ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
2. apr 2013

@muchotravka166 no ved uvidim. Verim mu na 100%

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura aaa neplas ma ja chcem dveee :D

elle81
2. apr 2013

@muchotravka166 dik, aj ja mam doma mama test..pocula som ze je dost spolahlivy tak uvidime 🙂

katulka25
2. apr 2013

@denulka85 moja, velmi ma to mrzi. Ale hlavu hore. Mrazacikovia este cakaju.ale daj si teraz chvilu pauzu aby si sa z toho spsmatsla. Aj telo a potom to vyjde. Uvidis. Drzim silno prsty

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
a neboj 🙂) ty chceš dve tak budeš mať dve 🙂) Ja jedno tak bude jedno 🙂)
Ináč teraz som našla na nete jednu a mala po KET s jednou blastou na 15 deň 2260 😅
Ale našla som aj 900 a boli dvojky...ale to si dala vložiť 2
Ono to je individuálne..jaj nech už môžem ísť na sono...pre klud duše 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka nooo, tak daj vediet🙂 nech ideme spolu🙂

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura no ja by som uz tiez chcela to sono pre klud duse ze su tam dve :D

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
a na kedy si sa objednala?

gigi77
2. apr 2013

@muchotravka166 super, super, tak sa tesim, ze je tu zase niekto pozitivny 🙂 je jedno kolko ich tam bude hlavne nech pekne bije srdiecko 😀

muchotravka166
2. apr 2013

@gigi77 tak anoo jasne dolezite je to srdiecko ostatne su banality ale tak vies ja mam darovane a chcem surodencov chcem aby moje dieta nezostalo samo chapes, a nechcem dalsiu darkynu chcem ich spolocne biologickych surodencov no to je tazko ked mna nemozu stymulovat chapes ale dolezite je aby bolo zdrave a pozitiva su dobre veci treba mysliet od zaciatku pozitivne je jedno kolkokrat padnes raz to pride

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura 16.4. a ty?

gigi77
2. apr 2013

tak babule, sa mi to s tou ziadostou ulezalo v hlave, ved hadam by mi to petrova nevypisovala, keby si myslela ze nie je sanca na schvalenie, nie? tak verim ze hadam tam nie su ti v poistovni nejaki divni...inak patologiu som pozerala na nete, tak veru pri 1. ivf to bolo lepsie, teraz o cosi horsie, ale zase ze tie ine parametre boli v norme, dokonca som si vsimla ze c kove spermijky ani nemame 😀
@sakura no, j samozrejme dufam ze to nebude trvat tak dlho, ale z toho co som potala, tak by to celkom dobre vyslo na druhy menzes, este jeden odkrutim v aprili a ten dalsi by sme uz mohli pichat hormoniky a potom baby, idem samozrejme s vami kupovat ten padak, nezabudnite ma pribalit 😀

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
aj ja 🙂) O kolkej si? Ja o pol 11

gigi77
2. apr 2013

@elle81 eli, hlavne pozitivne, bude to tam, bude to tam, bude to tam, a takto pokracuj este tyzden 😀 😀 😀

gigi77
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka pocuj a preco nechcela dat petrova lieky uz teraz v aprili na dalsi ket? ci chcela aby si telo oddychlo od liekov?

sakura
2. apr 2013

@gigi77
ja si tiež myslím že keby nebola šanca tak ti to dr rovno povie a nenaťahuje ťa 🙂

gigi77
2. apr 2013

a baby, teraz mam este dve sance, kym pride ziadost skusit to prirodzene 🙂 hmm, asi skusim ovulacne testy...mna dnes uz petrova nepozerala, takze neviem ci mi vobec nieco dozrieva na mojom sklade 😀 inak, moj drahy uz nasadil semienka chili, on je do chili maniak, tak cakame ci vyklicia : -)

gigi77
2. apr 2013

@sakura no, inak ja si myslim ze v tvojom brusku rastie este vacsi certik ako elinka 😀 😀 😀 😀 preto take vysoke hcg

sakura
2. apr 2013

@gigi77
že na mojom sklade 🙂) Som sa dobre narehnila teraz 🙂)

@gigi77
aj väčší môže byť 🙂) Len nech by bol ozaj len jeden 🙂))

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@gigi77 no ja som si myslela že teraz idem na 20 den pichnut decapeptyl...a čakam dalšiu a stimulujem....a ona že nie...tak ked nie, ona vie čo robí..povedala presne ako hovoríš, že je tých hormonov vela, že neriskuje🙂

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura ja hned skoro rano uplne najskorsie lebo docent ttam je potom az o 11tej a to ja tak neskoro nechodim

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
ja som z daleka...máme to 1,5 hodky autom 🙂 tak nech sa ráno nehončíme 🙂)

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura jaaj tak to ano to je inee boze inak je mozne ze mam jedneho jedinca tak silneho? haha vies takeho certiska no neviem neviem na 13ty den

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@gigi77 no ale bacha, semienkam treba spievať🙂 to hovorí moj manžel....a preto všetkému čo zasadím, tak spievam....aha, takto....vstááávaj semienko bum bim bam, bude z teba tulipááááááánn.....a šeeetko rastie🙂)) vidíš to, či by som si po sexe nemala spievať..hm, to mi nenapadlo🙂))

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
jaaj že by bolo len 1 s takým HCG? 🙂)
No neboj.. 16 sa dozvieme 🙂))) Ak dovtedy samozrejme nenavštívim svoju dr 😀

gaga83
2. apr 2013

@denulka85 veľmi ma to mrzí, viem čo prežívaš. Ale v nemocnici pekne ostaň musíš potom oddychovať lebo si len narobíš zbytočné komplikácie. Musíš sa dať hlavne zdravotne dokopy aby si mohla ísť na ďalší pokus.

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura ale nie teraz vazne moze mat jedno take hcg? hm? a ty ides tiez 16ho?

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
našla som aj vyššie s jedným 🙂 Necháme sa moja prekvapiť 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura noooo, ty si určite tiež spievala.....🙂 len si nám to zabudla povedať..ved počkaj, príde fantinka....🙂)) ona všetko chcela vedieť čo si robila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre