ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
2. apr 2013

@denulka85 je mi to velmi luto, ale musite verit ze medzi mrazacikmi je ten spravny bojovnicek! 🙂 teraz si dajte pauzu, oddychnete si psychicky aj fyzicky a potom sa pustite do dalsieho boja...

denulka85
2. apr 2013

@ada83 nie nic mi nebrali v care vobec nic
@katulka25 ja viem moja len ja tam echcem ostat na vikend vsak tam somnou aj tak nic ebudu robit

denulka85
2. apr 2013

@martinazvo ano dakujeme ale toto je hrozne radcej tisic x negativny test ako toto

martinazvo
2. apr 2013

@denulka85 to verim, to hrozne striedanie nadeje a beznadeje ☹

denulka85
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ale vedela mala som silnu elonvu co je jedna inekcia za sest inekci potom som mala 6 cetrotide a puregon takze mala papier ze nemam iny problem len zlepene vajcovody ale od nej by som najradcej chcela prejst

denulka85
2. apr 2013

@martinazvo vsak toto strasne ma boli hlava uz sa to asi strebava

martinazvo
2. apr 2013

@denulka85 asi, ja som mala strasne stavy vtedy, a pojdes na cistenie v piatok do nemocnice?

denulka85
2. apr 2013

@martinazvo stvrtok mam ist na kontrolny utz a hcg ak klesne tak ano v piatok

martinazvo
2. apr 2013

@denulka85 kazdopadne drzim palceky a viem ze toto sa Ti cita tazko, ale HLAVU HORE !!!

denulka85
2. apr 2013

@martinazvo tak to mas pravdu a dakujem

katulka25
2. apr 2013

@denulka85 mne robili kyret v piatok.a keby som nemala nabeh na zapal tak ma vecer pustia
Ale isli mi antibiotika do zily aj v noci tak ma pustili v sobotu rano.

fantinka
2. apr 2013

@denulka85 ani neviem, čo ti mám napísať. Nikdy som nič podobné nezažila...neviem ako sa cítiš, ale snažím sa to pochopiť, máš pravdu, my plačeme za negatívne testy, ale to, čo prežívaš ty, je oveľa horšie. Musíš nabrať sily, myslieť na to, že medzi tými mrazáčikmi je ten superman, ktorý sa zavŕta tak, že ani po 9 mesiacoch nebude chcieť odísť 😉 uvidíš, že všetko bude dobré, dáš si teraz prestávku, začni chodiť behať, cvičiť, ja idem vo štvrtok prvýkrát na jogu 😀 treba ísť ďalej, viem, že je to kruté, ale stávajú sa oveľa horšie veci a horšie by bolo, keby sa niečo stalo neskôr, v piatom-šiestom mesiaci...choďte s mm na nejaký predĺžený víkend, prídeš na iné myšlienky, prečistíš si hlavu...kúp si psíka alebo mačku 😉 ja pri mojom psovi nemám čas ísť ani na záchod, nie to ešte rozmýšľať haha. Veľmi ti držím prsty, päste, všetky končatiny 😉 musíme všetky veriť, že aj na nás sa raz usmeje šťastie a budeme mať každá aspoň jedno mimi a potom budeme na toto obdobie iba spomínať.

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to sa pri rozmrazovaní pretriedi si myslím, silné prežije/jú a tie zvládnu aj zavŕtanie si myslím. Ja myslím oveľa pozitívnejšie, naozaj si myslím, že im uškodili tie hormóny a teraz to bude oveľa viac soft, tak to musí vyjsť...len ma štve to, že sa ani nechytili, čo keď je chyba vo mne? Že ich neviem udržať? To si mám fakt uviazať nohy na krk? 😒

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka zlata, som sa zasmiala riadne teraz 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ak je v poriadku sliznica, tak to raz udržíme, neboj sa🙂 nemyslime na to ani.....pozri, moja kamoška, to som ti už dnes písala, žiaden problém nemajú, prešla už kadejakými vyšetreniami a ja neviem čím všetkým, najkrajšie dve jej dali, jedno sa dokonca spojilo spontánne v mištičke, krásne rástli, a kukni, nič, ničovaté nič...nechápu lekári...hm, ale berme to ako skúšku, určite to vyjde..

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka však nás ten smiech prejde, keď budeme kupovať padáky 😀 ale chápeš ma, ten červík hlodá v hlave a hlodá...aj sliznicu som mala 9mm, ešte aj dr. vravela, že super všetko a keď sa ma pred vkladom pýtala úplne rozhodne, že či chcem fakt dvojičky, som jej absolútne uverila, že to vyjde a budem mať dvojky...už som si aj kočík kukala 😝

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka nooo, a ja som kukala už zimné bundy🙂 pekné majú.....a aj dupačky🙂)) neboj sa, tak si to privoláme, že nám z too až zle bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale prekonáme a znesieme....a aj v padáku chodiť budeme, a rady🙂))))

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka mne je jedno, budem grcať aj 9 mesiacov, len nech sa to podarí. Vydržím všetko...Ps.: potom mi to pripomeň, keď budem grcať každý deň, ok? 😀 😀 😀 mne sa veľmi páči bugaboo alebo concord...a H&M má veľmi chutné detské vecičky. Dúfam, že budem mať dievča 😀 moja šéfka si po prvom kete povedala, že keď to nevyjde tak už nejde do ďalšieho pokusu a kúpi si mačku a že chce dievča - a teraz má tri roky 😀

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka to je milé🙂 no, my micinku už máme, sme ju zdedili od susedky, čo išla do zariadenia pre seniorov, už je u nás rok...takže už len dieta nám chýba🙂))

tak kočiar už vybral môj muž, prosím ťa, ten také parametre mi vymenoval....ja nemám šancu kočiar pozerať...dúfam že mi povolí aspon farbu vybrať🙂))

aj ja budem mat dievča🙂 no, tak h&m som detské vecičky veru nekukala...viem že c&a má pekné tehotenské🙂

aj ja aj ja sa zmierim s grcaním, veru prežijeme všetko🙂 pre bábatko🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka no drahá, idem ja do hajan, ráno skoro vstávam...tak peknú dobrú noc prajem..

aj ostatným baby🙂

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to bude super kočár, keď ho vybral chlap...nejaká raketa 😉 môjmu je to jedno, len nech v ňom má bábo 😀 ja som chcela fialový, aj pre chlapca, jemu to bude jedno haha, ale začína sa mi páčiť veľmi krvavo červený...uvidíme 😝 ja mám už aj meno vybrané pre dievča, aj 4 haha a pre chlapca iba jedno jediné sa mi páči v svk kalendári. Takže to musí byť dievča jednoznačne a keby to boli aj dvojky, no úplne geniálne 😀

muchotravka166
2. apr 2013

@ada83 moha 1223

csokasi
2. apr 2013

@muchotravka166 Ahojky našla som tu kočku, ktorá bola presne ako Ty po darcovskych majičkach a mala na 12 deň presne tuto istu hodnotu a dnes je šťastnou maminou dvojok ... Tak držim palčoky 😉

muchotravka166
2. apr 2013

@csokasi aaaa ja odpadnem no ja som ale 13 ty den ale tak asi aj tak je to dost jaaaj tesiim sa boze nech uz vidim utz

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 pekna hodnota budu asi 2

denulka85
3. apr 2013

@katulka25
@fantinka mam psa ale momentalne ma nic nebavi tak dufam ze aj mna aspon v sobotu rano pustia

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 neboj zbadaz utz a podla tam budu dve 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a zostanes doma na pn ci potom ides robit?

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 jaaj uz som sa hodila na pn hehe, inak videla som co si pisala, ja sa uz aj bojim ti napisat , ani neviem ci sem mam vobec pisat, je mi to velmi blbe ja nie som nejaka zakerna a tak takze kukam na to ze ked sem nieco napisem tak viem ze to vidi kazdy, mna to tiez stve ze co sa tebe deje, tento zivot je strasna kuva, ja by som na tvojom mieste uz asi neprezila skocila by som u psychiatra fakt, alebo psycholog nerozmyslala si ist za nim fakt akoze mozno na terapie nemyslim to v zlom ja uz som chcela ist ale potom sme uz sli na opu a tieto veci no ja nie opu ale darkyna a potom to uz nebolo treba, keby som vedela premenit bolest na radost premenim ju naozaj mi to je fakt luto, ja som strasne trpela bolestou ze nebudem mat nikdy svoje dieta fakt vazne citila som sa menejcenna, uplne o nicom ani nie ako zena ale co ja viem co volakto.. vsade som videla potencionalne plodne zeny a aj na diskoteke som mala chut im d.bnut kopnut ich do hlavy , ale takee co som videla ze si idu do krika a sup je to tam a uzivaju si a im tie folikuli kazdy mesiac narastu, jeden pos.any folikul keby mi vedel narast , ze moj muz vlastne ako keby sexoval s inou zenou ale teraz to uz beriem fakt inak snazim sa tesim sa

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@fantinka nooo, tak vidím že sme na tom rovnako🙂 aj ja mám tri mená pre dievča a dve pre chalana🙂 tak uvidíme čo to bude....včera bola svokra pri nejakej kineziologičke, či ako sa to volá a jasnovidka...a prosím ta, jej povedala, že som karmická žena pre môjho chlapa🙂 a že tam vidí jedno dieťa pri nás...reku či už teraz v najbližšej dobe, tak mi chlap nevedela povedať, bo on s nou rozprával, no tak som mu povedala, že to prvé sa mal opýtať🙂) ne že až v roku 2020 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄

katulka25
3. apr 2013

@denulka85 drz sa moja. Vela sil ti prajem. Vymyslite si nejaky vyletik a bude fajn. Uvidis

fantinka
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ale keby ti povedali, že v roku 2020 budeš mať na 100 % zdravé mimi, by si sa netešila? Veď by si dovtedy mohla cestovať hore dole, užívať si, dať si tetovanie čo ja viem haha. Veď to nie je až tak ďaleko 😀 😀 😀 ja sa bojím ísť veštici, aj keď ma to láka, ale bojím sa, že mi povie, že tam žiadne dieťa nevidí a to by som mala riadnu depku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre