ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
26. mar 2013

@sakura hej ked už jedno máš ak to ináč vnimas ako mi čo čakáme na svoje 1 dieta

fantinka
26. mar 2013

@sakura prvy ket 🙂 jasne bude.

katulka25
26. mar 2013

@sakura tak super. A tebe tusim pichali aj nejake inekcie nie? A ku komu chodis? Uz tu mam z toho zmatok :(

sakura
26. mar 2013

@katulka25
hej ešte som bola pichať na pohotovosti 2x pregnyl 🙂 Chodím k Petrovej 🙂

cuculik1
26. mar 2013

@sakura ahoj chcem sa len opytat ci to aj pri ket sa picha pregnyl? Niekde som citala ze to moze pomoct ale nevedela somze sa to robi aj v sk centrach

sakura
26. mar 2013

@cuculik1
hej pichli mi na sále a ešte mi dala dr domov 2 ampulky aby som si šla dať pichnúť na pohotovosť..ale nie každej takto dávajú.. neviem podla čoho rozhodujú...

cuculik1
26. mar 2013

@sakura zaujimave. Citala som ze hcg mnohym zenam pomoze...

sakura
26. mar 2013

@cuculik1
no sú tu baby ktoré ešte takto pichali a niektoré nie..

gigi77
26. mar 2013

@sakura ved uvidime, ako dopadnem po VBN, idem v utorok za dr. Petrovou, ze co dalej a ci sa to da poslat. pred dvomi rokmi to bolo postavene na mojej endometrioze, ale vtedy im stacil utz a krvne vysledky, dnes to vraj treba mat uz potvrdene laparkou...no ale mne sa vdaka eluske endometrioza stratila, mala som ju v pociatocnom stadiu, nie velku plochu, i ked pri OPU mi do toho nechceli pichat, tak jeden vajecnik ostal plny vajicok...takze neviem, ako to s tou ziadostou bude, aby bola sanca ze nam ju nevrati...ze vraj teraz chcu mat vsetko na papieri, preco to nejde, ale niekedy sa ani nezisti pricina a nejde to, tak neviem, uvidime co povie petrova, mozno ze len v labaku sa rozplyvala kvoli tomu ze spg bol lepsi ako pred dvomi rokmi.

gigi77
26. mar 2013

mne nepichali pregnyl, len agolutin po ket

karkana
26. mar 2013

@muchotravka166 takže budeš tehulka???držím palce

muchotravka166
26. mar 2013

@karkana ano uz SOM tehulka treba to tak brat 😀

denulka85
26. mar 2013

Baby takze som doma ziadny keret sa nekona, dr. primar matuška povedal ze key sa hcg stupa a nekrvacam nebude ma cistit chce pockat dva tyzdne a medzi tym mi budu robit utz a hcg takze teraz cakame

fantinka
26. mar 2013

@denulka85 to je strašne, to naťahovanie a kedy ti robili naposledy utz? Fakt je hrozné, čo sa ti deje 😢

denulka85
26. mar 2013

@fantinka dnes v nemocnici isla som si tam lahnut ze idem na cistenie a tak som bola takze dlhe cakanie caka na nas

fantinka
26. mar 2013

@denulka85 a stále tam nič nevidia? a na čo teraz budú čakať? či sa to tam objaví?

denulka85
26. mar 2013

@fantinka ano mali taky pripad a nie jeden ze sa tam obajvi neskor

katulka25
26. mar 2013

@denulka85 ak rastie hcg tak snad to vyjde. Drzim palce

fantinka
26. mar 2013

@denulka85 boze to su stresy..az ma brucho rozbolelo z toho...velmi drzim palce! Za toto by tam mali byt rovno tri 🙂

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 bodaj by ti to vyslo strasne ti to prajem a viem si predstavit ako trpis vidim to , sami sme si vsetky presli trapenim tak dobre ze si to nevzdala ani to nevzdavaj . myslim na teba

muchotravka166
26. mar 2013

@sakura inak toto som sa chcela spytat ci mozem ist na pn uz svojej gynekologicke po krvi?

sakura
26. mar 2013

@muchotravka166
hej.. IVF patrí medzi rizikové takže PN môže byť.. Aj ja som tak bola od začiatku ako mi potvrdili tehu....

sakura
26. mar 2013

@denulka85
fuuha drž sa moja.. dúfam že sa krpček čoskoro ukáže 🙂 To je nejaký tajný agent 🙂

fantinka
26. mar 2013

@muchotravka166 ty to mas jak naplanovane 🙂 super len nech ciarky silneju.

muchotravka166
26. mar 2013

@sakura ahaa takze od krvicky mozem ist k svojej gynekologicke a prevezme ma od obvodneho lebo som pn stale

denulka85
26. mar 2013

@sakura
@muchotravka166
@fantinka bABY kerbyx bolo klesajuce hcg alebo spinenie tak to hned idem do spitalu na ukoncenie ale mozno vsetko bude ok

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 no vsak toto sakra nechapem cele ako je to mozne co to je a co ti povedal akoze ten doktor to preco alebo stalo sa to uz akoze

elle81
26. mar 2013

@denulka85 tak ten lekár urcite vie co robi, dobre si urobila ze si tam isla...velmi ti drzim palce a myslim na teba 🙂

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166
@elle81 moje baby mna poslali uz na kyret do nemocnice moj dr. s lattakovou a primar sa cudoval ze lattakovej nevadi ze hcg stupa tak preto ma tam poslal moj gymdos ze mam si ist nahnut a dat sa cistit on nemal este taky pripad. ale primar mal aj omnoho horsie ze najdolezitejsie je odpocivat a nechape preco ma dr. stresuju ked je este skoro tak mu verim lebo je dobry a ma dobre recenzie ale hlavne skusenosti mal uz taketo ze poslali na cistenie a potom vsetko bolo ok

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 ja odpadnem tak toto je sila nechapem pritom lattakovu chvalili ty kokso vau , no a ja som sa stazovala na valkyho ze je uz stary ale asi mu mozem dakovat fakt nerozmyslala si prejst inde? alebo celkovo do ineho car keby nahodou doslo k tomu co dufam ze nebude treba a budes tam mat miminko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre