• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

21. januára 2017 
18. mar 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka tak ako? ja som stastna velmi sa těším podařilo sa super hcg 89,
kočky a vy ste maly kolko hcg? mne vložili 2 embrya mozem čakať dvojicky?
18. mar 2013 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 no drzim palceky moja nech to vide.. Mne po vkladu mimi bolo vidno za 4 tt aj srdiecko... Ale tak mozno sa tam schovava bude dobre :slight_smile:) sak hvg mas vysokw ne?
18. mar 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 dnes mi brali krv ci klesa alebo rastie lebo nieje vidno zltkovy vak len dutinku a vysledky hcg mam zajtra
18. mar 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sudabe to mas ket ci et? ja som mala ket na 16 den hcg 39,3
18. mar 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 tak daj vediet :slight_smile: druim silni palce :slight_smile:)
18. mar 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85
mne sa to zda velmi malo na 16 den, co ti povedali? Kedy ides opat na krv?
@sudabe na kolky den tebe robili HCG..2 babatka urcite to niesu....obavam sa, ze ani jedno, ale moze vyskocit...prajem ti to ale neviem neviem
18. mar 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sudabe
ahoj :slight_smile: Ja si myslím že asi 1.. ja som mala na 15 deň po ET HCG 765...Dali sme si vložiť 1. Ty si mala teraz ET alebo KET?
18. mar 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika vsak dnes mi brali krv zas na hcg lebo nieje nic vidno len dutinku
18. mar 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
@gigi77

babule tak ako? Od rána na vás myslím.....
18. mar 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 dakujem a zajtra to uz bude asi mudrejsie
18. mar 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 a kolko si mala dnes....mna takto isto stresovali a robili UZV .....
18. mar 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika zajtra mam vysledky
18. mar 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ak budu stupat tak to bude super...brali ti ich v Iscare doobeda? Lebo po obede zvyknu volavat, ze kolko?
18. mar 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika u svojho som bola nie v iscare aj ti si bola na tom podobne :unamused:
18. mar 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 bola na tom podobne, preto ani sudabe si myslim, ze nic z toho nebude, velmi nizka hodnota...
Kde si bola v Ba na odbere, lebo ked si zavolas na Kramare do Synab tak ti povedia hodnotu to uz musia mat.....
18. mar 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika mne brali krv v nz
18. mar 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 tak to musis teda cakat, je to na nervy ja viem, ale zazraky sa deju.....tak drzim palcaky
18. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sudabe ahoj, ja som mala dvojicky a na 15.den po ET bolo HCG 540
18. mar 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 ahoooj, nevolali, akurát som prišla okolo pol druhej do centra, lebo som sa objednala k dr.a stretloa som sestričku, reku nevolajte tu som....:slight_smile: takže ako som predpokladala, negatívna krv...HCG 0,14:slight_smile: dohodli sme sa s dr na dalsom postupe...baby, mne odlahlo....:slight_smile: nie som nešťastná, to je divné toto:(
18. mar 2013 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sakura ahoj, takže som aj denulke písala...krv je negat:slight_smile: takže šup do dalšieho boja::slight_smile: som dohodnutá s dr. takže sa nevzdávam:slight_smile:
18. mar 2013 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sudabe supeeeeer:slight_smile: blahoželám :slight_smile:))) ja mam krv negat:slight_smile: ale ideme dalej:slight_smile: nič iné nám neostáva, naše dvojky medzi tými piatimi snehuliačikmi čakajú:slight_smile:)) takže hádam to po druhýkrát vyjde...teraz som si to skúsila, viem ako to chodí...takže druhý pokus bude lepší:slight_smile:
18. mar 2013 o 16:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
:unamused: moja to ma mrzí.... a absolútne nič? Žiadna hodnota nebola?
Páči sa mi tvoj prístup..netreba sa opúšťať..určite sa tak stalo preto aby si tam nenechala tých 5 snehuliačikov len tak.. určite sú tam tie správne dvojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ako ste sa dohodli s dr? Kolko cyklov treba čakať? Aby som sa vedela aj ja pripraviť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. mar 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka je mi to luto dnes same na hovno spravy a kedy ides na dalsi ket?
18. mar 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ale čoby nič:slight_smile: hodnota 0,14:slight_smile: som tomu dala, čo?

tak že o chvílku je mu menzes, po velkej noci na kontrolu, asi zmení protokol, lebo aj na minimum hormonov reagujem dobre, takže po kontrole povie čo dalej, ale vyzerá že v aprílovom menzese stimulujem a v maji vklad:slight_smile: no tak nebude malé novembrové ale februárové...či aké:slight_smile:
18. mar 2013 o 16:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 nech ti to nie je lúto...ozaj je tak, ako má byt...ja to nevzdám:slight_smile: dovtedy budem pána boha za nohu kmásať, pokiaľ si ma nevšimne:slight_smile:
18. mar 2013 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka preco si nas uz konecne nevsimne,,,?MNA ZAS LEKAR zak vyplasil ze strach bojim sa
18. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ja som malá divné pocity od začiatku:( nevedela som sa nastavit na pozitívne myslenie...neviem, divné u mna...budila som sa ráno s tým, že nič z toho...nepochopím, naozaj...
18. mar 2013 o 16:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
no už som hore prečítala.. no to teda ozaj hodnota.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak teda nebudeš čakať ani tie 2 cykly že?? No supeeeer :slight_smile:
A nevieš čo gigi77?
18. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 neboj moja, všimne.....len musíme pokúšať...hej, čítala som ta dnes celý den...šak to s tebou prežívam, len nepíšem...strašne držím prsty....naozaj musíš veriť..zajtra ti držím prsty..veľmi
18. mar 2013 o 16:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok