ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 fuuu boze velmi dlho to riesis , pocuj ale fakt si nechcela ist na terapie na to si mi nic nenapisala, a neviem rok by ta inak mali vediet vypisat ak dobre viem

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka kolektiv je dobry len co pocujem tie zmeny tak hroza tak viem ze mozem byt doma najviac rok a ked ani vtedy nic tak dam vypoved ja sa nechcem v robote deptat nestoji nam to zato

ada83
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no hej každa sme iná ale bereme skoro všetky to iste 😀 😉

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 nejdem ja ziadnemu diklinkovi naco..... 😀 staci ze ja som uz blazon 😉 no tak viem aj ja ze rok

fantinka
3. apr 2013

@denulka85 jej a aké máš šaty 🙂 my sme mali svadbu v októbri min. rok 😀 a o týždeň som šla na 1ivf 😉

martinazvo
3. apr 2013

@ada83 ahoooj... no pomenili mi trosku napln prace, takze uz nebudem mat taky stres a tak vela prace, takze spokojnost 🙂 no a inak som dooooost unavenaaaa ☹ nezvyk po tych 11 tyzdnoch...

denulka85
3. apr 2013

@fantinka myslis svadobne? tie su biele a popolnocne su tmavo zelene... a kolke ivf si mala? druhe?

fantinka
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 ináč neni divné, že nám dávajú všetkým tie isté lieky? som myslela, že je to nejako odlíšené čo ja viem...mne zostal v chladničke celý menopur a asi 5 cetrotide..snáď ich už nevyužijem...neviem, čo mám spraviť s tým 3ivf. Mne sa do toho už nechce, ale mm tak túži po mimi...

fantinka
3. apr 2013

@denulka85 jasné svadobné a nedáš fotku? 😀 ja ti ukážem moju 😀 ja som mala popolnočky fialové...hej teraz druhé...

ada83
3. apr 2013

@martinazvo to ti verí tak sa setri v praci

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 jaaj ale to neznamenaaa ze si dilinko jaaaj vsak ja som to nie v zlom myslela mozno co ja viem to je uz bezne dneska a nie psychiater ale psycholoog porozprava sa neviem no niektore chodia ja som este nebola

martinazvo
3. apr 2013

@ada83 snazim sa...... zajtra idem na pol dna po lekaroch, do centra na uzv screening + krv a potom internistke na ekg, takze budem lietat 🙂

ada83
3. apr 2013

@fantinka no mne dr dala presne lieky na ivf takže mi nič neostalo len asi 150j menopuru a to som dala do koša

ada83
3. apr 2013

@martinazvo to už bude posledna kontrola v car tak budeš mať zajtra rušno

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@fantinka aj my sme mali svadbu v oktobri🙂 ale v roku 2006 😲 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@martinazvo hehehe, to mi príde ako dôchodkyna, ked chodí po lekároch🙂)))

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@fantinka no, aj mne ostalo asi 600j Menopur a jeden cetrotide...ani ja to už nechcem používať🙂)))

ada83
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka my v koniec septembra 2005 😝 😝

denulka85
3. apr 2013

@fantinka su v salone svadobne,,, chcela som ich uz dnes skratit ale zabudla som doma topanky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neboj dam ich hore ked bude foto

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@fantinka ked nechcete tie inekcie tak ich dajte do fora mam nemam lieky

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 ja viem ze nie zo zla ale dnes to je uz lepsie dnes som plakala uz len dva krat

fantinka
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka heeeej 🙂 my 6.teho, už sa teším na prvé výročie hehe.

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 už som na to myslela, ale ešte predsa počkám...pre prípad

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka a dokedy je zaruka?

fantinka
3. apr 2013

@denulka85 noooo ja radšej ušetrím ešte kým nemám srdce na utz 😀

denulka85
3. apr 2013

@fantinka asi hej neboj raz sa musime dockat,,, len ja mam este 4 ale asi dam rozmrazit len dve

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@fantinka my sme mali 7🙂)

fantinka
3. apr 2013

@denulka85 ale ako sa ti uľavilo, že? ja som tiež revala po tomto druhom a bolo mi lepšie...kolegyňa, ktorá zistila, že som bola na ivf mi povedala, že musíme nabudúce spraviť niečo s tým mojím pozitívnym myslením... 😀

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 mna sa nepýtali koľko chcem rozmrazit...rovno rozmrazili 5 a dobre urobili, lebo len jedno bolo ako tak ok.

denulka85
3. apr 2013

@fantinka asi hej no daj tip na pozitivne myslenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre