ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to ti uz nezmizne 😀 😀 😀 😀 😀

csokasi
15. mar 2013

@katulka25 Ma zly spermiogram, málo so zlou pohyblivosťou a ešte k tomu aj vysoku patologiu. Preto sa nám pravdepodobne všetky embrijka prestali vyvíjať a musíme ísť na ďalšie IVF. Ale dc. nás potešil, keď povedal že pri tejto liečbe sa im veľa krát stalo, že otehotneli spontáne. Tak sa snáď necháme prekvapiť.

katulka25
15. mar 2013

@csokasi tak to drzim prsty ;)

sandra077
15. mar 2013

cafte baby dnes som bola u valkyho na kontrole ale meskala som 30min kvoli cestam ale dnes to slo strasne rychlo nastastie 😀 sme podpisovali zmluvu muz bol na krvi ja na kontrole iba ma pozrel povedal dobre ze mam brat take iste mnozstvo nadalej 150jednotiek menopuru600 a plus od zajtra si picham zaroven este jednu injekciu..takze dve ma cakaju na 4dni 🙂 a v pondelok idem na kontolru len ze na 7;30 su prihlasene uz 3 baby a ja som na 8hod cca a na 8:30 dalsie tri takze to bude masaker baby co idu na kontrolu tak asi budeme cakat...snad to pojde rychlo 😕

sakura
15. mar 2013

Babule hlasim sa z Iscare, vložená expandujúca blastocysta🙂 6 bunkovec to nerozchodil...... Tak som nemala aspon dilemu🙂

martinazvo
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoooj, co to tu citam za dobre spravy, dusika mas 😉 dzim palceky nech ciarka silnie, kedy planujes zase testovat, v sobotu ci v nedelu?

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@martinazvo no, ja som ti nejaká zmatená🙂 skúsim ešte v nedelu...a v pondelok sa uvidí🙂 tak som veru zvedavá...ked ja ten test už aj do žlta vidím sfarbený 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@sakura supeeeer...tak nech sa len zahryzká🙂

martinazvo
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka joooj, velmi drzim palce, ja som tiez mala prve aj 4 testy ciarky aj po pol hodine 😀

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@martinazvo dakujem...tu už fakt vela nenašpekulujem🙂 musím chvílku ešte počkaj....tak uvidíme🙂

gigi77
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky, ta si dnes dala test? nooo, ten duch, mozno sa nieco crta 🙂 treba verit...inak ja mam tiez doma ten ruzovy test, tak mozno dam pred krvou...rozmyslam ze az v nedelu rano

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@gigi77 ahoj...ja som to nevydržala:( lebo včera mi bolo blbo poobede až do večera...ale muž mi nechcel dovolit testovať...a ked som zahlásila negatívny výsledok, tak mi povedal rovno že nemám stresovat, že sa nič nedeje...a ked po pol hodine som mu volala, že tam neičo je....tak mi hovorí opat že nemám stresovať....🙂)))) som bola celá nesvoja od rána a šupla som to do prvnej lekárne po ceste do práce🙂 takže uvidíme🙂

gigi77
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no inak ma tu teraz dobre pokusate, normalne mam chut si ho urobit hned teraz 😀 no inak dnes som si dala v tomto pocasi 2x beh k doktorke, skoro som spadla, fucala som som az ma pichalo v boku, tak som si pomyslela ze toto stresove nahananie je urcite "prospesne" pre tie embrijka 😀

gigi77
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tvoj muzik, to presne znie jak moj, ale on sa ma pyta ci som testovala, ma natahuje....juuuuuj, dufam ze su to tie spravne priznaky u teba...no, nie ze by som ti priala aby ti bolo zle, ale nech ti aj je, hlavne nech to tam bude 🙂 sa tesim ze sa v pondelok stretneme aspon na chvilku 🙂 a ja ziadne priznaky, nic ☹ akurat ten pocit ze dostanem menzes ma neopustil tak zakazdym ked idem na wc tak cakam prekvapko

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@gigi77 no, ja by som fakt netestovala...ale to bolo také silné chvíľkové...ak by som nekúpila cestou, tak asi nekúpim žiaden test🙂 a čo, neskúsiš?🙂))))
neboj sa, už je uhneizdené🙂 moja kámoška išla 6 den po vklade na východ do humenného a mi hovorí že od košíc diera na diere, že si pomyslela, že ked jej dieťa nevyskočí rovno z maternice do nosa, tak prežije všetko🙂

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@gigi77 neboj...podarilo sa to aj u teba🙂 určite..ved aj prvé si mala bezpríznakové🙂 aj tá moja kámoška čo jej potvrdili tehotenstvo tiež mala také príznaky ako ty, len pocit na menzes..a čím dalej, tým silnejší....no, teším sa na pondelok🙂 kecneme🙂

denulka85
15. mar 2013

@sakura gratulujem k blastocyste mala si aj pk?

muchotravka166
15. mar 2013

ahojte baby prosim vas poradte mi, neviem sa rozhodnut uz docent rozhodol o icsi a picsi vidim ze mi nikto neodpovedal :D no ale neviem ci si mam dat dve embryjka ci jedno ja mam strach zajtra rano mi maju volat ako sa ma embryjko dnes sme oplodnili

gigi77
15. mar 2013

@sakura jeeej, tak vidis, nakoniec to za teba rozhodol niekto iny 🙂 tak to malo byt, aspon bude mat 8-bunkovec viac miesta 😀

gigi77
15. mar 2013

@muchotravka166 necitala som co si pisala predtym, ale my sme chceli ist do toho rizika a dat si dve, lebo ze je vacsia sanca, ze hadam sa aspon jedno chyti, u mna sa teda aj chytilo, vidis, z 1. ivf mam dcerusku 😀 teraz sme pri ket si dali tiez vlozit dve, ani teraz som nevahala, ja som si vravela ze ked rozmrazenie preziju dame obe, tak uvidime aki boli silni

muchotravka166
15. mar 2013

@gigi77 strasne sa mi chce uz plakat sama neviem co mam robit, embryologicka ma zacala presviedcat a ze vraj doceent, je za jedno tak ja neviem co mam robit fakt strasne som nervozna a muz chce po rozhovore z embryologickou jedno vlozit aby sme neriskovali ale ako citam tak su tu baby co dali si dve a jedno im zostalo ale neviem akej ani kvality nic zajtra rano maju volat som strasne v koncoch a potrebujem poradit, povzbudit hocico bojim sa zase dvojicky donosit je risk ja neviem co mam robit nechcem urobit hlupost uz ani peniaze nemam na dalsie neviem co

sakura
15. mar 2013

@denulka85
sevas nie nemali..

@cucoriedkacucoriedka
ty si už testla? Si nevydržala?? 🙂) A ako to teda vyzerá? Ináč aj ja si pichám aglolutín...ešte 2 😀

@gigi77
tak tak 🙂 A ty ako? ešte si netestla?

marverka
15. mar 2013

babenky, zostali ste niektora uspesne tehotna do konca, ked ste mali na 14 den po ket potvrdeny poz. krvny test ale zacali ste silno krvacat a boliet vas vajecniky a krize, ale tak viac???

gigi77
15. mar 2013

@muchotravka166 neboj, hlavne musis pozitivne mysliet, ja som nesla hlavou proti muru, ked som sa pytala doktorky ze kolko vlozit, ona to posudila podla stavu a vysledkov, keby povedala ze je u mna riziko pri pripadnych dvojcatach, dala by som si vlozit iba jedno, ja som to fakt nechala na nich, lebo som jej verila ze vie to spravne posudit, ak ti radia dat jedno, tak urcite vedia preco a nezufaj, ved to neznamena ze to nevyjde, kolke si dali dve a nevyslo ani jedno a kolke boli aj take co si dali jedno a vyslo im to, nebojkaj, hlavu hore a tes sa ze uz idete na to, ved ste uz presli taku dlhu cestu a to su vsetko tie hormony, ved pockaj co to bude za burka ked budes po porode 🙂 ja som doverovala ich rozhodnutiu a uvidis ze vyberu to silne kvalitne ktore ti aj ostane v brusku...neboj, oni vedia preco to robia, uvidis ze vsetko bude dobre, len treba verit ze to vyjde 🙂

gigi77
15. mar 2013

@sakura netestla, asi skusim cez vikend, asi najlepsie je to z ranneho, tak uvidime 🙂 ozaj, ked vam vysla ela, tak si si vkladala dve alebo iba jedno? nepamatam si

gigi77
15. mar 2013

@marverka ja som mala pri 1. ivf uspesne tehu, mam dcerku, krvacat som zacala v 8tt, ale nebolo to silne a nastastie to bola vraj len nejaka cievka uplne mimo gestacneho vacku, tak mi to povedal vtedy Valky otn to videl aj na utz...krize ma boleli aj vajecniky ale tak asi v norme z tych hormonov po opu, takze asi s takymi silnejsimi nemam chvalabohu skusenost, lebo aj to slabe krvacanie ma dost vystrasilo ☹ ja som sla pre istotu do centra, oni vedia aj nejake lieky nasadit ak by bolo treba...a rodila som presne 38tt od et 🙂

sakura
15. mar 2013

@gigi77
juuj budem držať palec 🙂 Neboj...určite budú kolajnice 🙂
Jedno sme dali.. a toto malo byť vložené s ňou..ale dali sme ho zamraziť...Tak a teraz je už u maminky 😀

muchotravka166
15. mar 2013

@gigi77 jaaj boze ja som strasna stresacka vies co strasne volaco ale dakujem za podporu, som z toho fakt nervozna , len vies tomu docentovi sa taaak tazko veri neviem preco nedokazem verit, viem ze je starsi a skuseny ale ked vidim ze si nepamata veci sice kdo by si pamatal maju toho vela. zajtra nam dufam zavola embryologicka dufam ze nezabudne a som zvedava kedy budeme uz vediet ako to je asi len v den vkladu ze? predpoklad je streda alebo utorok ideme aj na pk , ach ach 😨

sakura
15. mar 2013

@denulka85
ty si mala kolkobunkové pri vklade? Lebo sa dr čudovala že je to už blastocysta..ako mala mať menej buniek, či??

marverka
15. mar 2013

@gigi77 dakujem za rady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre