ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
16. mar 2013

@fantinka fiiha no super tak my tiez sme zmiereny s dvojkami nie sme ani proti ani nic, no a utros mam , prednison, anopyrin a estrimax, skoro ako priprava na ked moze byt, lenze vies co som pisala. No a mali ste icsi alebo picsi, nam docent povedal ze 3 budu s icsi a 4 s picsi povodne povedal ze mame 7 vajicok asi uz nemal na mna nervy a teraz hovoria ze z piatich 5 sa oplodnilo len neviem ktore su akym sposobom oplodnene hadam povedia no som zvedava strasne a chcem dat dve hehe a zajtra myslim na teba som strasne zvedava

muchotravka166
16. mar 2013

@fantinka inak ja mam utros len do utorka, a v stredu je et, som zvedava ci mi moj gynekolog predpise lieky a ci to zozeniem u nas v den et si mas tiez rano dat utros?

fantinka
16. mar 2013

@muchotravka166 ja som si dala po ET doma.

muchotravka166
16. mar 2013

@fantinka no ale vam ako to oplodnovali?

fantinka
16. mar 2013

@muchotravka166 icsi, kvôli spermiám a je tam aj väčšia šanca, že sa oplodní ako pri ivf.

muchotravka166
16. mar 2013

@fantinka aha no neviem docent bol strasne nervozny a hovoril, neserte ma a smial sa pritom asi nechcel aby to vyzeralo vulgarne, lebo som sa pytala ci nemozu byt vsetky icsi a ze nie, lebo chce zdrave donosene deti atd bla bla tak to dal asi pol na pol skoro icsi a picsi

fantinka
16. mar 2013

@muchotravka166 aha, no neviem 🙂 pochybujem, že pri icsi je nejaké vyššie riziko. Inak by ho nedávali.

muchotravka166
16. mar 2013

@fantinka tak vies ale pan docent 😀 zacal sa rozculovat ked som mu spomenula ze vsetko by som chcela icsi jaaj hrozne s nim co

fantinka
16. mar 2013

@muchotravka166 neviem, ja chodím k petrovej 😉

gigi77
16. mar 2013

caute babule, tak dnes som testla a je to negativne...vobec ma to nevzalo, som v pohode, ja sa samozrejme pozriem na svoje dietko a som pokojna 🙂 drzkam vam vsetkym ktore este len cakate na to svoje prve vytuzene , nach vam to vyyyyyjde 🙂 my si pojdeme cez tyzden podat ziadost a uvidime, ci este panbozo nadeli 🙂

gigi77
16. mar 2013

teraz uz len budeme dufat ze si nikto v nasej poistovni nevezme dovolenku a schvali to za jeden cyklus 😀 baby nepamatate ci potrebujem zobrat na podanie ziadosti aj manzela? resp. viem ze podpisat by asi mal aj on, len ci to moze urobit aj na druhy den, nemozeme tam ist naraz, lebo dietko je chore, tak sa musime vystriedat....normalne si to z 1. ivf nepamatam 🙂 nic, popytam sa v pondelok na krvi v centre...

ada83
16. mar 2013

@gigi77 ahoj tak to je mi luto ale už jedno máš neboj podarí sa aj druhe 😉 😉

ada83
16. mar 2013

@gigi77 no neviem my sme tam boli spolu a podpisali to spolu ale možno by sa to dalo aj tak ved uvidiš

gigi77
16. mar 2013

@ada83 dakujem adusik, ved prave preto je to pre mna ok, ovela horsie to bolo pri 1. ivf ked clovek cakal ☹ ale nevadi, sme pripraveni na dalsie hormony, dufam ze to bude prebiehat tak rychlo ako pri 1. ivf, vtedy som mala opu na 11. den, lebo vajicka rychlo porastli 🙂 len nech ich nie je vela 🙂

ada83
16. mar 2013

@gigi77 uvidíš to máš pravdu s tým čakaní. ja som mala na 13 den opu neboj teraz bude vajk tak akurát a držím ti palce aby sa poisťovna poponahlala 🙂 😉

csokasi
16. mar 2013

@gigi77 ahoj, Ja som podpisovala novu teraz vo štvrtok a bola som tam sama , akurát sa pytala či sme manželia keď že máme odlišné priezviska.Obaja podpisujeme len suhlas pred vkladom, že obaja chceme babatinko ...

gigi77
16. mar 2013

@csokasi tak to je super, ja som sa bala ako to zladime tento tyzden aby sme mohli podat ziadost co najskor, nech to nestoji na podpisoch 🙂 juj si ma potesila....

gigi77
16. mar 2013

@csokasi no to by som sa dobre asi zabavila, keby ze mam v pondelok krv pozitivnu a ja si tu vybavujem uz ziadost, ze 😀 ale ja som tak trochu planovac, kedze moj manzel pomaly nevie co bude druhy den , tak niekto musi aj dopredu 😅

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 ahoooj, to čo čítam? fakt? no, ved uvidím čo mne ukáže krv

katulka25
16. mar 2013

@gigi77 krv moze este prekvapit. Takze mozno sa to zmeni.aj denulka tak mala. Drzim prsty

sakura
16. mar 2013

@gigi77
seevas moja.. a čo už hádžeš flintu do žita? hmmmm???

gigi77
16. mar 2013

@sakura
@katulka25 ved ja viem, ze este to nic nemusi znamenat 🙂 ja si len robim plany ak to nevyjde 🙂 ale ked to vyjde, tak budem skakat od radosti to je jasne 😀

sakura
16. mar 2013

@gigi77
ja mám tiež tie isté pocity.ono asi preto že už jedno baby máme 🙂) Nepoloží ma to ak to nevyjde...

gigi77
16. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a ty uz pre istotu nedas? ci uz nemam odvahu? dame asi az krv v pondelok, ze? ja ani nemam test, pouzila som ten z pred dvoch rokov 😀 a dalsi nejdem kupovat, toto bolo len take na znizenie napatia pred pondelkom, ale mam pocit hoci teraz nie som, v pondelok urcite budem nervozna ☹ predsa len clovek dufa do poslednej minuty 🙂

gigi77
16. mar 2013

ale sme sa aj zasmiali na tom teste s muzom, lebo asi po 3 hodinach som isla pozriet a ukazat muzovi aky je biely a rehotali sme sa ze je tam duch ale taky krivy, je tam vidno taku mapu ako bol nasiaknuty, akurat ze ta ciarka nie je rovnobezna s tou kontrolnou ale ide krizom 🙂 a nie, urcite to nie je duch, ak by ste mali nahodou pocit ze tam predsa len nieco bolo 😀

fantinka
16. mar 2013

@gigi77 to ma mrzi, su tu nejake zle cakry, vsetci hovoria a negativnych testoch ☹ ja asi ani neotestujem zajtra.....

gigi77
16. mar 2013

@fantinka tak mozno sa to tvojim zajtrajsim testom zlomi 😀

fantinka
16. mar 2013

@gigi77 vies ale ako sa bojim? Cely den som nervozna... Ty aspon mas jedno mimi...

katulka25
16. mar 2013

@gigi77 tak drzim prsty 🙂

fantinka
16. mar 2013

Ale neviem....nie je 9ty den fakt skoro?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre