• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@gigi77
hej k Petrovej :slight_smile:
22. mar 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gigi77 a to mi spravia u nás v car tú genetiku? či musíme ísť niekde inde? a čo keď budú zlé výsledky? že vytvárame s mužom nejaké mutované embryá? :grinning:
22. mar 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka neviem, ci sa este robi nieco ine, ja som si myslela ze iba to co mame v centre, nas hned na prvom pohovore v care poslali na konzultaciu k dr. a rovno k sestrickam na odber krvi :slight_smile: a myslela som si ze tym to bolo vybavene, ale urcite mi nerobili nic take, ci nevytvaram protilatky....hmm, staci ze ja som rh - a manzel rh +, uz z toho mala ela po porode zltacku jak fras, tak dufam ze ine protilakty nevytvaram :grinning:
22. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura myslis, ze sa jej mam este pokusat volat?
22. mar 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka
hej to robia v car.. a potom to hodnotí genetik.. Ondrejčák sa volá.. sme boli u neho aj na pokec a zisťoval aj choroby v rodine..
22. mar 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77
Petrovej? prečo?
22. mar 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura
@fantinka ano, tak sa volal, aj nam porobil najprv chlieviky, kto ako kde v rodine mal deti, postihnutia potraty a potom nam urobil krvne testy....my sme mali vsetko negativne a fakt to trvalo mesiac a boli vysledky, vlastne to bolo hotove spolu so schvalenou ziadostou
22. mar 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura super, tak to hneď poviem budúci týždeň Petrovej, že nech nám to vybaví. Možno to stihneme a budeme múdrejší skôr ako pôjdeme na vklad, ktorý sa možno nemusí podariť kvôli mutácii. Tiež sa ma pýtala embryologička na choroby v rodine, my okrem vysokého tlaku nič nemáme...
22. mar 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura len som sa jej nedovolala, chcela som vediet ohladne nasej ziadosti a manzelove vysledky, tak teraz je uz mimo ordinacnych hodin, tak ktovie ci je vobec este v centre, tak asi uz je neskoro sa pokusat volat....uz to necham na pondelok
22. mar 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka jasne, porad sa s dr. a potom sa na recepcii objednaj, tusim tam je v pondelok....my sme mali vtedy stastie, my sme boli na nas prvy rozhovor v pondelok, tak sme vybavili uplne vsetky vysetrenia, obaja s muzom sme isli od dveri k dveram ako take teliatka a nechapali sme :slight_smile: ale bolo to super, ja som tam bola totiz v lete, potom som isla na dovolenku a hned na to rovno stimulovat a v septembri uz bola ela v brusku
22. mar 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gigi77 tak to je ine stastie :slight_smile: v pondelok sa obj.petrovej a rovno aj k nemu. Dakujem velmi.
22. mar 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
noo čitam tu aj radostné správičky čo veľmi gratulujem :slight_smile: ale žiaľ aj smutné správy :frowning2: Baby hlavu hore,moc vám držím palce,aby to čím skôr vyšlo.Poznám to aj mne sa zrútil skoro celý svet po 1 IVF všetci mi dávali veľké šance aj dr. a zrazu nič a zase sa všetci nestačili čudovať,že prečo zo nevyšlo.Aj som rozmýšlala nad genetikou,ale nakoniec sme vyskúšali metodu ICSI a tá vyšla.
Stretli ste sa s tým,že pri IVF vám polku vajíčok oplodnia "na prírodno" že len kvapnú spermiu a druhú polku vajíčok ICSI? Teda závisí od toho samozrejme koľko má žena vajíčok :slight_smile:
22. mar 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte sa chcem spýtať tie baby ,ktoré idete po súrodenca mali ste podobné lieky ako pri 1 IVF? Mne dala Latáková rovnaké ako pred 5 rokmi,len silnejšie kvôli veku :slight_smile:
A inak dnes som mala dostať mršku a nič ako naschváľ tak čakám ........a začínam...
22. mar 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuratenko11 ano, ja budem mat rovnaky protokol, lebo som mala uspesny, tak ze preco menit, vravela mi dr. ze mi da znova bravelle ze je sice drahy ale vraj dobry a zabral, tak dufam ze to bude dobre...
22. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi77 ahooooj, no mne furt zavolala nazad..tak asi fakt dnes toho bolo straaaasne vela....ja by som jej až v pondelok volala, boh vie, kde už je a nemá pri sebe kartu...
22. mar 2013 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura a on je aj v železničnej nemocnici, že? my sme boli mi melušovej alebo tak nejako sa volá...ondrejčák je faaaakt odborník:slight_smile:
22. mar 2013 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 neboj, ak sa maju drapnut drapnu sa, mne vkladali dve 8-bunkov e a drapli sa obe...... i ked jedno v cca, 6tt odislo...
22. mar 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo jaaj bodaj by, vies co celu noc som nespala inak, citim tam take ako keby trpnutie alebo co pod bruchom pichanie, a zostalo mi strasne na grc v aute muz pozrel na mna ze to az tak? ja ze fuj nemame sacok a to sme sli k svokrovcom vonku som to predychala a potom zase sme sa vratili aj to teplo mi tam vadilo fuj
22. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 no to je vsetko vsetko len ten utrogestan :frowning2:
22. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo asi mi vadi teplo, v noci som sa potila kazde dve hodky som bola hore nenormalne fakt
@martinazvo fuuj hrozne ako klame ten utros ty kokos nemyslela som si ze az natolko robi tieto stavy utrogestan ale az takto? vsak ho nejem ale odspodu vkladam
@muchotravka166 no vsak to, je to simulacia tehotenstva a ked vkladas, nemas sice vedlajsie ucinky ako bolavy zaludok a zavratym ale citis sa "tehotnejsie"...... len je to cele hormonalny klam... preto je zbytocne dat na nejake pocity, dolezite su len a len testy a potom samozrejme krvicka...
22. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka je zvlastne, ze Vam nerobili genetiku to bola hned druha vec po zlom spermiograme co nam robili, kedze sme boli hned adepti na IVF a az potom protilatky a hormonalny profil.
Som myslela, ze sa to musi automaticky kazdemu pred IVF.
22. mar 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo no ty kokos toto je sila :grinning: nevadi testnem buduci tyzden niekedy aj ked by som uz dnes haha vsak to je strasne jak mi je zrazu
22. mar 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 stupa Tin hladina progesteronu, ja ho tlacim este stale, ale uz sa neviem dockat, koncom marca uz skoncim...
22. mar 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo no super dufam ze mi bude lepsie uff, a som zvedava ked testnem co tam bude ale zase nie som taka vystresovana neviem verim tomu a ked nie tak nie no
22. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 treba verit, ale trosku sa treba pripravit aj na neuspech...
22. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo jasnee som pripravena na vsetko ale neuspech treba vyrvat z hlavy zatial treba pozitivne a co pride to pride no nie
22. mar 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 je to individualne, ja som sa pripravovala na obe alternativy aby som to lepsie zvladla keby sa nepodarilo...
22. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo hovorim ja som na vsetko pripravena, uz horsie nemoze byt ako to ze nemozem mat vlastne deti
22. mar 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok