ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

panki
25. mar 2013

@fantinka Ja sa práve preto pýtam, lebo 2.4. idem na zákrok ja. A už sa mi stalo 8.3., že ma ten nechali od 7.00 do 10.30 sedieť na posteli v pyžame, vystresovanú do vývrtky a potom ma poslali domov, lebo sa mi za ten čas spravil mini herpes na perach. Preto ma to zaujíma, že či to bola náhoda, alebo to tak funguje bežne, aby som vedela načo sa mám zasa pripraviť.

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@fantinka ja to riešim cez pečiatku a priepustky...je mi to jedno..nech vedia🙂)) aspon nebudú prekvapení ked ma s bruškom uvidia🙂

fantinka
25. mar 2013

@panki aha takze ty si cakala uz na zakrok? Som myslela ze na konzultaciu alebo tak. Tak to dom cakala iba raz, lebo petrova neprisla na moj opu 😀 a robil ho nakoniec valky.

fantinka
25. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 len nechcem reci okolo seba chapes. A ty robis vo velkej firme? Lebo nas je v budove len 160 tsk by sa suskalo a to neznasam.

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@fantinka no, nás je asi 400? predpokladám...ale tak moje okolie vie, že to riešim, minimálne na odbore...🙂

panki
25. mar 2013

@fantinka ano čakala som už na zákrok, na smrť vystrašená z narkozy, ešte k tomu mi tam vozili baby po narkoze, tak som videla co ma caká. No veru takto vyklepaná som ešte nikdy nebola....nie som typ čo sa bojí, ale toto mi zobralo 10 rokov zo života.

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@panki no, nič príjemné veru

ada83
25. mar 2013

@denulka85 ahoj deni ako?

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@ada83 ach, ved ja na nu dnes tiež myslím.....

ada83
25. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nevim co je s mou ked sam ani vcera neozvala

katulka25
25. mar 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka ako tak citam,tak je nas viac co su zvedavi co je s denulkou. Snad mic vazne a coskoro sa nam ozve.

ada83
25. mar 2013

@katulka25 neviem skusala som jej písať na fb ani tam mi nenapisala

denulka85
25. mar 2013

Baby takze utz stale nic, gestacny vacok stale rovnakej velkosti a prazdny takze zajtra myslite na mna je najhorsi den v mojom zivote 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ada83
25. mar 2013

@denulka85 deni to je mi luto ☹ ☹

elle81
25. mar 2013

@denulka85 tak to sa veľmi ťažko číta ☹ , ale počkaj este dozajtra, co ti povedia

denulka85
25. mar 2013

@elle81 rano idem gyndosovi pre papiere a potom na interne a odtial rovno do spitalu bez toho sa nedam cistit kym ma ony nepozru som sklamana a citim sa na hovno bodaj by som mala radcej negativny test ako prvy krat ako toto 😔

elle81
25. mar 2013

@denulka85 bože... ☹ je to hrozné...čo všetko si musime vytrpieť 😒

ada83
25. mar 2013

@denulka85 možno oni tam uvidia niečo ine a nebudu ta cistit

katulka25
25. mar 2013

@denulka85 je mi to straasne moc luto. Zajtra na teba silno myslim.drz sa moja. Ked uz budes doma, ozvi sa. Drzim prsty

denulka85
25. mar 2013

@elle81 vidis, ale cistit sa nedam kym nepozre dalsi dr, ci moj gyndos ma pravdu som sklamana rozpravala som sa s jednou pacientkou vraj pred 4 rokmy nezbadal 10cm gazu po porode takze uz neverim len to ma serie ze neberiem lieky nic viac 😔

denulka85
25. mar 2013

@ada83
@katulka25 neviem bojim sa ako to dopadne, ale isto chcem ist domov hned na vlastnu zodpovednost

elle81
25. mar 2013

@denulka85 to akoze ktory dr.mezbadal 10cm kazu?.....a pravdaze, daj si to pozriet u viacerich lekarov, ide o teba

denulka85
25. mar 2013

@elle81 gazu obvaz.... aspon t mi hovorila mozno ma len chcela podporit neviem

elle81
25. mar 2013

@denulka85 to ja jedno...ale daj sa este pozriet, nieje to len tak 😒

katulka25
25. mar 2013

@denulka85 ja ked som bola na kyrete a isla som hned rano, tak vecer som mohla ist domov. Myslim, ze minim. 8hodin tam musis lezat. Daju ti aj antibiotika do zily, ako prevenciu zapalu. Drz sa moja
Drzim palce aby to co najskor preslo

denulka85
25. mar 2013

@katulka25 kedy vecer ta pustili domov? ja tam idem hadam na 10.30 kym vybavit ekg

denulka85
25. mar 2013

@elle81 presba tak hlavna vec ma najviac boli nevie mi povedat co je toto... ked sa ho pytam ci to je anembryomola tak povie to inak vyzera

elle81
25. mar 2013

@denulka85 to kto? doc.,alebo tvoj gynekolog?

denulka85
25. mar 2013

@elle81 moj gyndos, dnes mi dobre popotlacal brucho ze ma boli citim svalovku alebo keby mi niekto do brucha slahol 😖

elle81
25. mar 2013

@denulka85 ty kokos.....a naco si tam isla? mala si ist do centra!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre