ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@gigi77 no ale šak ak by boli marcové, tak tiež rodíš v kose🙂 možno🙂) kukni, keby sme porodili v novembri, tak máš ešte pred sebou december, január, február, zimné mesiace...a tak ked porodíme začiatkom roka, či ako to vychádza🙂 tak už sa to bude krátiť🙂
inak, mne neprišiel z poisťovne domov papier že to mám schválené

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka budem asi aj ja piť pri stimulke uvidime ale ta moja mrcha ma už štve

ada83
21. mar 2013

@fantinka ináč to aj mne povedali že som mladá a zdravá a že 1 IVF sa podarí a preto my vložili len 1 blastocytu nechceli mi dať dve

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka fakt normalne chilu papricku? A to ako? Len tak do ust? sak to musi stipat...

fantinka
21. mar 2013

@ada83 no tak sme asi prilis mlade na ivf 🙂 musime pockat do 35tky asi.

ada83
21. mar 2013

@fantinka asi hej ale ja mám ešte dlhe potom čakanie do tej 35 😀 😀 😉 to dufam že už moje deti pojdu pomaly do školy

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka no, dala som si ju k chebiku alebo k masku,tak, šup šup, požuť a prehltnu...no to si píš že štípalo:!

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 no tak si daj červené vínko..a čože sa ti nevie rozbehnút...posúrit ju treba

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ha ha ha pred prácou si mám dať vinko super nápad 😀 😀 😀 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 neeeee, po práci predsa🙂) večer🙂))

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aha už som sa zlakla

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 to by ti asi ani len tak lahko neprešlo, čo?🙂)))

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka veduca tam nie je tak možno aj hej 😀 😉

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 hehe...by si veľa nepopracovala🙂

no, už som sa aj objednala do caru na 2.4...:))))) a ty ideš vlastne teraz ako? po ms? a dohodnut sa na stimulku, hej?

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hm tak asi zacnem...a staci az v maji pred vkladom? Ta alchemilka sa moze pit len par dni zevraj. Tak zacnem pocas tej ms v maji - alchemilka cervene vino grepovy dzus a papricky a to by bolo keby to uz nebolo 😉

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka no, alechemilku som furt pila hala bala...ale dozvedela som sa , že len od ms po ovuláciu...resp. po vklad a potom už neeee...a papričky ti neuškodia hocikedy...ale ja som fakt tak poctivo počas stimulky až...ale ja mám rada feferony, baranie rohy a tak, takže ja to jem skoro furt..🙂 a sliznicu som mala 8,8...takže bola uplne spokojná petrová

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka 8.8mm? Ja som mala 9mm... No zacala som ju pit vcera 2dc...takze budem len pocad ms ok. Baby jak fakt verim ze to v maji kazdej z nas vyjde. Uz nemyslim na nic ine iba na uspech. No tie papricky bude brutal pre mba, ja to vobec nejem 😀

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka no, pekne, tak v sliznici to u nás nebolo🙂 neboj sa, zvykneš si🙂 je to o niečo lepšie ako injekcie do brucha 😀 😀 😀

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no nevuem niektore baby mali ze az 16mm 😀

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka to je už vysoká podľa mna..nevieeem:(

denulka85
21. mar 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka @sakura @katulka25 @martinzvo @lucia2505 baby takze dnesna kontrola zas nic nevidel este mi povedal ako keby sa vacok zmensil o 1mm, sestricka mi povedala ze to mm nieje nic mozno sa to inak meralo v pondelok a zas mi zobral hcg a zajtra su vysledky. stale mi tvrdi ze sa to presalo asi vyvijat ale nechape to vysoke hcg zajtra budem mudrejsia

ada83
21. mar 2013

@denulka85 to je mi luto ale možno sa to ešte všetko zmení a potom ak by sa to prestalo vyvíjať je aký postup

denulka85
21. mar 2013

@ada83 neviem a nechcem ani na to myslist lattakova je na sale mam volat okolo 1dnej

ada83
21. mar 2013

@denulka85 chceš sa jej opýtať čo to môže byť

sakura
21. mar 2013

@denulka85
no ja mám dosť.. nechápem.. asi by som len šla do centra.. tam majú lepšie sono..alebo možno je za týmto vačkom schovatý ďalší a v ňom bábo...ináč neviem čo by to mohlo byť....

denulka85
21. mar 2013

@sakura aj take existuje? som zvedava ake bude hcg zajtra uz nech ho viem.

denulka85
21. mar 2013

@ada83 nie len som jej chcela volat ako chcela ona

sakura
21. mar 2013

@denulka85
no ved ti vkladali 2 , nie? Ma to len tak napadlo...že či sa za týmto neskrýva to druhé...

denulka85
21. mar 2013

@sakura aj take existuje? vkladali dve baby co mam robit aby som sa do zajtra nezblaznila

sakura
21. mar 2013

@denulka85
neviem.. ved aj tak býva že si myslia len jedno bábo a za ním po čase nájdu skryté druhé... Ale moja ty asi pre klud dnes vypni net a zavolaj Lattakovej...že čo a ako...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre