ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
27. mar 2013

@silvinka20 no poslali ma do nemocnice ze asi anembryomola ale primar povedal ze to nebude to, treba pockat este dva tyzdne alebo ked zacnem krvacat okamzite mam prist teraz budem choit kazdy treti den na hcg a utz

gigi77
27. mar 2013

@ada83 ja idem na 11:30, ty ides tusim hned rano, ze? a cucoriedka tiez nejako, tak asi sa vsetky pekne minieme 😀

gigi77
27. mar 2013

@ada83
@fantinka jaj, tak to nie je nic take hrozne, ale ktovie ci nam to vobec odporuci, kedze my sme sli rovno na ivf, tak nemam ziadne potvrdenie ze mam priechodne vajickovody, tak ved uvidime, co navrhne a mozno to s tou nasou ziadostou nebude take hrozne, mozno to bude v pohode poslane 2.4 🙂 manzelov spg je sice zlepseny ale nema ho v norme....dr. sa ma pyatala ze hadam nebude mat manzel 100% spg? ja som sa smiala, ze asi tazko...embriologicka ked mi hovorila tie hodnoty, no co ja uz laik, mozem tomu rozumiet, ani neviem ake su normy a uz si ani nepamatam tie hodnoty, ked to clovek ani nevidi pred sebou, ona mala pred sebou aj jeho stare hodnoty aj nove 🙂 no, moj drahy si robi teraz srandu ze mu pomohla kysla kapusta 😀

marverka
27. mar 2013

ahojte snazilky, tehulky, maminy 🙂 🙂
ako vzdy ked neviem ako dalej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idem Vás poprosit o pomoc. Je tu niektora z Vas kt. prekonala mimomaternicove tehotenstvo po ET, alebo KETe a dobojovala to az do uspesneho konca?? alebo ste prestali bojovat s prirodou a IVF ukoncili??????????????????????????prosim Vás o akekolvek info. napr. aky dlhy cas ste potrebovali ci uz po fyzickej ale hlavne psychickej stranke na zotavenie, mali ste liečbu , ake vitaminy ste uzivali, no proste cokolvek. Budem vdacna kazdej sprave a vopred Vám DAKUJEM.

ada83
27. mar 2013

@gigi77 hej katka ide na 7 cucoriedka na 8:30 ja 9:30 a ti na koniec skoda že to tak vyšlo ale čo už nie nieje to nič hrozne poležiš si asi 5 minut na koze a ideš domov beres utros 2X0X2

muchotravka166
27. mar 2013

@denulka85 ahaa takze oni to pk nevydrzali ty kokos, ja neviem a ked mate dobry spermiogram, tak nemoze byt problem v kvalite vajicok? alebo neviem

kuratenko11
27. mar 2013

@gigi
aj my máme spermiogram hraničnú hodnotu,a nijak to neriešila dr .čo zo žiadosťou proste sa nám nedarí tak ideme do toho,ale neviem akú diagnózu napísala 😉 Inak paradox je,že 1 IVF mal tiež sper.na hrane a teraz sa kritériá ešte znížili tak ich má v pohode 🙂 Ale aj tak nám to normálne nejde no nevadí ideme bojovať 🙂

lucia2505
27. mar 2013

@marverka ahoj, treba si nechať najprv laparoskopicky vybrať poškodené nepriechodné vajcovody a potom choď na ďalší ivf cyklus...držím palce 🙂

marverka
27. mar 2013

@lucia2505 ja som bola na na laparoskopii v piatok, lebo som uz krvacanie v brusnej dutine a zobrali mi pravy vajcovod, lavy mam a mal by byt ok,

ada83
27. mar 2013

@lucia2505 ahoj tak čo už sa chystáš na ket?

martinazvo
27. mar 2013

Ahojte dievčatá, veeeľmi vás zanedbávam, ani čítať nestíham.... ale PN ukončená, od 2.4. som naspať v práci. Rehabky na ruku už mám vybavené, ale musím si počkať až do 11.4., lebo ranné termíny sú beznádejne "vypredané"... Inak je tu stále rušno, dne definitívne dorábajú strechu a ja makám a upratujem po výmene okien - viete si predstavit ten svinčík okolo toho, vsetko je biele a zaprášené ☹

@denulka85 ahoj moja, no co to citam, drzim teda palceky nech to dobre dopadne, dufam ze sa miminko coskoro ukaze 🙂

@ada83 ahoooj, no ako ako, kedy ides na ket?

ada83
27. mar 2013

@martinazvo ahoj idem v utorok za dr dufam že sa dohodneme že po dalšich kramušach ideme na to teraz by som ani nešla do toho nejako som nachladnutá
takže už ideš makať 😀 😀 😀 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@gigi77 no, tak to teda budem držať prsty🙂 kedy ideš v utorok? ráno? ja na 8.30

martinazvo
27. mar 2013

@ada83 no super, takze april/maj je Tvoj 🙂 no ano, idem uz do robotky, aj sa tesim aj nie, vzdy som si tam nasla peklo aj po tyzdni a co tam bude teraz po tych 9 to si ani nechcem predstavit 😀

denulka85
27. mar 2013

@martinazvo ahoj ani nehovor je to cele ako keby za vlasy tahane... vcera my vyslali do nemocnice na kyretaz a odtial ma poslali domov ze inak vyzeraju zeny co potrebuju kyretaz, dnes so, bola u gyndosa zobrala som mu spravu z nemocnice a moc sa mu to nepacilo tak mi dnes zas zobral krv na hcg dnes budem mat vysledky lebo dal ze surne a zajtra utz.. tak som zvedava ako to cele dopadne

ada83
27. mar 2013

@martinazvo som zvedava ako sa ti bude pacit v praci po tej dlhej dobe

martinazvo
27. mar 2013

@denulka85 toto je najhorsie, ze ti lekari ohrnaju nos nad rozhodnutiami svojich kolegov a pacient si ma potom co mysliet chudak zmateny 😠 😠 😠

martinazvo
27. mar 2013

@ada83 nebude 😀 😀 😀 ale je to pre mna mensie zlo ako zostat doma.....

ada83
27. mar 2013

@martinazvo to hej ja idem v utorok za dr tak som zvedava čo povie už sa neviem dočkať

katulka25
27. mar 2013

@denulka85 ahoj moja, tak ako. Kedy budu vysledky?

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@ada83 adi, kedy ideš?

martinazvo
27. mar 2013

@ada83 drzim palceky nech je to co najskor...

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@ada83 ahaaa, už som si to aj prečítala🙂 takže mi nemusíš odpovedať 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@martinazvo ahoooj, no čítam že sa ideš zapojiť do pracovného procestu🙂) pekneeeee....🙂

lea231
27. mar 2013

baby ja idem zajtra na kontrolu, tak snad v aprilovom cykle ideme na to 🙂 snehuliaci uz cakaju

martinazvo
27. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoooooj, no idem to vyskusat.... sama som zvedava ako to zvladnem, lebo cely cas co som tehu som bola doma, snad budem vladat 😀

martinazvo
27. mar 2013

@lea231 ahoj moja, velmi velmi budem drzat palce 🙂

lea231
27. mar 2013

@martinazvo diky mooooc a ty sa ako citis. snad vsetko s babenkom je v najlepsom poriadku 🙂

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@lea231 no seruuus...perfektná správička🙂

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@martinazvo no, tak dúfajme že áno🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre