ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
3. apr 2013

Tak dámy 🙂) Dnes mi to samozrejme nedalo 🙂))
Šla som k svojej dr a urobila mi sono 🙂) Zatial len gestačný vak o velkosti 10,01 mm...
Dr ma hned zrušila že čo si porovnávem HCG že ved každá žena a aj embryjko je iné.. a že ani vačok nevyzerá velko na 2 a aj HCG je v norme pre jedno 🙂)
A že čo by som tam teraz chcela tak zavčasu vidieť 🙂) a ja že - no aspon tú jednu bodku.. a ona že akú? včeliaka? 🙂) Boože až som sa trápne cítila.... sa dobre na mne bavila 🙂) Ale ona je super...srandistka..
A môj muž už včera do mňa rýpol že čo som aká zamyslená.. tak som mu povedala.. že čo ak budú dve?.jeho odpoved- no a?? Skoro som na zadok spadla..ale nezabudol dodať s úsmevom 🙂) Ved ja ráno pôjdem do práce a večer prídem.. neboj zvládneš 🙂)
Tak a dnes sa mojej švagrinke narodil syn a pri pohlade na foto je mi to už aj jedno 🙂) Aj tie dve by som brala 🙂)
Taaakže..už nešpekulujem a hlásim sa až 16 apríííla dievčence 🙂 😵 😵 😵 😵

ada83
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj to maš ešte potom času na miminko

ada83
3. apr 2013

@sakura tak nevydržala si to s tým utrazvukom

gigi77
3. apr 2013

@sakura tak strasne som sa dobre zabavila na tovjom muzikovi, to je presne styl aj mojho muzika, ze vsetko zvladnem, ked on pojde do prace 😀 ale neboj, podla mna je to vsetko ok, hlavne ze to tam predsa je, a aj keby boli dve, tak mozno si tu zivovost rozdelia medzi sebou a budu kludnejsie ako eluska 😀 ale co som sa ta este chcela spytat, ze ste si vcera pisali s cici, ci ako ju to fantinka pekne nazvala ohladne detskych veciciek a spominala si znacku gap. mas nejake stranky odkial sa da objednavat? posun nejake shopy 🙂 a tiez suhlasim, veci next su sice drahsie, ale skutocne sa neda kvalita porovnat, su uplne skvele, pekne sedia a aj drzia farby...

cici, ked mas tu maminu v uk, mali by sme sa ta drzat, lebo ked budeme vsetky kocikovat, tak taky kontakt sa nam zide 😀 😀

sakura
3. apr 2013

@ada83
sestra bola na poradni a šla som jej s malou oproti a zastavili sme sa až pri dverách dr...no tak už ked som tam bola 🙂)
(trošku tam bol aj úmysel dôjsť až pri tie dvere 🙂) )

sakura
3. apr 2013

@gigi77
boože môj muž je strašný salámista.. niekedy ma ide z toho šlak trafiť ale zas mu to aj niekedy závidím 🙂)
Tak tak.. už je to jedno 🙂 Budem sa tešiť tak či tak 🙂
Gap si objednáva z UK priamo..z gap.eu.uk prepočíta mi to aktuálnym kurzom, pošta 4 libry a za 3 dni to mám doma.. stále sú tam nejaké akcie 🙂 A objendávam aj z USA..lebo je tam niekedy lepší výber.. ale vyjde to drahšie..
Ja mám strašne rada next.. a nie je zas taký drahý.. ako som skoro odpadla že legíny ma tam vyšli lacnejšie ako z Tesca prosím pekne 😝

ada83
3. apr 2013

@sakura ja viem nedalo ti to ja tiež neviem či bi som počkala a tiež nešla skorej

gigi77
3. apr 2013

@denulka85 deni, prajem ti velmi velmi velmi rychle uzdravenie, ci uz psychicke ci fyzicke, nech uz sa to akokolvek skonci, a hlavu hore, neboj, pridu zase svetle dni, aj to pocasie je na houby, ale uvidis, ze bude dobre...teraz ti je tazko, lebo uz to bola tvoja sucast, ale neboj sa, dockas sa, musis verit tomu ze tam v mrazaku je nejaky ten Pankrac alebo Servac, ktori sa dobre zahryzkaju. tusim planujes v maji svadbu, tak teraz sa sustred na ten krasny den, chodte niekam vypnut a potom uvidis, ze sa ti opat navrati sila a dovera, ze to raz vyjde....

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@fantinka ale áno, veľmi by som sa tešila🙂 to jasné, ale to už budem mať ak dobre rátam 43 rokov🙂)))) ach....to nie, už nech radšej mám to sedemročné dievčatko vtedy🙂

fantinka
3. apr 2013

@sakura a obj si aj pre seba veci ci len pre malu? Ja sa bojim ze mi nesadne velkost...a cuci si obj aj z uk? Ja som len citala ze tam jej mamina robi.

gigi77
3. apr 2013

@sakura no, takze to sa da tak ako aj next? tak to by slo, lebo som si normalne pozerala stranku, a booooze, to je uplna nadhera....ja mam tiez rada next, a to mas ale tiez pravdu, ze veru niekedy to nie je drahsie ako v nejakom tescu 🙂 hlavne ked vychytam aj nejaku akciu...no, musim to vecer nastudovat....svagryna tiez objednavala next priamo zo stranky, a ze to bolo bez problemov....hmm, ved ak mi nebude nieco jasne, budem sa pytat o rady...hmm, nam sa v rodine vo februari narodili 2 babatka, takze mam aj koho potesit 🙂

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@gigi77 nooooo, tak so mnou sa teraz je dobre kamarátiť🙂

som sa pobavila aj na tvojom cici🙂 počkaj, ja už ani neviem ako ma nazvala fantinka🙂 musím to isť dozadu obmrknúť🙂

sakura
3. apr 2013

@fantinka
väčšinou pre malú.. ale mám pár vecí z nextu aj pre seba 🙂

gigi77
3. apr 2013

@fantinka jaj, cuci si ju to nazvala 😀 tej sa musi teraz aj ckat 🙂 nie, asi neobjednavala, ale ked tam bude mat maminu, tak na nu musime byt mile, mozno by aj nam nieco jej mamina priniesla 😀

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@fantinka nieeee, ja ešte neobjednávam...mamina tam ide opat pracovať, bola tam už tri roky a teraz budúci týžden má isť znovu, tak preto mi to napadlo 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

halooo, baby, tu som......hu hu hu 😀 😀 😀 😀 😀

gigi77
3. apr 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz sa ja ja rehocem na tom cici 😀 😀 😀

fantinka
3. apr 2013

@gigi77 veru od teraz uz len medove motuziky popod nos jej budeme tahat haha...ale kuknite aj www.asos.com posta darma.

sakura
3. apr 2013

@gigi77
hej ja si objednávam z next direct...teraz zlacnili a za 3 dni to mám doma.. objednávala som si aj z UK ale čakala som na to mesiac a vyšlo to podobne ako ked som si to objednala sama....takže tak 🙂
No u nás sa jedno narodila dnes, ďalšie bude v septembri a ak bude všetko ok dnes mi vyrátali termín na Mikuláša 🙂

gigi77
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka dobre znamosti su na nezaplatenie 😀

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@gigi77 veru veru🙂 už aj mne sa to pár krát takto potvrdilo🙂

fantinka
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka sak my ta vidime cuci :-P

gigi77
3. apr 2013

ale inak, baby chcela som vam napisat pribeh o jedne nasej vzdialenej rodine, aby ste videli ze aj velke zazraky sa deju...oni sa brali dost neskoro, ona uz mala tusim 37 r tak hned chceli snazili sa 6 rokov, prve roky vsetky ivf, aj sa raz zadarilid vojky ale nevydrzali to a na zaciatku aj potratila a potok ked uz mala 42, tak sa teda vzdali, ze to nejde a ze nebudu mat...a potom raz v zime strasne ochorela, silnu chripka, atb, ona aj fajcila a furt mala nejake problemy so zlcnikom, tak ju lekrak poslala na sono ladvin, to bolo tusim na jar, a lekar jej vravi: takze ladvini ok a aj plod je ok a ona nanho, ze aky plod.....🙂 pokracovanie nabuduce

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@gigi77 ale no taaaaaak.....pokračuj🙂

ada83
3. apr 2013

@gigi77 prečo si to nedokoncila

gigi77
3. apr 2013

tak pokracujem: ona bola asi 6 mes. uz tehu a nevedela o tom, myslela si ze uz je v menopauze a ona je aj tak pri tele, tak to proste nevedela a v totalnom soku si premietla dozadu ze bola chora, ze brala lieky a fajcila...kym sa im narodila krasne zdrave dieta v juni, prezila tyzdne neistoty ale aj velkeho zazraku...inak oslavila 50. a dieta zacalo chodit do skoly, takze baby zazraky sa dejuuuuu....a uz davno som vam chcela na povzbudenie napisat o tom, ze predsa len to raz vyjde 😀

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@gigi77 no, to je kráááásne🙂 aj ja mám jednu kolegynu, teda na inom odbore a tá mala tera 47 a synátor má 4 roky....a je kráásny🙂

ada83
3. apr 2013

@gigi77 je to krasne aj ja som mala kamošku porodila po 40

gigi77
3. apr 2013

si myslim ze je nieco pravdy na tom, ked sa vravi ze ked na to nemyslis tak vtedy to pride, ale my sme vo veku ked na to sa neda nemysliet ... ale ona si uz po tej 40 povedala ze uz je to pase a vidite, vyslo...

ada83
3. apr 2013

@gigi77 to hej a najhoršie je to po transfere ked čakáš a myslíš stale na to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre