ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
21. mar 2013

@elle81 kľudne si rob srandu, šak idem v utorok kaderníkovi, zafarbím sa na čierno 😀

elle81
21. mar 2013

@fantinka neeee dobre to mas 🙂 😉

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 hahahaahah do prdele to fakt aaau no mne to nepichali chvalabohu ani po et, lebo ja som bola ako keby po ket vsak viete darovane boze bohvie ake to je ale stimulovala som bez vysledku ale to mi pichali do brucha

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka hahaah koli tomu sa nefarbi na cierno to nezakryjes xixixiix 😀 ale nie

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 to sme si mi pichali asi vsetky

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa presne ja som vcera kukala twilight poslednu cast rozbresk ale ma to dve casti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si dalsia co to kukala jedna to tiez kukala koli dalsej obe maju deti aaaaaaaaaa

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 tak ano to je posledna inekcia pred opu

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 noo, tak veru..konecke 🙂

ada83
21. mar 2013

@katulka25 no. vidis este aj spolu dostaneme mersku tak budes mat o mesiac starsie babo

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka nesmej sa vazne mi to poradila kocka, ze si to mam precitat ona citala tu knihu stvrtu cast, a ja ze si to stiahnem a kuknem obe posledne casti ze ona vtedy otehotnela a este jedna co jej to odporucila , takze ine nam nezostava len otehotniet haha

ada83
21. mar 2013

@elle81 to je sikovny mne pichala mama do brucha a ties som ba ako narkoman

fantinka
21. mar 2013

@muchotravka166 čo? kto má deti? 😀 no ja som na tom bola aj v kine a dnes som si bola v gorile po dvd poslednej časti 😀 je to divné, ale mám tie filmy rada, aspoň pri nich nerozmýšľam nad ivf 😀 😀

elle81
21. mar 2013

@ada83 veru, dopichane sme jak sito

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka noo vazne ti hovorim kocka co ma dvojicky mi to povedala , ze nech si to precitam , ja ze no knihu nemam stiahnem si to , lebo ze ona ked bola po ivf jej to odporucila jedna ktora to tiez citala a otehotnela , takze to asi zabera takze dajme si vecerny kruzok twilight hehe

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 a ako ta pichol aspon dobre? 😝

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 celkom dobre 🙂

fantinka
21. mar 2013

@muchotravka166 tak tomu neverím 😅 ale kuknúť si to môžeš, pomôže to psychike - asi preto otehotneli, nemysleli na nič.

muchotravka166
21. mar 2013

inak ja som bola doteraz fajciarka priznam sa, vcera v den et som uz nefajcila a ani dnes nefajcim nechcem fajcit a dufam ze nedostanem abstak, neviem aky to ma vplyv ked zena bola tuhy fajciar ale ked ma chyti chut asi schmatnem po tom a mozno sa max pogrcam 😀 ale robim to pre miminky

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka no uprimne ja som pri tom zaspala hahaha a potom som si to este raz pustila aby som vedela vobec o com to je ale krasne to je no nakoniec prezila a teraz zeriem ako svina lebo som prestala fajcit

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 ja som mala hodnotenie gr. II (grade II) - mne to vyslo v brne. Tam to znamenalo, ze morfologicky su kvalitne, ale pomalsie vo vyvoji. Morulka je po spravnosti na 4. den a moje 1 embryjko bolo morulka az na 5.den, to uz malo byt blastocysta. A stale je medzi mojimi chalanmi den rozdiel 😉

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 nooo presne tak som mala morulka bola na piaty den a dve sa prestali delit a dve mi zostali tie blastocysty takze neviem no morula asi bola pozadu , tak ako u teba. ty kokso no som zvedava ako to dopadne u mna, a tiez hovorila ze je troska pomalsie ale ze to moze dobehnut ale presnee veci mi az tak nepovedali

bibi24
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@fantinka
@elle81 babule, lezanie doma uchytenie embryjka neovplyvni 😉 Mozete fungovat normalne a chodit tiez do prace. Len sa vyhybat tie prve dni sexu, teplym kupelom, sportu, fyzickej namahe, stresu 😉 a robte veci co vas tesia 😉
Ja som mala et v nedelu a v pondelok do prace 😉

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 nie, uhniezdenie nemozes citit 😉 to mas z progesteronu 😉

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 ahaaa a ja ze to sa tam zahryzkavaju hmm skoda a ja ze uz to nieco znamenaa, ale tak utrogestan beriem uz od piatku a zeby az teraz zacal ucinkovat?

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 a velmi ti schvalujem to nefajcenie 😉
Ano, utrogestan robi divy 😀 Cim dlhsie ho beries, tym viac ho v tele mas. A tvoje telo ma pocit, ze je tehotne, lebo v prirodzenom cykle zacne progesteron produkovat zlte teliesko vytvorene po ovulacii.

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 ahaaa takze by som tam toho utrosu asi aj mala mat dostatok na to zlte teliesko ktore je ovsem doleziteee na uhniezdenie aaaa modlim sa uz k bohu boze a diky za to nefajcenie robim to len a len koli detom

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 inak to nefajcenie dufam neni velky sok pre telo a pre miminky ovsem

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 urcite nie 😉 Milionkrat je lepsie nefajcit 😉

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 😝 tak hadam bude preco hehe

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 idem spinkat dobru noc prajem dievcata a dievca 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre