ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
20. mar 2013

@denulka85 no sliznica je zas nuzka len 5mm.pockame na mrchu a zacinam s estrimaxom,prednison a kys.listova.mrcha ma prist zajtra,tak uvidine kedy pride. A mam zvysenu davku estrimaxu. Hned id prveho dna 2tabletky. Na desiaty den kontrola. Dnes mi zobral aj krv kvoli tej nizkej sliznici.chce tam nieco skontrolovat.

ninuci
20. mar 2013

ahoj mam dobre skusenosti doc.Valky je super su tam dobry odbornici

denulka85
20. mar 2013

@katulka25 a teraz ti anopirin nedal? kyselinu listovu si nebrala predtym?

ada83
20. mar 2013

@lea231
@denulka85 viem ze pride si niekedy ale uz by mohla 😒

katulka25
20. mar 2013

@denulka85 nieanopyrin teraz nedal.ze to netreba. A kyselinu som mala ale femibion.tetaz mi dal nejaku na predpis. Ze je lepsia

denulka85
20. mar 2013

@katulka25 a mam teraz v lekarni mi dali prenatal pre 1trimester a planovane tehotenstvo... takze teraz uz len cakat co?

denulka85
20. mar 2013

@ada83 neboj urcite ti pridu a skoro 😉

katulka25
20. mar 2013

@denulka85 no ved to.a ty ides zajtra do centra ci k svojmu?

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@lea231 ahoj..som ta dlho nečítala🙂 tak aj ja idem s vami na druhý pokus...by som mala dostat teraz ms, už asi každú chvílku, pondelok som vysadila lieky, po velkej noci idem na kotrolu a uvidíííme🙂 budem mat zmenený protokol, bez decapeptylu..len od prvého dna ms tablety ako teraz🙂 ty sa kedy chystáš na KET?🙂

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@ada83 ja už mám🙂 tak idem sa zajtra objednat do caru na 2.apríla. to budem mať akurát 13 den..resp. 14🙂

denulka85
20. mar 2013

@katulka25 k svojmu do centra som mala volat v pondelok ale nevolala som mozno zajtra podla toho co sa ukaze...

ada83
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka si ma predbehla nieee. a ja sale nic

denulka85
20. mar 2013

@ada83 mozno ada vsetkych nas tu prekvapis a povies som v tom nepotrebujem ivf 😀

ada83
20. mar 2013

@denulka85 haha to sa asi nestane 😀

gigi77
20. mar 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka ahojte babule, tak aj uz mam, dorazila dnes...v piatok ak bude vsetko ok, tak sa posle ziadost....ale kedze uz mam menzes a kratky cyuklus tak to vyzera pre mna tak ze stimulovzt bude asi az o dalsie dve mrchy, hmmm, ale to uz nevadi, bue kedy bude

gigi77
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ako sa mas? si smutna, ci uz si sa nabudila na dalsi cyklus? 🙂 mna chytila trochu apatia ndes, sa mi neche nad tym rozmyslat, tak robim doma kadeco, od upratovania, varenia a neustaleho hrania s mojou "chorou" dcerou, ktorej uz nic nie je....menzes som dostala asi pred hodinou, tak ma zacina boliet brucho, tak asi aj preto som taka mimo 🙂

ada83
20. mar 2013

@gigi77 to ste ma vsetky predbehli s mrchou a moja stale nikde mozno to stihnes uvidis

gigi77
20. mar 2013

@ada83 ved jasne, mozno bude mat zenska dobry dena schvali to skor 🙂 ale viacmenej mi je to uz jedno, kedze moj cyklus je 26 dni momentalne tak to prebehne rychlo

ada83
20. mar 2013

@gigi77 no to mas dobre moj ma 31 a viac tak uvidime kedy raci prist

marverka
20. mar 2013

dievcata prosiiiiiiiim Vás ake ste mali vysoke hcg na zaciatku 5TT?a kedy Vám lekár videl pl. vačok? Ďakujem za všetky odpovede.

denulka85
20. mar 2013

@marverka ti si 5tt? ja som podla utz 5+6tt a hcg mam 22 994 a ty?

marverka
20. mar 2013

@denulka85 to znamena ze si tehotna 5 tyzdnov + 6dni? a kedy ti uvidel dr. vacok?

lea231
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no ja v aprilovom cykle dostanem cca 19. den a potom...takze vklad vidim na maj ... aj mi to tak vyhovuje nakolko este mam dost skusok v aprili, taliansko poznavacku .... neapol,capri a pompeje a posledny tyzden marsa alam v egypte tu sluzobku....

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@ada83 práve že som jedny pozadu🙂

denulka85
20. mar 2013

@marverka vacok videl 4+5 ale zatial stale ho vidi prazdny a tebe robili hcg v 5tt? kolko si mala?

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@lea231 no ty to krásne všetko stíhaš🙂 to máš ako v básnikoch, v tom filme...svadba, dieta, dovolená v jugoslávii..🙂)) super, máš to riadne plné🙂

marverka
20. mar 2013

prosim ta 4 su tyzdne a 5 dni alebo naopak?

fantinka
20. mar 2013

Baby pls, aké vyšetrenia ste si nechávali robiť - genetiku a imuno? Nerobia to v car?

marverka
20. mar 2013

@denulka85 prosim ta 4 su tyzdne a 5 dni alebo naopak?

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@gigi77 ahooooj, ja som v pohode od pondelka....mne ti nejako odlahlo...aj ja som dostala menzes okolo piatej...a už mi je aj zle...bleeeee:( no pekne sme to načasovali🙂
ja už nad tým ani nepremýšľam, ideme dopredu, už sa neotáčam...tak uvidíme čo bude🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre