ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
17. mar 2013

@denulka85 neboj bude dobre daj vediet

gigi77
17. mar 2013

@denulka85 drzkam palce, nech je vak ako sa patri 🙂

ada83
17. mar 2013

@gigi77 neboj to sibalo aj mne ked som ho 3 x vybralo z kosa a pozerala kde je 2 ciarka

denulka85
17. mar 2013

@ada83 dakujem jasne ze dam vedit hned ako dorazim domov nejdem do caru len sem a musim volat lattakovej ze co a ako 😉

denulka85
17. mar 2013

@gigi77 ja chcem aby uz bolo viac ako vak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gigi77
17. mar 2013

@denulka85 neboj, bude aj srdiecko, hlavne nech sa vsetko pekne vyvija ako ma 🙂

ada83
17. mar 2013

@denulka85 neboj povies dr dobre spravy ked jej budes volat

denulka85
17. mar 2013

@gigi77 presne nic ine si neprajem zajtra sa ozvem ako sme dopadli
@ada83 dobre vies ze jej sa skoro uz nic nepaci zajtra sa ozvem co bolo vidno baby bojim saaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sudabe
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ale keď beries ustrogen tak ms nemozes dostat a sky den si po vklade?

csokasi
17. mar 2013

@sudabe može kľudne dostať mrchu. Ja som dostala pekne na 28 DC aj keď som brala utroš ...

amstelko
17. mar 2013

@sudabe To je blbosť,aj keď užívaš utrogestan môžeš dostať menzes,nejedna babenka aj tu písala,že volali do car čo majú robiť.Kázali im užívať ďalej a v prípade,že menzes zosilnie užívať ich cez ústa.

muchotravka166
17. mar 2013

@csokasi no vsak k docentovi, pisem to 😅 ale mna to netrapi ja chcem dat dve embrya, nikde nie je zarucene ze aj blastocysty sa mozu udrzat obe sam povedal ze nic nie je stopercentne ja to pouzijem ked bude treba.

muchotravka166
17. mar 2013

@elle81 pockaj preco sa bojis? ale vsak neboj saaa vsetko bude dobreee, to sa daa zvladnut, a ty komu chodis vlastne, no super tebe sa to tiez uz blizi

muchotravka166
17. mar 2013

@csokasi jezisi to stou mrchou ani nechcem citat haha

sudabe
17. mar 2013

@csokasi to je zaujímavé citam tu vela o tom a vela dievcat píše že to nie je možné, taze tým pádom si nebola tehu?
@amstelko to fakt ohhh dúfam že už nedostanem keď normalne som malá dostat 15 a nic no bolesti také mám joj bojím sa. dneska asi ani nezaspim

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sudabe ale môžeš.....moja kamarátka dostala trikrát🙂 nemala by si..ale ženské telo je nevyspitatelné🙂 dnes som 14 den, bola som akurát na odber krvi...a sestričky som sa pýtala, či , ak je tes negat, krv môže byt pozit..tak mi povedala, že mááálokedy, lebo tie testy sú už tak spolahlivé, že až🙂))

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
moja tak dúúúfam že tam niečo bude..možno si mala aj málo citlivý testík..či? KOlkobunkové ti vkladali?

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura no, mne vložili jednu morulu, na 5. den, ktorá už mala byť blastocyta... takže 50 bunková morula...a mala mať už sto...hm tak asi malinké chudatko to vzdalo:( ale ved sa len ukludnujem tým, že je ešte pat a určite je medzi nimi tá naša správna dvojka🙂 tak zatiaľ nezúfam...a rada si to zopakujem🙂 aspon mi tam nič neostane🙂 ved to som aj chcela...🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura akurát som aj gigi ráno hovorila, lebo sme boli spolu, že ked mi povedia pozitívny test, tak mi naburajú plány, čo všetko som ja už cez víkend namyslela🙂)) ale nie, to žartujem samozrejme🙂

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
držím silno palce moja...ved si už mala dúšika....
no jo, to aj mňa máta že čo by bolo s tými 5 čo tam ostanú 🙂)

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura ĎAKUJEM veľmi pekne..samozrejme aj ja tebe..všetky🙂

denulka85
18. mar 2013

@ada83
@gigi77
@cucoriedkacucoriedka @katulka25 @martinazvo
ahojte baby 11,3 som mala dutinku velku 8,2 dnes 12,1 a na utz nic ine neni vidno len dutinku. zobrali mi kontrolnu krv na hcg a stredu idem zas na utz ze co a ako. velku nadej tomu nedavam, rozhodla som sa ze do caru az stredu budem volat lebo hned by dala lattakova vysadit lieky a to este nechcečm velmi sa bojimmmmmmmmmmm 😢 😢

ada83
18. mar 2013

@denulka85 ahoj este nezufam všetko sa može na dobre obratiť a bude dobre

denulka85
18. mar 2013

@ada83 neviem zajtra mam vysldky hcg a stredu idem na utz a co bude vidiet o dva dni podla mna asi nic

ada83
18. mar 2013

@denulka85 aj ti dr povedal že čo to môže byť

denulka85
18. mar 2013

@ada83 nie povedal ze uz by malo byt nieco vidiet ani zltkovy nic nevidel len dutinku prazdnu

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 ahoj moja, no moze to dopadnut aj tak aj tak ☹ este sa moze ukazat aj babo, ale je mozne aj to ze bojovalo ale bolo slabucke tak sa to vstrebava ako aj to moje druhe babo... drzim palce, hcg vela napovie a utz uvidite, niekedy su aj 2 dni dost 🙂

fantinka
18. mar 2013

@denulka85 drzim silno palce!

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo neviem co to je somnou kava mi vobec nechuti a zrazu toto? do zajtra ma asi slahne pre vysledky na hcg

denulka85
18. mar 2013

@fantinka dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre