ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
28. mar 2013

@denulka85 urcite to bude vsetko dobre. Drzim prsty

denulka85
28. mar 2013

@muchotravka166 ani nehovor kazdy sa cuduje... som s caru dost sklamana 😔

nadej13
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ďakujem za odpoveď a ak môžem ešte jednu, Petrová povedala že ak sa do 14 dní po injekcii nedostaví mrcha tak sa žiadna príprava na KET nekoná, stalo sa Vám žeby neprišla? Potom sa ďalší pokus musí znovu pichnúť Decapeptyl?

muchotravka166
28. mar 2013

@denulka85 boze toto by som fakt nepovedala, naozaj som este zo zaciatku chcela k nej prejst ale dobre ze som to neurobila , neni taka este ostrielana asi, tam je valky sice niekedy si nepamata ani sam seba ale ked kona tak kona no neviem ake maju skusenosti iny, to je pravda ze ma hladal vonku a muz hovori vsak uz lezi vnutri haha ale spravil to asi dobre cele ked to takto je neviem sakra neviem toto preco je

denulka85
28. mar 2013

@muchotravka166 ani ja neviem co si mam cele o tom mysliet kazdy dr. povie nieco ine a primar zas povie ze to nieje este stratene kym sa zvysuje hcg clovek potom aby vedel na com je

muchotravka166
28. mar 2013

@denulka85 hm to ze keby si aspon krvacala a nezvysovalo sa hcg tak je to stratene uplne ale toto je zaujimavy pripad, boze drz sa fakt som zvedava na tvoje vysledky

katulka25
28. mar 2013

@muchotravka166 jeeej to je supeeer, tesim sa 🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@sakura ach, držím, jasné🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@fantinka a to nejako vplýva na úspešný ket ten film?: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som nevidela, asi preto to nevyšlooooo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

inak, supeeer účes🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@nadej13 no, to ti veru neviem na toto odpovedat....ja som dostala 31. januára decapeptyl. (20.DC)..a presne 8.2 menzes...takže neviem veru

muchotravka166
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka noo mala by si to pozrieeet haha a uvidis a ked to vide tak sa pokakam ze co to je :D

muchotravka166
28. mar 2013

@fantinka inak ten uces som ti tiez zabudla pochvalit velmi sa mi lubi tento strih ja som tiez tak nosila

fantinka
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to neviem 🙂 ale tvrdi to @muchotravka166 😀 v prvom rade to je psychika, lebo kukas film a nemyslis na nic. Ja dom po ET kukala sex v meste kurna 😀 takze ten neodporucam haaaha.

A dik za vlasy.

dasa118
28. mar 2013

Ahojte, som tu nova vcera sme sa dozvedeli s muzom, ze musime ist na umele oplodnenie a pozeram nejake chaty a clanky, ale zacinam mat z toho uz poriadny gulas :( . Viete mi povedat nejake skusenosti s centrami??

nadej13
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no mne to po kyrete blbne, som myslela že preto mi predpísala tú injekciu, ale asi ani tá nepomohla, tak ale každopádne ďakujem za odpoveď a teda ešte budem dúfať tri dni a potom teda čakať na ďalšie rozhodnutie Petrovej ak mrcha nepríde.

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@dasa118 ahoj..myslím že tu sme všetky, teda skoro všetky z iscare ba🙂 tak vitaj medzi nami🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@nadej13 no tak sa drž a silno ju privolávaj...nech si už v príprave🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@fantinka počúvaj ma, najlepšie bude ak si dáme nejakú rozprávku....na privolanie pozitívneho testu🙂

nadej13
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no už som si včera aj dala pohár alkoholu, ale okrem krútenia hlavy žiadny iný prínos ☹ ale ešte na to mám tri dni, už je aj po splne tak hádam...

dasa118
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka Dakujem , som teraz z toho este vsetkeho taka mimo.. a priznavam ze som si chcela s niekym aj tak popisat..kto uz vsakovake zakroky ohladom toho absolvoval..., kto aky problem mal.
Mojmu manzelovi zistili velmi nizky pocet spermii a nejake degradovane... tak asi budeme musiet absolvovat ICSI.
A vy ste ako na tom ak sa mozem spytat??

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@dasa118 v skratke....v septembri prvá návšteva v centre, v oktobri hysperoskopia, v novembri schválená žiadosť, pekné množstvo vajíčok odobraté, ISCI - 10 embryi, vklad v decembri nebol, lebo som dostala hyperstimulačný syndrom, tak sa čakalo dva mesiace, 4.3 vklad, 18.3 negatívny test...takže ešte máme 5, takže v máji druhý vklad.

neboj sa, ked sa do toho dostaneš, budeš taká múdra ako my všetky tu 😀 😀 😀 takže hlavu hore a do boja...my sa tu tak všetky navzájom utešujeme a podporujeme, je to lepšie ked vieš, že nie si v tom sama, aj ked vnútorne sa s tým sama musíš vysporiadavat. a tešíme sa ked sa to podarí niektorej z nás🙂

ber to ako cestu k vytuženemu cieľu🙂 niiekedy kratšiu, niekedy dlhšiu🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@nadej13 no, tak hádam prídu načas..to čakanie je stále najhorišie...akékoľvek:(

dasa118
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a ty si spokojna s ISCARE?

nadej13
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja viem, veď to je presne to že človek má dosť stresu aj z iných vecí, premýšľam že možno to tak príroda sama tak chce, nech som radšej pokojnejšia, odpočinutejšia (teraz finišujem so sťahovaním a v práci toho bolo veľa), stále si snažím hovoriť že sa veci asi dejú tak ako majú a musím to nejako prijať, alen občas je to na porazenie a potom ani asi tá mrcha nepríde keď ju človek tak túžobne očakáva - keď dúfa že nepríde tak je tu ako presne nastavené hodinky 😒

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@dasa118 neriešila som či som spokojná alebo nie...mám dobrú doktorku, petrovu, ktorej verím...aj ked to na prvýkrát nevyšlo, tak určite chyba nie je v nej...robí všetko rýchlo a presne...nič nezanedbáva...ale sú aj také, čo spokojné nie su, takže skús si viac názorov prečítať a aj tak sa musíš ty rozhodnut...mám kamarátku čo je v gynfive a tá si to chváli tam...

ja som sa tu dostala preto, lebo moj gyndoš je kolega s dr. petrovou, takže rovno ma k nej poslal..a neriešila som to🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@nadej13 áno, veci sa dejú tak ako majú🙂 ale ty si ešte mladá...ja mám už 36🙂 ale nevyzerááám....a ani mentálne nie 😀 😀 😀 😀 😀

fantinka
28. mar 2013

@dasa118 No a ja som zase v ISCARE od mája 2012, chodím k Petrovej...treba si na ňu zvyknúť 😉 my sme v júli riskli IUI (nechcela som ísť na laparku), nevyšla, tak sme si dali žiadosť v auguste a koncom septembra bola schválená. V októbri sme mali prvé IVF, ale mala som slabú stimuláciu, takže len jedno vajko a pred ET sa spomalilo, vložili ho, ale nechytilo sa. V marci sme mali 2 ivf, to sme mali už 9 vajok, 7 embryi a 2 blasty mi vložili, ale tiež sa nechytili...no a v máji idem na prvý KET 😀 a ten určite vyjde 😉 a dali sme si robiť len tie základné vyšetrenia, ale teraz si dáme ešte genetiku.

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@nadej13 ach, to malo byť pre dasu...ty si tak stará ako jaaaaa🙂)))))

fantinka
28. mar 2013
cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@fantinka áno, áno, aj mne to už vyjde...sa mi páči ako si si poprosila bábatko🙂) aj ja si prosím jedno🙂 dakujem🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre