• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

8. decembra 2016 
@sakura hej ked už jedno máš ak to ináč vnimas ako mi čo čakáme na svoje 1 dieta
26. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sakura prvy ket :slight_smile: jasne bude.
26. mar 2013 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sakura tak super. A tebe tusim pichali aj nejake inekcie nie? A ku komu chodis? Uz tu mam z toho zmatok :(
26. mar 2013 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka25
hej ešte som bola pichať na pohotovosti 2x pregnyl :slight_smile: Chodím k Petrovej :slight_smile:
26. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sakura ahoj chcem sa len opytat ci to aj pri ket sa picha pregnyl? Niekde som citala ze to moze pomoct ale nevedela somze sa to robi aj v sk centrach
26. mar 2013 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cuculik1
hej pichli mi na sále a ešte mi dala dr domov 2 ampulky aby som si šla dať pichnúť na pohotovosť..ale nie každej takto dávajú.. neviem podla čoho rozhodujú...
26. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sakura zaujimave. Citala som ze hcg mnohym zenam pomoze...
26. mar 2013 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cuculik1
no sú tu baby ktoré ešte takto pichali a niektoré nie..
26. mar 2013 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sakura ved uvidime, ako dopadnem po VBN, idem v utorok za dr. Petrovou, ze co dalej a ci sa to da poslat. pred dvomi rokmi to bolo postavene na mojej endometrioze, ale vtedy im stacil utz a krvne vysledky, dnes to vraj treba mat uz potvrdene laparkou...no ale mne sa vdaka eluske endometrioza stratila, mala som ju v pociatocnom stadiu, nie velku plochu, i ked pri OPU mi do toho nechceli pichat, tak jeden vajecnik ostal plny vajicok...takze neviem, ako to s tou ziadostou bude, aby bola sanca ze nam ju nevrati...ze vraj teraz chcu mat vsetko na papieri, preco to nejde, ale niekedy sa ani nezisti pricina a nejde to, tak neviem, uvidime co povie petrova, mozno ze len v labaku sa rozplyvala kvoli tomu ze spg bol lepsi ako pred dvomi rokmi.
26. mar 2013 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne nepichali pregnyl, len agolutin po ket
26. mar 2013 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@muchotravka166 takže budeš tehulka???držím palce
26. mar 2013 o 11:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@karkana ano uz SOM tehulka treba to tak brat :grinning:
26. mar 2013 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Baby takze som doma ziadny keret sa nekona, dr. primar matuška povedal ze key sa hcg stupa a nekrvacam nebude ma cistit chce pockat dva tyzdne a medzi tym mi budu robit utz a hcg takze teraz cakame
26. mar 2013 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denulka85 to je strašne, to naťahovanie a kedy ti robili naposledy utz? Fakt je hrozné, čo sa ti deje :cry:
26. mar 2013 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fantinka dnes v nemocnici isla som si tam lahnut ze idem na cistenie a tak som bola takze dlhe cakanie caka na nas
26. mar 2013 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 a stále tam nič nevidia? a na čo teraz budú čakať? či sa to tam objaví?
26. mar 2013 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fantinka ano mali taky pripad a nie jeden ze sa tam obajvi neskor
26. mar 2013 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denulka85 ak rastie hcg tak snad to vyjde. Drzim palce
26. mar 2013 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denulka85 boze to su stresy..az ma brucho rozbolelo z toho...velmi drzim palce! Za toto by tam mali byt rovno tri :slight_smile:
26. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denulka85 bodaj by ti to vyslo strasne ti to prajem a viem si predstavit ako trpis vidim to , sami sme si vsetky presli trapenim tak dobre ze si to nevzdala ani to nevzdavaj . myslim na teba
26. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sakura inak toto som sa chcela spytat ci mozem ist na pn uz svojej gynekologicke po krvi?
26. mar 2013 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@muchotravka166
hej.. IVF patrí medzi rizikové takže PN môže byť.. Aj ja som tak bola od začiatku ako mi potvrdili tehu....
26. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85
fuuha drž sa moja.. dúfam že sa krpček čoskoro ukáže :slight_smile: To je nejaký tajný agent :slight_smile:
26. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@muchotravka166 ty to mas jak naplanovane :slight_smile: super len nech ciarky silneju.
26. mar 2013 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sakura ahaa takze od krvicky mozem ist k svojej gynekologicke a prevezme ma od obvodneho lebo som pn stale
26. mar 2013 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sakura
@muchotravka166
@fantinka bABY kerbyx bolo klesajuce hcg alebo spinenie tak to hned idem do spitalu na ukoncenie ale mozno vsetko bude ok
26. mar 2013 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denulka85 no vsak toto sakra nechapem cele ako je to mozne co to je a co ti povedal akoze ten doktor to preco alebo stalo sa to uz akoze
26. mar 2013 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denulka85 tak ten lekár urcite vie co robi, dobre si urobila ze si tam isla...velmi ti drzim palce a myslim na teba :slight_smile:
26. mar 2013 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@muchotravka166
@elle81 moje baby mna poslali uz na kyret do nemocnice moj dr. s lattakovou a primar sa cudoval ze lattakovej nevadi ze hcg stupa tak preto ma tam poslal moj gymdos ze mam si ist nahnut a dat sa cistit on nemal este taky pripad. ale primar mal aj omnoho horsie ze najdolezitejsie je odpocivat a nechape preco ma dr. stresuju ked je este skoro tak mu verim lebo je dobry a ma dobre recenzie ale hlavne skusenosti mal uz taketo ze poslali na cistenie a potom vsetko bolo ok
26. mar 2013 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denulka85 ja odpadnem tak toto je sila nechapem pritom lattakovu chvalili ty kokso vau , no a ja som sa stazovala na valkyho ze je uz stary ale asi mu mozem dakovat fakt nerozmyslala si prejst inde? alebo celkovo do ineho car keby nahodou doslo k tomu co dufam ze nebude treba a budes tam mat miminko
26. mar 2013 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok