• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

5. decembra 2017 
@fantinka ja si dokonca aj pamätám aký bol deň a akú hodinu v škole sme mali aj čo som mala oblečené bo to bolo teda ale zážitok, ak budem mať dcéru tak jej všetko vysvetlím aby nemusela toto zažiť.
28. mar 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka no to ti nepoviem, nikto to zatial nevie ako to skonci... :fearful:
28. mar 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka dufam moja ked sa spytam gyndosa tak na vsetko mi povie ze zatial sa zdrzi komentara, nevie co to znamena ale utorok uvidiem ci hcg stupa aj utz
28. mar 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka aj jaaaa...presne na moje narodeniny....a mama vtedy bola z toho hotová, lebo boli len tie hnusné obalené vložky nejaká gáza či čo...a bol ich nedostatok....vidíš to v akej dobe som to ja žilaaaaa?:slight_smile:))))
28. mar 2013 o 11:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka no skúsim v nejakej krabici nájsť ten papier kde som to počítala, prestala som po pozitívnom teste, ale potom ešte kyret a podobne, ale obávam sa že nás to vyšlo viac, síce mi ešte nejaké injekcie ostali ale no veď ak to v tej hromade po sťahovaní nájdem tak sa kuknem
28. mar 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 to faaaaakt? dobréééé:slight_smile:
28. mar 2013 o 11:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa118 teraz v marci som mala 2.ivf negatívne, poplakala som si, ponadávala na celý svet a nespravodlivosť, nasadila vitamín E na udržanie plodu, femibion 800, MACU a ešte pridám včeliu materskú kašičku a to by bolo, keby to v máji nebolo :wink:
28. mar 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fantinka ečko na na udržanie plodu? vidíš to, to som nevedela, muž berie ale tak si šupnem aj ja
28. mar 2013 o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka bože ako to spomínaš, si na ne pamätám, ja som mávala od začiatku veľmi silný cyklus, preto som aj chudokrvná, a to som ich musela mať aj dve pod sebou pre istotu, brrrrrr, to si dnešné devy ani predstaviť nedokážu čo to bolo. Inak ja stále hovorím že je fajn že sa lieta do vesmíru ale pre mňa bol obrovský pokrok práve vo vložkách lebo ten pokoj keď sa nemusíš báť o nepríjemnosti, to je na nezaplatenie
28. mar 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fantinka ja mam dobré skusenosti s alchemilkou.
28. mar 2013 o 11:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ja som to dostala v lete, cez letné prázdniny a tiež si pamätám tie hnusné 5cm vysoké vložky :grinning:
28. mar 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka inak to aj na inom fóre písali o tom E a zrejme to aj pomáha
28. mar 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja som si kúpila gynastan, tam je aj alchemilka, aj iné bylinky, ten odporúča aj bylinkárka piť. Lebo že alchemilka ako taká, môže spôsobiť potraty.
28. mar 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka hmm a tu macu aku uzivas?? odkial si kupila??? zatial ju uziva len moj muz...
Musim si aj ja nejake vitaminiky kupit... uz som ich davno neuzivala ked sa nam stale nedarilo.
A ak sa moze opytat ake mate zdravotny problem, ze musime ist na IVF?
28. mar 2013 o 11:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 no, za vyskúšanie nič nedáš :slight_smile: má to aj iné pozitívne účinky na organizmus, imunitu, takže....a ja mám také pekné priesvitné oranžové, tak sa aj dobre pijú :grinning:
28. mar 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 tak si ho fakt nasadím:slight_smile:

no baby, veru veru, teraz tie vložky sú na nezaplatenie:slight_smile: vidíš že evidenten vieme o čom píšeme a máme rovnaký názor:slight_smile:
28. mar 2013 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasa118 môj ju tiež bral, ale nepomohla mu...my máme spermie, 97 % patológia :frowning2: a macu každý deň ráno 2 tabletky, ale nie počas stimulácie, až do výsledku krvi. A treba piť minerálku, nie vodu z vodovodu.
28. mar 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka áno, to viem, preto sa berie len do ovulácie, resp. u nás do vkladu....a potom sa už nemôže...mam naštudované:slight_smile:
28. mar 2013 o 11:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka aj my moja, aj my...a ked sa išlo oplodnovať, tak bol najhorší spg so všetkých..som nepochopila...asi stresy, len 5 percent dobrých...povedala ale že sú tam aj také riadne ačkové, a že tie vychztajú, tak som zvedavá ako sa nám budú deliť embryjká májové..
28. mar 2013 o 11:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka určite dobre, pochytajú tie dobré, my sme tiež mali vždy ICSI....krásne blasty a vidíš, prt z toho.
28. mar 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka pred rokmi som to E začala užívať presne pre tie dobré účinky a zožltli mi očné bielka a až lekárke došlo že to bude asi z tých vitamínov keďže žltačku som nemala, takže ja môžem len také menšie dávky pre istotu aby som zas nechodila ako číňan :slight_smile:
28. mar 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka a Indonal Vám neodporučila? Nám áno, je drahý ale zlepšil sa spermiogram
28. mar 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no teeeeeda, a zase v nom nevidel nic?
28. mar 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka aj mne lekárka stále vraví že aké krásne boli a aká škoda že to nepokračovalo, ono je to strašné keď už vidíš srdiečko a o pár týždňov je koniec. No ale treba myslieť pozitívne a tešiť sa na ďalšie tri zmrazené blastocysty aj keď Petrová vravela že tie majú menšiu šancu sa rozmraziť nepoškodené
28. mar 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no potom sme na tom podobne! nam presne nepovedal aka je patologia , to bol taky cudny doktor. Len an papier mojmu gyndovi napisal, ze v zornom poli 5-7 spermii a zväčša patologickej formy, nepravidelným pohybom... tak asi sme na tom horsie ako vy... ja sa len utesujem tym ze bol malnzel chory pred mesiacom v teplotach, tak mozno sa to aspon o trosku vylepsi a budu tam aj nejake zdravsie..
28. mar 2013 o 11:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo nie moja :cry: zas idem v utorok musia ma kontrolovat kazdy treti den ale kvoli sviatkom idem az utorok
28. mar 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka tak sa este aj bojim aby nam nepovedali, ze sa to vobec neda :( ani s ICSI
28. mar 2013 o 11:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no, tak musíme všetko urobiť preto, aby sme ich už aj udržali...nam sa prestali vyvíjať hned na začiatku a jedna po piatich dnoch morulka...no uznaj.
28. mar 2013 o 11:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa118 az teraz som vylustila ze tam este napisal , ze vlastne ma Oligoasthenoteratozoospermia :frowning2:
28. mar 2013 o 11:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 ja mam tu najnizsiu davku a aj z tej si davam polovicu :slight_smile: no rozmrazovanie je pre ne sok. Preto tie, ktore to zvladnu su silne a schopne sa udrzat. Treba mysliet na to, ze to vyjde, necitat nic negativne...potom je clovek psychicky kludny....indonal bral ale nic prevratne sa nestalo.
28. mar 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok