• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

22. januára 2017 
@muchotravka166 dnes asi ani nebudeš spať :grinning: :grinning: :wink:
29. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 haha noo veru mikulaskovia ty kokos ale pri dvojkach to bude asi skorej
29. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 haha ja od etu nespavam ty kokos vnoci sa budiiim, pocuj ide ujo ILKO hovori pocasie nekukas hah
29. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 ale kukam aj píšem
29. mar 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kukala si fakt uja ILKA ani neviem co bude v tv nuda je
29. mar 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 to moje budu asi januarove zase vianoce osamote čo už :frowning2:
ináž ja som tiež nemohla spavať po et a stale som chodila na wc
29. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 hej ale ani neviem ako bude zajtra ale ilko tam bol
29. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 coo to vazne? taktiez si mala nespavost odpadnem , ale preco si mala negativ ty kokos , haha inak ten ilko je tam velmi dolezity ze :grinning: sakra kolko sme tu s p.covinami zaplnili co heh stranu
29. mar 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 no vidiš to boli dvôležité veci niéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejmeee najdolezitejsieee aj to ako mi to urobil ale asi dobre nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: boze toto ked bude kazdy citat povedia ze hmmm svitoriii ti a mne hah
29. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 a predstav si že po 9 mesiacoch už nebudeš spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 HAHAHAHHAHAHAHHAHA TOTO SOM SA TERAZ TAK SMIALA ZE MI ZASE SKORO SOPEL VYLETEL HAHAHHAHAHAHA
29. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 neboj nikto tu nie je a nebude to čitat vidiš nikto sa k nám nepripojil asi si niečo myslia :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
29. mar 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 ten sopel mám už týždeň a neviem sa ho zbaviť :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: asi si mi ho poslala
29. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 jezisi nerob lebo este viac mi treba stat aaaaaa
29. mar 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 neboj nikto tu nie je a nebude to čitat vidiš nikto sa k nám nepripojil asi si niečo myslia emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. mar 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 ale netreba ti neboj to prejde
29. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 hahahahah jaj ja sa uz fakt pokakam aj pocikam aj vsetko ty kokos musim koncit uz nemam kredit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 davaj si pozor na wc :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 ináč na čo ti je kredit na net nepotrebujes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 jeziiiiiiiis jaaaj tak prepac ty mas pausal co ja mam kredit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby tu bol v tomto momente chlap povie ze mi d.be hahahahhahaha
29. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 pocujes vlastne asi vela toho nepocujes dam si plienku
29. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 jaj tak na toto som neprišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. mar 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 pampers ta je nejlepšia
29. mar 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 jaj boze idem cikat fakt lebo mi ujde a potom pes mi zacne tiez doma povie ze pani moze mozem aj ja
29. mar 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 moj išiel na zahradu
29. mar 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 akeho maš psa a ináč kedy budem počuť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 teraaaaaaaaaaaaz co tam siel zahrabat niekoho? no pocut neviem kedy budes asi ked si ten zvuk domyslis a mam beagla
29. mar 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 musis sa jej opýtať že koho zahrabala ale neviem či mi to povie :wink:
29. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 pocuj idem zo psom von oki a potom mozno spat ako sa poznam v poslednej dobe jo tak zajtra som zvedava tu na komentare alebo nahlasenia adminovi :D
29. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok