ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
24. mar 2013

@ada83 no je to pravda. Rano som menej zhovorciva.

ada83
24. mar 2013

@katulka25 a ja som mala strach z opu tak som tiez nemala naladu

ada83
24. mar 2013

@katulka25 ty pojdeš asi rano na 7 sa objednať ja možem až okolok 8 moja dr zacina o 7:30 ale chodi okolo 8

jerry23
24. mar 2013

ahojte kocky...chcem sa opytat na vas nazor....Doc. Valky mi povedal, ze ked mi dojde menzes, aby som 1-2. den menzesu prisla na odber krvi, aby si vedel urobit hormonalny profil...neviem teraz, ci mam ist v pondelok aj bez objednania..alebo v pondelok si zavolat a ist v utorok. Dnes rano som dostala menzes, takze je slabsi, ale je.

dakujem za vas nazor

ada83
24. mar 2013

@jerry23 skus si hneť rano zavolať na recepciu oni su tam už pre 7 a uvidiš čo ti povedia že či máš prisť

jerry23
24. mar 2013

@ada83 no, lenze hodinku a pol je cesta....sme z NMnV..inak by som to tak vyriesila..a berie ma tam manzel na aute, a tak preto rozmyslam, ci ma ist zajtra do rannej do prace, alebo nie

ada83
24. mar 2013

@jerry23 na horm profil beru krv stále počas dna no možno ti zoberu krv aj bez objednania neskusala som to ale viem že ked ideme za dr tak vtedy nie je problem zoberu ti krv ak to povie dr sestrička

katla
24. mar 2013

@jerry23 Ak je dnes slabsi a vies, ze zajtra bude normalny, tak tam kludne zajtra chod aj bez objednania.

katulka25
24. mar 2013

@ada83 nona zas na 7.00 este pred robotou 🙂

katulka25
24. mar 2013

@jerry23 na krv sa netreba objednavat. Len sa na recepcii obhednas a sestricky ta zoberu 🙂

jerry23
24. mar 2013

dakujem....ja som si aj myslela, lebo asi nieco take aj Doc. Valky spominal, ale tolko info, ze som pozabudla...

ada83
24. mar 2013

@katulka25 takze sa nestretneme

jerry23
24. mar 2013

a este jedna otazka, nieco spominali aj o manzelovom spg, ale neviem, ci tam sa objednava, alebo by mu to urobili aj bez objednania, ked tam budeme...alebo to robia len v stredu?

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@katulka25 prvý den sa ráta riadny menzes...takže od rána začni brat, teda dnes ráno prvú...či? ja som tak mala

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@ada83 to bolo vtedy ked sme sa aj my dve stretli? ja som ju tam veru nevidela🙂))

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@jerry23 prvý den sa počíta riadny den menzesu....ja už svoj prvý ani nerátam, takže ak maš slabší, tak ten druhý den je ako prvý....skús si zavolat a objednaj sa

katulka25
24. mar 2013

@ada83 no asi nie. Skoda

katulka25
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem za radu 🙂

gigi77
24. mar 2013

@jerry23 ahoj, tam moj bol na spg teraz v piatok ale musis ho objednat, ono, ked tam rano pojdete na krv, mozno budu mat volny termin, takze skusit mozete ci mu to neurobia hned...ale moj drahy bol az na pol jedenastu

gigi77
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jasne zajtra jej zavolam urcite, dufam ze tam este bude a ze ju chytim a hlavne ze to vybavime, behla by som aj osobne, len idem zajtra s elou na gastro konzultaciu tak asi budem na obed prave na ceste domov s nou, aby mohla spat doma ☹

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@gigi77 no, tak dúfam že to oka dopadne....aj so žiadosťou, aj s malou...držím prsty🙂

ada83
24. mar 2013

hej vtedy ona sedela pri dverach do kancelarie
@cucoriedkacucoriedka

katulka25
24. mar 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka to hovorite o mne 🙂 vacsinou sedavam pri valkyho kancelarii 🙂

ada83
24. mar 2013

@katulka25 hej ako si na to prišla 😀 😉 😉 😀 😀 😀

katulka25
24. mar 2013

@ada83 zenska intuicia 🙂)

ada83
24. mar 2013

@katulka25 jaj a to som zabudla 🙂 😉 😉 😉 😉

katulka25
24. mar 2013

@ada83 tak som pripomenula 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@katulka25 nooo, asi o tebe veru🙂)))))) ja som vychádzala z wecka vtedy...ty si taká pekná blondínka s polodlými vlasmi?🙂)) hehe..lebo som kukala, som vedela že tam budeš...alebo tam bola ešte brunetka...sedela...inak, ak by si to bola ty, tiež pekná🙂)))))

katulka25
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jeej aky kompliment 🙂 ja som ta brunetka 🙂) a ja som tam nikoho zvas nevidela :( snad sa raz vsetky stretneme 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@katulka25 🙂))))) vidíš to, som sa trafila🙂)) ja idem v utorok po veľkej noci na kontrolu, ale až na 8.30:))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre