéfka po ivf na 7 deň začala zvracať a bolo jej zle, spravila test a // :wink: mne opuchli prsia haha, normálne sú trochu väčšie :sunglasses: brucho bolí už len sem tam, sem tam vaječníky, tak uvidíme, čo uvidíme :wink:
14. mar 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule veeelmi vám ďakujem :slight_smile: Zajtra sa hlásim :slight_smile:)
14. mar 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Inak baby čo ste po ET, ja som už 6 deň a stále ma bolia vaječníky, striedavo s podbruškom. Máte to aj vy niektorá?
14. mar 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 Nasadil mu dnes liečbu, ma si pychať Menopur 3 týždne, 1 krát za týždeň a výsledky liečby su najlepšie viditeľné po 9 týždňoch, tak preto. Ale za mesiac sa mu máme prísť ukázať.
14. mar 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa poradit. Zajtra ideme na opu a neviem ci mam dat icsi alebo picsi, hovoria ze nemusi prejst cez obal spermia ze je lepsie icsi , ale zase nemusi to byt celkom zdrave to icsi nie? koli naruseniu obalu a tak neviem poradte prosim
14. mar 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no, uz mame hadam teplotovanie za sebou, zajtra idem pre atb, ela ma streptokoka tak sarapati jej v prieduskach...ja si tiez myslim ze najhorsie bude to cakanie na telefonat :slight_smile:
14. mar 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi a ak sa smiem spytat co mu je?
15. mar 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 takže som sa otestovala, negatívne:( takže uvidím ešte z krvi:slight_smile:
15. mar 2013 o 08:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no, tak to je dobré znamenie:slight_smile: ja som sa otestovala a negatívny test:slight_smile: takže musíme to skúsiť ešte raz:slight_smile:
15. mar 2013 o 08:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka fakt? A kde si zohnala test? :slight_smile: to ma mrzí....teraz sa bojím testovat aj ja už.
15. mar 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no kupila, ráno v lekárni:slight_smile: nie, neboj sa testovať:slight_smile: mna len teraz netreba lutovať:slight_smile: ved bude tak ako má byť:slight_smile: ale som smutná
15. mar 2013 o 09:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka jasné, že si smutná, keby si nebola, je to divné. Ale uvažovala som nad tým testovaním ešte včera a je to podľa mňa lepšie otestovať pred krvou, pretože keby mi zavolali do práce, že to je negatívne a netestovala by som pred tým, tak asi revem v robote na záchode. Takto, keď to bude negatívne v nedeľu, vyrevem sa doma :slight_smile: vidíš, všetko má svoje pozítíva :grinning:
15. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka presne tak, aj ja som to tak brala:slight_smile: presne som tak zmýšľala:slight_smile: no čo už...pojdem tam s menšími očakavaniami
15. mar 2013 o 09:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ahoj to je mi luto ale može sa to este zmeniť vidiš na deniske ja som si tak poplakala ked som testovala pojdeme spolu do dalsieho boja :wink:
15. mar 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 dakujem moja:slight_smile: jasné že ideme ďalej do ďalšieho kola:slight_smile:))))) no, veď uvidíme, to som urobila preto, aby som išla kludnejšia v pondelok:slight_smile: už možem byť len a len prekvapená:slight_smile:
15. mar 2013 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka to hej tak som tam išla aj ja a setričke hovorim že asi nič s toho nebude a ona nebojte možno hej :grinning: :wink: a potom zavolali že asi som a že mám prisť na dalšiu krv a potom zase e nič čo si všetko pretrpíme
15. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 adi, je možné aby som mala po 40 minutach ducha na teste????? nechápem, ale je tam...okraje druhej čiarky...tak už len čakať na pondelok..ach
15. mar 2013 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka tak možno že to tam bude uvidiš v pondelok alebo je to s tých hormonov mne sa sestrička pýtala ži ztam nebol ani duch ja ze nie u mna nebol ani po hodine
15. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no tak, ozaj mi neostáva nič, len čakať...a test mam ešte jeden, lebo to bolo dvoj balenie a urobím v podnelok ráno alebo v nedelu....:slight_smile:
15. mar 2013 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka možno sa ti neskor uhniezdilo uvidiš ked urobiš druhý či bude silnejsia čiarka
15. mar 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ahoj nezufaj ja som mala az na 14 den // a 15 den boli silnejsie a isla som na krv 39.3 a test zas ukazal slabsie tak som si myslela ze nic idem na krv a 125.2 test ukazal // potom zas krv 986,5 a teraz som 5tt+5 a vidno vacok v pondelok idem zas na utz nezufaj aky test si kupila? najlepsi je gs mamatest
15. mar 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 no, ved to ja viem:slight_smile: všetko čítam a sledujem ťa:slight_smile:)) ale ja som už adke písala, že mam po 40 minutach ducha...dobre že som test nezahodila:slight_smile: tak uvidíme...istá len krv je:slight_smile:
no, chcela som mamatest ale nemali tak som vzala nejaký woman secret baby...jaký mala, taký dala:slight_smile:)) a je tam ešte jeden, tak v nedelu urobím tesť...ešte pred krvou:slight_smile: a dakujem
15. mar 2013 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka to to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ak to je ta ruzova kazeta.... tak tam som mala velmi slabu ciaru tiez az po dobrej pol hodke :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 hej, je to ružový obal ale biely test..s kvapkatkom:slight_smile:
15. mar 2013 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja som mala ruzovu kazetu s kvapkadlom.... aj ti si mala ket vsak? ked som sa pytala lattakovej ci je to pravda ze ked je ket tak neskor sa zavrtavaju a ona nato ze nebudeme filozofovat :unamused: a meskame 2tt mala som byt uz vraj 7 a som 5tt ale moj lekar povedal ze sa nemama bat lebo aj prirodne to zvykne byt takto a nieto este ivf a vsetko sa moze zmenit :slight_smile:
15. mar 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka nedas fotku testu? nech sa tesime s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka heej no vidíš, nakoniec sme tu robili zbytočne tragické závery :slight_smile: teeeda :wink:
15. mar 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no, aj ja som ket. ale ja som mala špinenie trošilinku na osmy a deviaty den a potom nič..tak asi to tak bude...a fotku nedám, šak to sa ani odfotit nedá:slight_smile: ale furt na to kukám...a nezmizlo to:slight_smile: tak uvidíme
15. mar 2013 o 11:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka nooo, šak to...:slight_smile: tak už len čakám na krv...lebo fakt to u nás môže byť tak aj onak...a kolegyna už chodila na gyndu, vedela že je tehotna, videla ultrazvuk a testy jej vychádzali negatívne...opačný prípad:slight_smile:
15. mar 2013 o 11:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok