ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

elle81
21. mar 2013

@fantinka tak so som tak citala, ze cca 3-4den sa to tak uhniezduje, ale samozrejme ze je to individi

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidíš, to je základ, myslieť pozitívne a vôbec nemyslieť na to, že keď to nevyjde, tak pôjdeme zase. Nepôjdeme už viac nikdy, jedine kúpiť kočár 😎

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 su 🙂 take zvlastne pichanie 🙂

muchotravka166
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ty kokso tak je mozne ze to citim ze sa uhniezduje? mam bolesti v podbrusku

katulka25
21. mar 2013

@ada83 ano.uz mam doma lieky.tak ken cakam kwdy pride mrcha

ada83
21. mar 2013

@elle81 urcite ostan doma nehrn sa do prace

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 aaaa tak to pichanie je uhniezdovanie aaa boze nechcem sa este velmi tesit 😝

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no a prave preto si myslim, ze by som vo stvrtok este mohla pracovat a potom si oddychem

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka a postielku, dupačky, bodyčka...že???? bože, tie detské vecičky sú teraz tak krááásne...a moja maminka ide pracovat do anglicka, už tam tri roky bola, tak som jej povedala, že určite to teraz vyjde a ona mi bude kupovat next vecičky, tak sa smiala..že jasnéé🙂))

ada83
21. mar 2013

@katulka25 tak uz ides do dalsieho boja ja pojdem po mrske za dr nech uz pride aby som tam mohla ist

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 neee, nech sa pekne zoznnámi s maternicou, nestresuj ho.))) len pekne chod ty domov..žiadne také do prácde

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@katulka25 supeeeeeeer, tak to sa ti už kráti🙂

elle81
21. mar 2013

@ada83 no ved uvidim co urobim, ale beriem to tak ze aj tak len cely den sedim 😒

fantinka
21. mar 2013

@muchotravka166 nemysli na to hlavne a nepozoruj sa...ja som si tiež bola istá, že som tehu a všetko sú to len tie hnusné hormóny.

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@muchotravka166 áno, je to možné🙂

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jasné a ja budem mať určite babu! 😀 a budem jej kupovať samé handry 😀

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to nemozem ani v robote povedat...poviem asi az v pondelok ze vo stvrtok nepridem....aj ich vystre 😀

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka aj ja takto , aj ja🙂) kolegyna chce chalana, tak sme povedali, že vymeníme ak to vyjd opačne..ona je druhý den po Et, tak som zvedavá,,,,,,ale tak ja si musím pohnut, lebo ked ona teraz otehotnie, tak čo jej ja dám na výmenu???? haaaa? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 ja som si myslela ze uhniezdovavie, ale u mna to 1krat nevyslo 😒

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 neboj,nevystrie, už všetci budú myslou doma🙂))

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka pockaj ale ja som skoro tak ako keby po ket chapes mam darovane vajicka takze asi v tom bude troska rozdiel nestimulujem

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 presne aj ja som cítila, aj som jeden den spinila a nevyšlo to ani mne

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 a co si citila? to iste pichanie? boze

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja viem ze by som vas mala posluchnut 🙂 nieco budem musiet vymysliet

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka este nemas babo a uz menis 😀

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 noooo, ale šak musíš stratégiu vymyslieť🙂))

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidis...a to som zostala doma z prace, ale zas na druchej strane musim povedat, ze som vtedy velmi ocjorela, dostala som silnu chripku, takze ja to pripisujem aj tomu 😒

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej ja uz mam zase na kocikovanie kamosku ze bude chodit ze ci jej poziciam ja ze hej nie je problem mozes aj kazdy den 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 ja tiež nie som za to, aby si bola na pn, alebo vkuse ležala..ale aspon ten prvý den a potom tretí,, štvrtý klud...ja som týžden oddychovala a potom som išla do práce🙂 ja si myslím, že ked sa má uchytit, tak sa uchytí, ale daj si den pauzu

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 noo, take pichanie, ako nikdy predtym..taky novy pocit...nieco nove pre moje telo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre