ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

elle81
2. apr 2013

@denulka85 ahoj moja, mas to velmi tazke, ale musis byť silná, nechaj to uz na doktorov nech si to uz teraz dokoncia a potom sa snaž z toch rychlo spamatať, hlavu hore, ideme dalej, je to tazky boj ale neboj, raz sa to urcite podarí, ale v prvom rade sa musis vyrovnat s tymto......a nezufaj, bude aj lepsie 🙂

elle81
2. apr 2013

ahojte dievcence, ja som dnes 6den po vklade, este som netestovala, ale uz ma lame, trochu sa aj bojim, lebo skoro vobec na sebe nebadam zmeny, a pri 1ivf mi islo prsia roztrhnut a v prochu ma tak inac pichalo, a teraz vobec nic, vtedy to sice nevyslo ale aj tak neviem 😒 vy ste kedy testovali?

fantinka
2. apr 2013

@denulka85 😢 😢 😢 ťažko sa hľadajú slová na povzbudenie, ale po každej búrke vyjde slnko! Poriadne sa vyplač, uľaví sa ti.

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@gigi77 nooo ahoj...tak aj ja som papala čili..a pomohli...tak ked sa k mužovi pridáš, tak to zduplujete🙂 ved uvidíš, to čakanie bude teraz nanič:( a fakt sa možno zadarí aj prirodzene🙂takže ideš do bruselu? 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka ved áno, jak sa hovorí, topiaci sa aj slamky chytá...a myslíš že by ti dali niečo iné? alebo by inak postupovali? neviem, ale čo mám aj v gynfive kamarátky, tak to je to isté.

a dnes mi volala kamarátka, bola na et, krásne embryjká...a niiiiččččččč:((((((((((((((((( ma tieto zlé správy okolo ničia..strašne....

ale ked mi je najhoršie, tak pomyslím na sakuru, ona je ukazkový prípad ivf🙂

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka veru, tá má ale šťastie 🙂 mala by nám napísať, čo robí každý deň po ET, čo jedla, pila, kedy chodila na záchod asi aj 😀 😀 @sakura...
Je to nespravodlivé čo ti poviem, ale ja furt dúfam, že všetko sa deje pre nejakú príčinu a nič s tým nespravíme, čo sa má stať sa stane, aj keby sme neviem čo spravili. Tak a prečo chodia baby do Brna a tam im to vyjde? Čo tam majú iný vzduch alebo čo? 😖 Kukala som, aké lieky dávajú a je to to isté čo tu, a z príjemných doktorov a krajšie kliniky sa neotehotnie...

muchotravka166
2. apr 2013

no davam to aj sem HCG 1223

muchotravka166
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka cucoriedka vsak kukni na mna ja nie som ukazkovyy? 😝

muchotravka166
2. apr 2013

@elle81 no moja ja som siesty den testovala to som mala dve blastocysty v sebe tak neviem no ako uznas za vhodne niekedy nemusis citit

elle81
2. apr 2013

@muchotravka166 aj ja mam 2blachocysty, ale laka ma to, asi rano spravim test...aj si tam mala nieco na 6den?

muchotravka166
2. apr 2013

@elle81 jasneee ukazem ti testy nevidela si?

elle81
2. apr 2013

@muchotravka166 jeeeeeee sak ty tam mas dnes kolajnice ajk svet 🙂 🙂 ale ved ty testujes od 4dna 😀 a den transferu sa rata?

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@muchotravka166 no počkaj mojaaaaaa, to som ešte nevidela aké krásne hcg máš🙂)))))) super, blahoželáááááááám🙂

muchotravka166
2. apr 2013

@elle81 haha jasnee od 4ho dna ale koli tomu aby som sa uistila ze test bol biely od zaciatku chapes ze ziadne oblbovaky testu z hormonov , a den transferu som neratala

muchotravka166
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka aaaa dakujem este si nekukalaaa hehe co myslis toto asi nebude jedno zeee

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@fantinka

baabule moje.. ja vám to tak velmi velmi želám 🙂 Ja neviem.. nechápem ako ja môžem mať také šťastie....Mám pocit že keby nemám neprechodné vajíčkovody tak asi rodím ako jabloň 😅

A ja som nerobila nič...nič extra..práveže som lietala kade tade...po ET sme šli s kámošmi na lodku - ja som ale zostala na brehu..no ale nešla som domov vyložiť nohy a po KET som ešte 2 hodky shoppingovala 😵
A pred ET aj KET som papala femibion - ale myslím že to velmi nezavážilo...sú to len vitamíny...

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
woooow sme na to podobne 🙂))) Len teraz čo? 🙂) Obe dvojky alebo ako? 🙂)))

fantinka
2. apr 2013

@sakura ok @cucoriedkacucoriedka kedy ideme na loďky a nakupovať? 😀 😀 😀

fantinka
2. apr 2013

@sakura
@muchotravka166 dvojky dvojky dvoojkyyyyyy 😀

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@muchotravka166 no, to vyzerá na dvoječky moja🙂 ale pssst, aby sme sakuru nevyľakali🙂))))))

sakura
2. apr 2013

@fantinka
🙂))))

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
už som prečítala 🙂)))

sakura
2. apr 2013

baby asi idem na luft 😅

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka si počula, neeee, že až po KET🙂 si aspon tie padáky kúpime🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura chod si hlavu prevetrat, veru🙂 či už ti je aj na grcanie?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura hahahaha tak asi ty budes mat dvojky urcite ty mas viac hcg nie ci moja pamat prosim napisat znova hehe sa tu smejem ze psst sakurat vsak co kasli na to budes mat tri deti bud rada

elle81
2. apr 2013

@muchotravka166 a ake si mala testy? ci to je jedno?

muchotravka166
2. apr 2013

@elle81 no zase mam nieco s konom prepacte ze pomaly ale seka to a neviem co no prvy bol ani neviem dr. max. potom mamatest a ostatne secret woman

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka jaj ok...tak potom splasime nieco haha. No som zvedava co mi v piatok petrova povie...

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@muchotravka166
no mala som 1156 🙂 Ešte negrcám 🙂) ale našla som na nete že jedna mala po KET s 1 ebryjkom 1500..takže som v klude zatial 🙂 Ale asi navštívim svoju dr 🙂)) Lebo do 16 akurát tak zošediviem 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre