ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 2014 je záruka, nepamatám si mesiac.

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hej ja mam 4 ale ak rozmrazia hned zas 4 tak potom ja uz na druhe ivf nejdem muz ma ani nepusti lebo videl ake som mala bolesti

fantinka
3. apr 2013

@denulka85 a oni nemusia rozmraziť všetky, ktoré sú v tej jednej slamke?

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 no tak dobre som rada je dobre ze tam mas toho chlapa vazne, ja si to tiez bez neho nedokazem predstavit, niekedy sice vedia take sprostosti povedat alebo nechapu ale opora akoze velka fakt

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to este asi fakt nepredavaj mas cas

muchotravka166
3. apr 2013

inak chcem sa spytat vcera som si chcela kupit udenu makrelu a chlap hovori ze to tehotne nemozu to fakt? a ja mam na to chut

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 no a ked sa ani jedno s tých dvoch nepozbiera? neprajem to, to v žiadnom prípade....viem že teraz si to tak mala, že? že museli rozmrazovať narýchlo druhu varku..či sa mýlim?

fantinka
3. apr 2013

@denulka85 no mám nachystané 2 knihy na čítanie, A ČÍTALI STE 50 odtieňov šedej a 50 odtieňov temnoty? Baby to je iný relax...budete myslieť iba na toho hl. hrdinu 😀 😀

ada83
3. apr 2013

@fantinka inac aj ja som si kupila knihu a 1 som dostala na vianoce tak budem citat

martinazvo
3. apr 2013

@ada83 ano, posledna...... este neviem co vysledky, ci ich poslu alebo budem musiet ist po ne...

martinazvo
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja, no podla dnesnych bolesti co mam (najma chrbat a krize) sa ako taka dochodkyna aj citim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fantinka
3. apr 2013

@ada83 no prečítaj si to určite, ja som sa od toho nevedela odtrhnúť a za necelé dva týždne som prečítala obidve 😀 teraz čakám na 3jku, v máji vyjde v Česku...a budú natáčať aj film! a ten herec...sme dnes slintali nad ním v robote haha.

ada83
3. apr 2013

@martinazvo zajtra ti asi povedia mozno bude stacit zavolat a oni ti povedia ako dopadli

ada83
3. apr 2013

@fantinka no uvidime kolko toho nacitam povedala som si ze teraz budem citat a obmedzovat internet tak uvidime ci to pomoze 😀 😀

martinazvo
3. apr 2013

@ada83 no moja lekarka to potrebuje pisomne, to su dolezite geneticke testy co musia ist aj do knizky, karty a taaaaak... a najma na ne sa potom viazu dalsie tripple testy v nejakom 15-16tt ak sa nemylim...

ada83
3. apr 2013

@martinazvo jaj to som nevedela ze to je take dvolezite tak asi si pojdes pr ne uvidis ako sa dohodnete zajtra uz ides k svojemu dr alebo zase valkymu

fantinka
3. apr 2013

@ada83 tak to držím palce, ja som na koníkovi závislá...aj v robote na mobile furt kukám. Hlavne tie nové skupiny, čo začali vznikať, stále nové veci 😎

martinazvo
3. apr 2013

@ada83 nastastie k Hruzikovi uz 🙂 musim si urcite od neho vypytat fotecku babatka 🙂

ada83
3. apr 2013

@fantinka inac aj ja v praci ak mame malo ludi lebo idem na wc tiez pozrem co sa tu deje a potom pridem domov a citam to tam vsetko co sa udialo tak neviem ci to zvladnem neist sem

ada83
3. apr 2013

@martinazvo potom daj fotecku

denulka85
3. apr 2013

@fantinka neviem mne predtym povedali ze su po troch v slamke

martinazvo
3. apr 2013

@ada83 urcite dam..... 🙂 no idem spat, dnes som dead ☹ dobru nockuuuuu !!! 🙂

ada83
3. apr 2013

@martinazvo dobru noc

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka nie presne tak v pk mi 6 embryjok neprezilo tak rozmrazili tri a dve len prezili

fantinka
3. apr 2013

@ada83 ja som si povedala, že po kete sem nepôjdem vôbec, až do výsledku krvi, tak to bude ťažké 😒 nechcem naraziť na nejakú otázku vo fóre a nechcem na to vôbec myslieť, ale som rada, že vás mám 😉

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 ja som spokojna uz sme spolu v juni bude 10 rokov a stale sa lubime tusim este viac ako na zaciatku 🙂

fantinka
3. apr 2013

Pozrite sa, aký bol ten náš pištík krásny, keď sme si ho priniesli domov 😉 chudáčik konečne v teplúčku.

denulka85
3. apr 2013

@fantinka jej malinky je zlaty

sandra077
3. apr 2013

@elle81 no uz som zacala normalne spinint ☹ tak ked zajtra zacnem krvacat je to jasne... ☹ dam vam vediet... 😒

muchotravka166
3. apr 2013

@fantinka aaa naaadhera

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre