ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ja zas neviem.. si myslím že tam je 🙂) Ked pustilo také turbo 🙂) Aj bruško ma pobolieva..tak trošku svalovicovo..aj prsia trošku bolia.. tak ale môže to byť ešte aj tými injekciami - som mala tak ako ty...
Pri malej mi ten čas rýchlo ubieha... nemyslím velmi na to...
Ale tiež.. ak to nevyjde ideme ďalej 😀

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura nooooo, až toľko som vyprodukovala🙂 ale zasa, si všímni že to nebola celkom nula 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hej, tak bacha🙂
no, ved už som si dala teraz červené vínko...trošku, nech príde rýchlejšie...muž mi telefonoval, že dúfa že ma nenájde pod stolom pokiaľ príde domov🙂
tak to vyzerá že ani nebudem dlho čakat...povedala že teraz nie, že to je veľa hormonov, že nech to ide z tela von...🙂 ved vie čo robí..tak nebudem zytočne plašiť.
no neviem co gigi....ved ona sa ozve..ráno sme boli spolu, tak sme dali reč....ale vyzerala v pohode aj ona🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura no, tak to je super🙂)) ja som mala do soboty tehotenské príznaky🙂 dnes ráno som urobila test, tak som ho ešte pod žiarovkou študovala a nič, tak už aj všetky príznaky ma prešli...

ty sa len drž a tehotni🙂

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
xi xi xi tak tak ..dobrá si bola.. nebola to nula 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Juuj a červené by som si dala 🙂) A kludne si daj až tak že až pod stôl 😀 No a čo 😀 😀 😀 Ešte teraz môžeš 😀 😀 😀
Jaj tak asi mesiac na oddýchnutie a pak idete na to.. Ja som ťapa.. mne ani tie hormony nevadia...ja by som šla hned.. ale viem že dr by nesúhlasila 😅 😅 😅 A zas muž slúbil že ak nevyjde tak pôjdeme na dovču 😀 Tak teraz neviem 😅 😅 😅 😅 😅
No som zvedavá..lebo dnes ozaj na prd správy 😖 😖 😖

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
sa rehocem 🙂))) že tak už aj všetky príznaky prešli 🙂) Tá psychika je ..kks čo?

Noo ja sa ani tak necítim že som bola na KET - skôr si myslím že tam bol môj muž 🙂)) Ale tak ja som bola po kET ešte 2 hodky shoppingovať 🙂) Ked sa ma udržať nech sa udrží.. nemôžem si ja aj tak pri malej dovoliť ležať s vyloženými nohami 😀

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jaj dakujem strasne sa bojim ale preco musime tolko trpiet ja uz nevladzem

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura počkaj ked sa opijem, tak sa na teba vyhovorim 😀 😀 😀 😀 😀
inak, my ideme na hrad loket a do karlových varov na 4 dni..koncom apríla..a tiež som vyberala nejaký paríž alebo švajčiarsko na pár dní🙂) tak uvdiíme...alebo len nejaké čechy okrem varov dáme🙂
neboj sa, mysli pozitívne🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 moja, vieš koľko trpia iní? ja som sa s utrpením stretla...a to čím prechádzame my, ide k dobrému cieľu...ber to ako skúšku..toho, že si silná...neboj sa, dobre bude🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura áno, máš pravdu🙂 síce aj ja som bola na nákup...síce si trošku vyčítam, že som sa terigala busom v stredu, dva dni po vklade a dost ma natriaslo....nabudúce asi budem trošku opatrnejšia🙂
presne, pri malinkom dietatku sa to nedá, len tak sediet🙂 a ešte ked máš také šidlo🙂

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
kludne môžeš 🙂)))
No my sme nejakú exotiku chceli...ale zas som na vážkach.. boli sme tak teraz v oktobri bez malej a skoro ma švihlo za tých 14 dní bez nej 😕 😕 😕
Tak asi tiež len tuto niečo blízko...aaale brala by som aj ten Paris 😀

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura hm, exotika...noooooo,to nie je teda máárne🙂 brala by som aj ja🙂

ved to, bez dcérky vzdržať musí byť ťažké🙂

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
my sme boli len v Avione.. muž mal jednanie tak ja som sa len tak šulbala po obchodoch.. takže som sa nenatriasala..Ale poviem ti.. ak sa má udržať tak sa udrží aj keby čo bolo.. POzri.. moja malá prežila 3x výber vody z brucha, more ATB v 1 trimestri čo už Petrová krútila hlavou že potratím a že bude plod poškodený..a pozri sa.. šidlo malé to je a zdravá je ako buk 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura presne, to je to čo ja hovorím...ked má byt, bude🙂
oj, silná osobnosť🙂))) vidíš to, bojovala od začiatkku🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 denulka, ja to nezlahčujem, bože chrán:( len sa ta snažím nejako ukludnit, lebo to musí byt strašné toto prežívať...verím ti

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ak zajtra nebudem mat dobru krv stredu idem na utz az stredu budem volat do ba dnes som nevolala do caru

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ani nehovor nviem ako sa mam tvarit ked pride muz domov nepovedakla som mu to cez tel

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 no, počkaj si veru na zajtra. to sa rozhodne....ale nezúfaj.....viem že prešívaš stresy jak hovado...poviem ti pravdu, si silná, ja neviem ako by som v takejto situácii konala...

sudabe
18. mar 2013

@denulka85 ja mám et, no je to individualne uvidíš zajtra jaké bude.

@lenusika mne robili na 11 den a to myslíš vážně že nemusí byt ani jedno to prečo?

@sakura ahoj ved nech je jedno len nech bude zdravé ja som mala et a vložili mi 2 embrya.

@cucoriedkacucoriedka díky je mi to luto že ti to nevislo ale už to dúfam vijde držím palce, asi to tak málo fakt byt keď si to tak cítila ale na 2 he sa nálad pozitivne a máj je krásný mesiac tak to už vijde.

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nie som vobec silna to sa mylis... konecne by sme uz chceli byt stastny tak dufam ze krv to potvrdi

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 muž sa bude tvárit tak, ako sa ty budeš cítit...ja som prišla na to, teraz, ked mám krv negatívnu, že ja som sa bála o muža a on o mna....a o nás oboch moja mama...no čo ti poviem, ked vidia, že som v poriadku, teda ja pevne verím a dúfam že to nepríde neskôr, tak sú kludní aj oni.... takže mu povedz o svojich obavách, nestresuj ho, aj tak bude dosť v strese a spolu zvládnete všetko...lebo len s takými chlapmi ako máme, toto všetko môžeme absolvovat...

denulka85
18. mar 2013

@sudabe no hej len citam hore dole a neviem co je platne a co je dobre aby bolo na krvi a kolko niekto pise ze 9000 je malo aby sa clovek vyznal

sakura
18. mar 2013

@sudabe
samozrejme 🙂 Nech je aj len 1.. hlavne nech je a je zdravé 🙂 Držím silno prsty 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sudabe áno, máj, mesiac lásky, tak to bude láska na druhý šup🙂 a dakujem za podporu

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som nechcem sklamat tak sa tesi

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 viem...ale si predstav, že by sa prestalo vyvíjať v piatom mesiaci, moja kamarátka musela rodit mrtve dietatko...to bol šok....daj malému čas, on je už silná osobnosť, vyberie si svoju cestu...a ani ty mu v tom nezabrániš....a dúúúúúúfam, že tú cestu si vyberie v tebe dalších osem mesiacov, naozaj ti držím prsty....nechaj to plynut...robíš úplne všetko pre to, aby bolo dobre

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem ti pekne normalne sa zajtra budem bat volat pre vysledky ale uvidim ako to dopadlo.... modlim sa aby dobre

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 dám jednu modlidbičku aj ja...neboj sa....

katulka25
18. mar 2013

@denulka85 no vidis.mne nebolo vidiet nic. Este sa moze vsetko zmenit. Zajtea uvidis

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem ti velmi pekne skor ti sa mi zdas ze si silna osobnost 😉

denulka85
18. mar 2013

@katulka25 viem katka len si nemozem pomoct vobec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre