ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem 🙂 to vychadza presne pred sviatkami, takže hned po et mozem cupitat do prace...dufam ze to dobre dopadne

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 dúam že si nemyslela že hned v ten den pôjdes do práce?

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 tak ale aspom nas co si chcela 😀 a mas vacsiu pravdepodobnost uspechu 😉

fantinka
21. mar 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka no užíva sa to tak, že je tam 10 ampuliek, ktoré sa každý deň po jednej vypijú a potom mesiac prestávka a potom zase 10 dní. Pomáha do plodnosti, uhniezďovaniu, je tam strašne veľa vitamínov a neviem čo všetko. V tejto je ešte aj ženšen. Jedna ampulka/tabletka musí mať min. 200mg tej kašičky, lebo sa predávajú aj koncentráty. Táto má vyše 300mg. Za vyskúšanie nič nedám a niektoré baby písali, že mali po nej aj lepšiu pleť 😉 Idem proste teraz na to "bylinkami" 🙂 nech som tip-top na ket 🙂

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak...

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 xixix presne aspon ma muz nezahlusil on nechcel dve dat ale ja som sa sama rozhodla vsak ked mi povedali ten ubohy stav co mi zostalo a nakoniec nic na mrazenie tak sa modlim teraz

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ale ja mam sedavu robotu...to je zlé?

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 nieeee, to chod domov, lez jeden den...potom maš sviatky a po chod do práce:( neutekaj hned do práce, nevyplatí sa to

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 tak ja som si kladla take iste otazky 😉 Mali sme 4 embrya, dve mi vkladali, ake som pisala. Dalsie dve morulky nechali este do druheho dna kultivovat, ze co z toho bude. A nebolo nic, neboli vhodne na mrazenie. Tak som bola presvedcena, ze aj tie dve v brusku tak skoncia. Ale presvedcovali ma, ze vlozili tie kvalitovo najkrajsie a ze boli sice pomalsie vo vyvoji, ale bez fragmentacii, co je dolezite. No ale ja som samozrejme neverila, ze maju sancu a mozu sa chytit. A stalo sa 😵
Tak drzim tebe palce 😉

ada83
21. mar 2013

@fantinka a kde si to kupila

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 aj ja mám sedavú robotu, ale ostan aspon jeden den doma. fakt.

fantinka
21. mar 2013

@elle81 určite 2-3 dni doma oddych, ležať, nenamáhať sa. Ja som bola doma 2 týždne, týždeň po OPU a týždeň po ET. Síce mi to nepomohlo, lebo sa ani jedna blasta nechytila, ale urobila som pre to maximum.

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 tak ti budeme drzat palce 🙂

fantinka
21. mar 2013

@ada83 normálne v lekárni.

ada83
21. mar 2013

@fantinka a co si mam pytat

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka tak to sa mi páči..veeeľmi🙂 porozmýšľam aj ja veru.

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 ty kokso presne to u teba tak postupovalo ako u mna skoro no tiez ta morulka neprezila pockaj ale kedze mam dve blastocysty tak to je dobre nie? lenze jedna je beckova neznamena ze je fragmentovana? myslim ze spomynala ze moc nie len ze je pozadu aaaa

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka lenze ja som uz v robote slubila ze pridem 😒 ja som taka sprosta ☹

elle81
21. mar 2013

@fantinka ale ved to sa aj tak uhniezduje az na 4den, tak si myslim, ze by sa nic nestalo 😕

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 naozaj, nechod...chod domov, lahni si a oodychuj, vylož nohy, čítaj...a pozitívne mysli

ada83
21. mar 2013

@elle81 nechod to prace aspon ten jeden den ostan doma sestricka nam povedala ze mame prist domou a vylozit si nohy

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 az na 4ty den sa uhniezduje ozaj a na druhy den po et nie su take pocity ako keby pichanie alebo tlaky a tak?

fantinka
21. mar 2013

@ada83 pýtaj si včeliu materskú kašičku - v akej forme budú mať, ale min. 200mg v jednej dávke.

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no a stojí 4.50, treba na to ísť cez prírodu si myslím. ja si dám teraz 2 mesiace očistnú prestávku, spravím si nejaké vyšetrenia, tú genetiku asi nestihneme vybaviť, ale teraz sa to podarí, cítim to v kostiach 😀

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 mne povedali že áno, do 72 hodín sa uhniezduje, ale že potrebuje svoj čas a pohodlie🙂 takže aspon jeden den kluuuudíííík🙂

fantinka
21. mar 2013

@elle81 nemôžeš vedieť, u každej je to iné. Tebe sa môže uhniezdiť na 2-3, niekomu aj hneď, keď sú šikovné 😉

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 7
važne zacinam rozmyslat, ze zostamem doma 😒 ja viem ze by to bolo najlepsie, ale ja som tak blbá 😒 ...este sa v sobotu opytam sestriciek co si o tom myslia ....a vy si co myslite, kedy sa to asi uhniezduje?

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka neviem preččo, ale ja to tiež cítim že to bude oka🙂

fantinka
21. mar 2013

@elle81 tak povedz, že ťa bolí zub a ideš k zubárovi no 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 mne povedala dr. , v pondelok som mala vklad, že vo štvrtok sa to má uhniezdit...do 72 hodín mi bolo povedané

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre